Fubo می گوید درآمد پرید 96 ٪ به $147M در سال 2019


پرچم در حال اهتزاز انتظار 75 درصد افزایش در سه ماهه اول

با وجود خاموش شدن در ورزش و بسیار دشوار تبلیغات, محیط, fubo تلویزیون در انتظار است به دنبال فیلمهای 2019 با سه ماهه اول به عنوان مصرف کنندگان گله به جریان ویدئو.

در افشای مالی پس از ادغام با عموم برگزار FaceBank گروه fubo تلویزیون گفت که درآمد خود را افزایش 96 ٪ به $146.5 میلیون دلار در سال 2019 طراحی شده توسط رشد در آن مشترک پرداخت می شود پایگاه آگهی فروش و تعامل کاربر.

برای سه ماهه اول این شرکت انتظار دارد که درآمد کل به بیش از 75 درصد نسبت به سال قبل.

اشتراک درآمد تا 90% به 133.3 میلیون دلار در سال 2019 و این شرکت را می بیند که رو به افزایش 70 ٪ در سه ماهه اول.

آگهی درآمد شد تا 201 درصد به 12.4 میلیون دلار در سال 2019 و این شرکت گفت که انتظار دارد در سه ماهه اول را به پایان برساند با 120 درصد افزایش یافته است.

رفتن به جلو, تعداد کسانی که ممکن است سخت به حفظ, به خصوص بدون زندگی ورزشی.

“ورزش های برنامه نویسی آشنایی خود را به تبلیغات و ما نیز درج تبلیغات به مطالب دیگر” گفت: fubo تلویزیون بنیانگذاران دیوید Gandler مدیر عامل شرکت به همراه شرکت. “اگر چه COVID-19 به طور قابل توجهی تحت تأثیر تبلیغات صرف اعتقاد ما این است که تبلیغ را ادامه خواهد داد به تغییر تخصیص بودجه نسبت به جریان و دور از میراث تلویزیون به عنوان جریان های بالاتر را فراهم می کند ROI بهتر هدف و مطلوب تر جمعیتی جوان از میراث تلویزیون.”

Fubo تلویزیون گفت: آن کاربر پایه بود تا 37 درصد سال گذشته به 315,789 مشترکان پرداخت می شود. کاربرانی که جریان 298.7 میلیون ساعت از محتوا در 2019 تا 210%. متوسط درآمد به ازای هر کاربر افزایش 42% کاهش به $53.80 در سال 2019.

Fubo اشاره کرد که به جای تمرکز بر فوتبال و ورزش های دیگر گسترش یافته است به یک کابل جایگزینی محصول به عنوان یک مجازی MVPD تنوع ارزش خود را به مشترکان است.

مربوط Mayweather در معامله به صورت مجازی در fuboTV

“مثل همه ما نگاه به جلو به بازگشت زنده ورزشی, هر دو در ایالات متحده و بین المللی” به Gandler گفت. “ما در حال حاضر شاهد بازگشت ورزش بدون تماشاگر در برخی از کشورها و ورزش حرفه ای لیگ و همچنین برنامه های دانشگاهی در ایالات متحده شروع به طرح برنامه های خود را publicly. ما باور داریم که این روند را ادامه خواهد داد که شیر به مقید کردن تقاضا برای مصرف کنندگان به نمایش های مورد علاقه خود را با تیم ها و لیگ ها از طریق جریان سیستم عامل است. همانطور که دیدیم با هفته گذشته عظیم بینندگان برای پیش نویس NFL و NBA اعلام به رزومه شیوه های مصرف کنندگان گرسنه برای مطالب ورزشی.”

Gandler گفت که در سال 2020 این شرکت خواهد شد گسترش به محتوای اصلی تولید و متمرکز بر افزایش محتوای آن نمونه کارها, نوآوری و شخصیسازی آن محصول ارائه شده و در حال گسترش در سطح بین المللی.

مرتبط با: سابق NBA ستاره عرصه به ارمغان می آورد پادکست به Fubo ورزشی

“ما اعتقاد داریم که ما در مراحل بسیار اولیه رشد ما و این که ما در یک نقطه عطف در صنعت تلویزیون که در آن جریان آغاز شده است به پیش افتادن خطی در چندین زمینه های کلیدی از جمله مطالب انواع دسترسی انعطاف پذیر و صرفه جویی در هزینه به مصرف کنندگان” Gandler گفت. “در حالی که آینده ناشناخته است به عنوان جهان چنگ زدن با تاثیر مداوم از این بیماری همه گیر ما خوشبین هستند و معتقدند که هر دو به عنوان یک کسب و کار و جامعه ما ظهور خواهد کرد قوی تر از همیشه قبل از.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>