Galchenyuk شبکه تساوی, ضربات اهداف در پیروزی

VANCOUVER, B. C. — Alex Galchenyuk گل تساوی هدف در اواخر دوره سوم و سپس برنده این بازی با یک امتیاز در دور پنجم از این ضربات منجر به بازدید از مینه سوتا وحشی به یک 4-3 به پیروزی ونکوور کناکز در شب چهارشنبه, فوریه. 19.

بو Horvat آغاز پنجمین دور در ضربات پنالتی برای ونکوور اما شوت او تبدیل شده بود دور Devan Dubnyk را مسدود کننده. Galchenyuk سپس به دنبال ضرب و شتم و یعقوب Markstrom با پشت دست ضربه زدن بر روی دستکش خود را به طرف این بازی برنده.

کوین Fiala و لوقا Kunin همچنین به اهداف به ثمر رساند و تشک Zuccarello تا به حال دو کمک مینه سوتا که جامعی دو بازی از دست دادن رگه و ارائه موقت سرمربی دین Evason با اولین مربیگری برنده شوید. Dubnyk به پایان رسید و با 31 موجب صرفه جویی در.

J. T. Miller دو گل به ثمر رساند و جی کاراگاه نیز به ثمر رساند برای ونکوور. کوین هیوز اضافه شده یک جفت کمک به او بدهد 39 برای فصل, تاپ, در میان همه rookies در NHL. Markstrom به پایان رسید و با 25 موجب صرفه جویی در.

مینه سوتا در زمان 1-0 شود در اولین شات از بازی که Fiala skated به دایره در سمت راست و سپس پاره پاره مچ شات زیر میره گوشه ای دور برای 15 هدف از این فصل است.

ونکوور برگشتم به کراوات آن را در اوایل دوره دوم در کاراگاه اولین گل در 43 بازی پنوماتیک در عبور از هیوز در پایان دو بر یک شکست برای خود هدف دوم از این فصل است.

وحشی به دست آورد سرب در 13:03 علامت از دوره دوم. Defenseman براد شکار انجام جن در امتداد سمت چپ پشت خالص و سپس تغذیه Kunin در مقابل خالص که در آن او یک موقع یک شات است که trickled گذشته Markstrom برای 13th هدف از این فصل است.

میلر به ثمر رساند و سپس دو گل به طول 3:15 در اوایل دوره سوم به ونکوور 3-2 منجر شود. اولین در آمد یک انحراف در حافظه از یک Tyler Toffoli شات از نقطه سمت راست از طریق Dubnyk پد. دوم آمد در مچ دست به ضرب گلوله از سمت چپ دایره است که ضرب و شتم Dubnyk در دستکش خود را به سمت صورت حرفه ای-بالا 24th هدف است.

مینه سوتا آن را با 4:45 باقی مانده که Galchenyuk را شال سعی کنید از سمت راست خالص caromed در تروی Stecher و به خالص برای خود هدف ششم از فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر