Fubo تلویزیون به جریان NHL, MLB کانال های


مشترکین می شود زندگی می کنند بازی ها, بازی های برجسته, تحلیل

Fubo تلویزیون است که تقویت آن برنامه نویسی ورزشی–از جمله پخش زنده بازی ها–با علاوه بر این از کانال های از لیگ ملی هاکی و لیگ برتر.

شروع دوشنبه مشترکین به Fubo اضافی و یا ورزشی به علاوه بسته می توانید دریافت NHL شبکه. در هفته های آینده Fubo گفت: MLB Network در دسترس خواهد بود در هر دو بسته و MLB Network اعتصاب منطقه خواهد بود بخشی از ورزش به همراه بسته.

“ما ورزش صف فقط رو حتی بهتر با اضافات از NHL شبکه MLB Network و MLB Network Strike Zone;” سعید بن گراد سر از استراتژی محتوا و کسب fuboTV. “با این شبکه ها و همچنین NBA و NFL شبکه به علاوه ده ها تن از کانال های ارائه ملی, منطقه ای و محلی و ورزشی پوشش fuboTV آگهی های مجازی دیگر MVPDs به عنوان صفحه اصلی از نرم افزار های ورزشی. افزایش ورزش ما برنامه نویسی در کنار ما صنعت پیشرو خبری و سرگرمی صف – تأکید fuboTV موقعیت پیشرو به عنوان یک تلویزیون کابلی جایگزینی برای تمام اعضای خانواده است.”

NHL: شبکه ارائه زنده بازی هاکی از جمله چهار این هفته علاوه بر روزانه استودیو را نشان می دهد مانند NHL شرکت NHL امشب و در پرواز.

MLB Network خواهد بود televising پنج بازی در هفته در طول ماه اول از فصل به طور منظم. استودیو برنامه نویسی شامل MLB مرکزی حرارت بالا با کریستوفر Russo, MLB امشب و سریع بشه.

MLB اعتصاب منطقه امکانات تجاری-free live lookins برجسته و به روز رسانی.

Fubo اضافی بسته است 5.99 دلار در ماه برای بیش از 30 ورزش و سرگرمی کانال. ورزشی به علاوه بسته به طرفداران بیش از 20 کانال های ورزشی برای $10.99 یک ماه از جمله NBA TV NFL شبکه RedZone ورزشگاه و تنیس روی کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>