سرویس کامل شرکت سرگرمی اتمی تمرکز سرگرمی باز می شود درهای خود را برای کسب و کار

CHARLESTON, کارولینای جنوبی – اتمی تمرکز سرگرمی یک زن متعلق به خدمات کامل شرکت های سرگرمی است درهای خود را ارائه چند پلت فرم محتوا تهیه و تولید و توزیع و خدمات. با دفاتر در چارلستون کارولینای جنوبی لس آنجلس و نیویورک شرکت کلید رهبری تیم به ارمغان می آورد بیش از 75 سال تجربه در تئاتر.

“من افتخار می کنم که در راس تماما زن متعلق به شرکت سرگرمی با من شریک کسب و کار و امید Shangle” گفت: Jenn دوما Wiggin از بنیانگذاران و تهیه کننده اجرایی. “با تجربه ما در سراسر مناطق کلیدی در این صنعت اعم از تولید به نوشتن به اقدام در حال توسعه به عکسبرداری و ویرایش – ما مشتاق و زیرک تیم به زمین برخورد در حال اجرا! با توجه به تیم ما روابط موجود ما در حال حاضر دوازده پروژه های در حال توسعه و یا پیش تولید ایجاد کرده اند و فیلم برداری یک تنظیمات خلبان و فیلم برداری و ویرایش یک جشنواره ادبی به صورت عمده پخش.”

“هنگامی که جن و من مجموعه ای را برای راه اندازی اتمی تمرکز ما آن ماموریت ما از روز اول به کار با محتوای فوتی و فوری” اضافه شده Shangle از بنیانگذاران و تولید. “ما مشتاق در نظر گرفتن زمان برای ارائه هر یک از پروژه های ما با هدف و رویکرد اندیشمندانه استفاده از تکنیک های محاسبه و با تکیه بر عملیات کارآمد برای تبدیل الهام گرفته از ایده های هنری ملموس فیلم برداری از مطالب.”

Wiggin به ارمغان می آورد بیش از 25 سال تجربه به اتمی تمرکز سرگرمی اخیرا به عنوان تهیه کننده اجرایی در هزینه تولید برای مرحله شبکه تولید تمام محتوای اصلی برای شبکه از جمله بحث نشان می دهد unscripted واقعیت های سری, مجموعه مستند و فیلم برداری تئاتر وقایع است. قبلا او را به عنوان یک تئاتر تهیه کننده و مدیر شرکت و مدیر کل برای برادوی (“صدای موسیقی”), Off-Broadway و اروپا (TONY برنده جایزه “سیاه و آبی”) تورهای. Wiggin نیز تولید کنسرت ها و رویدادهای در کارنگی هال و هامراشتاین سالن و همچنین اشتاینر استودیو فیلم در بروکلین.

Shangle تجربه در تلویزیون, فیلم و مرحله به ارمغان می آورد یک پس زمینه منحصر به فرد برای اتمی تمرکز بر سرگرمی از جمله خط تولید, ریخته گری, نمايشنامه نويسي و بازیگری در لس آنجلس غرب و نیویورک. از طریق کار خود را با جف دنیل بنفش گل رز تئاتر شرکت S2 ریخته گری و نمایندگان و هنرمندان Shangle به ارمغان می آورد احساسات هنری به تولید کار می کنند.

گرد کردن تیم اجرایی در حال تام Wiggin (توسعه خلاق), چچنی برنج (تولید و توسعه مرتبط) و تایلر Milliron (تولید مشاور).

Wiggin را نشان می دهد کسب و کار حرفه ای است به طول انجامید و بیش از پنج دهه از جمله اقدام (Broadway – “گریس” ساعات پر بیننده تلویزیون – “شکستن” و در طول روز تلویزیون – “به عنوان جهان تبدیل می شود) نوشتن (روز تلویزیون – “به نوبت” “جهان دیگر” رمان “مشتری است” و optioned است فیلمنامه) و پشت دوربین با تمرکز بر توسعه خلاق کارگردانی و تولید است.

لس آنجلس مبتنی بر برنج به ارمغان می آورد به مرحله و تلویزیون بازیگری تجربه (“به نوبت” “روابط خانوادگی) و توسعه و تولید (مرحله شبکه “ما می توانیم طبخ بیش از حد!”), هنر و نوشتن (تلویزیون – “شرت سربازان” “هارلم بلوز” رمان “کلید به سیرک-مامان بزرگراه” و فیلمنامه) تجربه به این تیم است.

نیویورک-بر اساس Milliron صاحب و عمل Milliron Studios, ارائه, دخول دو دانه ئی ویرایش و تولید تجربه اتمی تمرکز بر سرگرمی و همچنین نوشتن و نقاشی انجام و عامل تجربه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتمی تمرکز سرگرمی فهرستی از اسکریپت و unscripted پروژه ها در توسعه, بازدید https://www.atomic-focus.com/in-development.

اتمی تمرکز سرگرمی یک زن متعلق به تمام سرویس, سرگرمی, شرکت متخصص در محتوای اصلی تهیه و تولید

و توزیع برای فیلم و تلویزیون و رسانه های جدید. با بیش از یک دوجین اسکریپت و unscripted پروژه در حال حاضر در توسعه و پیش تولید و چند تن از خلبانان و turn-key productions در حال حاضر به اتمام ذینفعان کلیدی را بیش از 50 سال تجربه تولید فیلم و تلویزیون و تئاتر productions, ریخته گری, بازیگری, نمايشنامه نويسي كارگرداني توسعه عکسبرداری و ویرایش به این شرکت تخته سنگ قانع کننده محتوای اصلی. تاسیس در سال 2019 اتمی تمرکز سرگرمی مستقر در چارلستون کارولینای جنوبی لس آنجلس و نیویورک. برای اطلاعات بیشتر www.atomic-focus.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>