فیوز رسانه ها با تیم های نابغه در موسیقی سری


‘Genius x فیوز’ به اکران مارس 18

فیوز رسانه است teaming تا با آهنگ شعر مبتنی بر رسانه های دیجیتال شرکت جنیوس در یک مجموعه تلویزیونی جدید که برتر خواهد شد مارس 18.

سری Genius x فیوزرا نابغه ” هنرمند محور محتوا از جمله تایید, واسازی و برای ضبط با راب Markman به خطی تلویزیون.

“همکاری با چنین معتبر طنین نام تجاری مانند نابغه اجازه می دهد تا ما را به ادامه به گسترش موسیقی ما فرهنگ مبتنی بر محتوای ارائه شده به در حال رشد ما مخاطبان جوان در یک راه موثر” گفت: J-T Ladt رئیس محتوای افسر فیوز رسانه ها.

در قسمت اول Alicia Keys شکسته شدن معنای آخرین آمار Underdog در تایید, 2 Chainz بحث جدید برچسب T. R. U. با راب Markman در برای ضبط و تولید آمار و پسر چگونه توصیف Kendrick Lamar را عقب آزاد ساخته شده بود در واسازی.

“نابغه قهرمانان هنرمندان که در حال شکل گیری موسیقی امروز فرهنگ ما و محتوای دیجیتال spotlighting خود پیشه وری و خلاقیت طنین انداز شدت با ما آنلاین مخاطبان است. ما هیجان زده به شریک با فیوز به این تغزلی عمیق غواصی به خطی تلویزیونی که در آن آنها می تواند رسیدن به مخاطبان حتی گسترده تر از درست طرفداران موسیقی گفت:” جاشوا آسن نابغه سر از تلویزیون و فیلم.

این سری است که بخشی از فیوز استراتژی برای پیدا کردن محتوای دیجیتال و در حال توسعه را به برنامه های تلویزیون. پیش از این شبکه تبدیل یوتیوب ساخته شده از ابتدا به یک سری. همچنین با این نسخهها کار با پیچیده است شبکه های دیجیتال در مجتمع X فیوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید