گیب Kapler, Jaylin Davis, Austin اسلاتر در میان SF Giants به زانو زدن در طول سرود ملی

مدیر گیب Kapler اول پایه مربی Antoan ریچاردسون و outfielders Jaylin Davis, Mike Yastrzemski و آستین اسلاتر در میان San Francisco Giants که زانو در هنگام پخش سرود ملی پیش از روز دوشنبه نمایشگاه بازی مقابل اوکلند است.

جانباز shortstop براندون کرافورد ایستاده بود برای سرود اما قرار داده و دست خود را بر شانه دیویس و ریچاردسون.

اعضای تیم غول در زمان زانو در همان سالن بزرگ زمینه که در آن سابق اوکلند در این گیر بروس ماکسول شد اولین MLB بازیکن را به زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی در 23 سپتامبر 2017.

ماکسول تنها بازیکن لیگ اصلی شناخته شده به دست گرفته اند و یک زانو طول سرود قبل از دوشنبه.

Kapler تا به حال اعلام نشده برای عموم که آیا او و هر مربیان یا بازیکنان در نظر گرفته شده به زانو زدن در طول بازی از این سرود در این فصل اما او بوده است صریح در مورد مسائل مربوط به عدالت نژادی و متعهد به استفاده از پلت فرم خود را به عنوان غول’ مدیر به صحبت کردن در برابر نابرابری.

غول پارچ شروع کوین Gausman گفت Kapler به اطلاع تیم جمعه از برنامه های خود را به زانو زدن و گفت که حمایت از همه بازیکنان خود را تصمیم گیری به زانو زدن و یا ایستادن برای سرود.

او گفت: “این همه گزینه” Gausman گفت. “بزرگترین چیزی است که هر چه به سمت شما در, آیا شما تصمیم به ایستادن یا زانو زدن به هر دلیل که او قرار بود به ما. من فکر می کنم که مهم است در حال حاضر.”

دیویس غول’ تنها بازیکن سیاه و سفید و در ماه ژوئن rookie outfielder مقاله منتشر شده با عنوان “داستان است که سخت به بگویید” است که در آن او دقیق تجارب خود را با نژاد پرستی در بازی بیس بال. دیویس نوشت: در مورد اینکه با به سخره نژادی تهمت دوران دبیرستان و کالج بازی ها,, اما, نیز نامیده می شود کسانی که داستان ساده ترین راه برای بگویید.

دیویس گفت: راه های ظریف او را در برخورد با نژادپرستی در زندگی خود آمده اند “از احساس خیره از مردم در یک رستوران مجلل. و یا تلاش برای آرام کردن تپش در قفسه سینه خود را هر زمان که یک ماشین پلیس به نظر می رسد خود را در آینه دید عقب.”

پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در مه, غول برگزار شد یک سازمان گسترده نشست به بحث نژادی و بی عدالتی و چگونه حق رای دادن می تواند پاسخ.

“حداقل برای سازمان ما, ما نیاز به گوش ما نیاز به یادگیری و سپس اقدام” مدیر عامل لری بائر گفت: san francisco giants بعد از این جلسه. “آیا برخی از چیزهایی که به عنوان یک سازمان است که شاید ما انجام نداده اند به طور فعال و یا به عنوان فعالانه همانطور که ما در گذشته انجام می شود. من می دانم که وجود دارد یک تعهد وجود دارد. ما نمی تظاهر به تمام پاسخ یا. ما نمی خواهیم به آن را صدا مانند ما انجام دهد. اگر هر شرکت و هر فردی قرار می دهد تلاش های خود را با هم ما می توانیم به یک جای بهتر به عنوان یک جامعه است.”

معلوم نیست که آیا Kapler و بازیکنان که به زانو در دوشنبه طرح به ادامه انجام این کار در طول فصل به طور منظم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>