مسيري راه اندازی تکنولوژی جدید پلت فرم خود را با خدمت به رابط کاربری ساده محلی OTT رسانه ها در فرآیند خرید


جدید زیرساخت های بهتر را قادر می سازد تبلیغ برای تحویل هدفمند محلی OTT مبارزات در مقیاس ملی

نیویورک, 4 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — حیطه Cox Media Group, شرکت همچنان به نوآوری در محلی OTT فضای تبلیغاتی با راه اندازی یک جدید تکنولوژی انحصاری پلتفرم تأمین حیطه مجموع®خود را محلی OTT تصویری تبلیغات راه حل است. طراحی شده برای ساده سازی محلی OTT رسانه های خرید فرآیند پلت فرم جدید با خود خدمت می کنند UI با استفاده از فن آوری اجازه می دهد تا خریداران برای فعال کردن سفارشات تنها با چند کلیک.

این پلت فرم جدید و پورتال آنلاین یکپارچه مدیریت کامل فرایند های برنامه ریزی خرید و پخش محلی OTT, کمپین تبلیغ کنندگان اجازه می دهد برای اندازه گیری اثربخشی مبارزات انتخاباتی خود را در زمان واقعی است. با ادغام کامل به رسانه های اقیانوس و اقشار پلت فرم اختصاصی با بهره گیری از ابزار برنامه ریزی برای کمک به مشتریان درک دسترس بودن موجودی محلی و با دقت پیش بینی رسانه ای قصد دارد با تلویزیون مانند محاسبات مانند GRPs و پخش تقویم سانتا.

“وسعت کل وطنی پلت فرم پس از آن اجازه می دهد تا ما را به مشتق بینش و موجودی به طور مستقیم از ما منحصر به فرد ناشر مشارکت می گوید:” Oh Soo Jin SVP مشتری راه حل ها و استراتژی در حیطه. “نتیجه داده و ما را قادر به شناسایی متغیرهای مهم مانند تعداد افرادی که به تماشای یک تبلیغ به یاد می آورد با نام تجاری راه می رفت به یک فروشگاه فیزیکی و در نهایت محصول خریداری شده. این اجازه می دهد تا ما را به اجرای مبارزات محلی موثر تر و درایو ROI بهتر و نتایج کسب و کار برای مشتریان ما است.”

“مسيري است که اعتماد OTT شریک ماست و همیشه خود را به بالاترین استانداردهای خدمات و یکپارچگی است. ما با تکیه بر آنها برای خود پیش بینی دقیق و داشبورد گزارش سطح است که اجازه می دهد تا ما را به ارائه همه مشتریان ما با شفافیت بنابراین ضروری در رسانه های امروز کسب و کار” گفت: Nicole تورس SVP مدیر عامل محلی صوتی تصویری سرمایه گذاری در Havas رسانه ها. “این فوق العاده است برای دیدن حیطه سرمایه گذاری در فن آوری خود را به پلت فرم به عنوان آنها همچنان به رهبری محلی OTT فضا و کمک به ما برای ایجاد معنی دار ترین رسانه تجربه برای مشتریان ما است.”

به عنوان شریک زندگی ترجیح داده از 100+ پخش عمده کابل و محتوای حق بیمه ارائه دهندگان حیطه ارائه می دهد و تبلیغ نام تجاری ایمن محتوای حق بیمه و کامل کانال گزارش شفافیت. علاوه بر این حیطه ادغام با نیلسن بازاریابی ابر و کار با Gracenote قرار داده و صفحه چهار ضلعی ارائه برندها با داده محور هدف قرار دادن مخاطبان نیاز به مقیاس های محلی خود را در بازار OTT مبارزات با دقت.

“ما متعهد به نوآوری رانندگی در محلی OTT فضای تبلیغاتی می گوید:” دنیس طبخ معاونت بازاریابی در حیطه. “با اعمال نفوذ فن آوری ما را به ایجاد یک پلت فرم است که ساده سازی فرآیند خرید را برای مشتریان ما و اجازه می دهد تا آنها را به هدف بهتر و رسیدن به محلی OTT مخاطبان است که مهم ترین را برای کسب و کار خود.”

در مورد حیطه
حیطه Cox Media Group, شرکت, یک راه حل مبتنی بر تبلیغات دیجیتال سازمان متمرکز در اتصال مارک های خود را به مناسب ترین مصرف کنندگان و جوامع در تمام سیستم عامل. حیطه و خود را بهترین در کلاس OTT محصول حیطه مجموع®توانمند سازی تبلیغ از طریق تضمین حق بیمه موجودی پیشرفته تقلب-گزینه های رایگان و حداکثر کمپین عملکرد. حیطه ارائه موثر کمپین های تبلیغاتی است که ترکیب بیش از 20 سال تجربه در فضای دیجیتال با اطلاعات بینش و کیفیت موجودی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حیطه لطفا www.gamut.media.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>