سرخوردگی های ایجاد شده در طول COVID-19 نرمی پس از انتشار نسخه قاچاق مواد مخدر مظنون

سن خوزه — پس از انتشار دو مرد با ده ها تن از قاچاق مواد مخدر و اسلحه اتهام و اتهام لینک کلیک کنید برای کارتل های مواد مخدر مکزیکی پلیس و دادستان بودند تا در دست و تماس با تصمیم یک مشکل نتیجه از ایالت دادگاه نرمی با هدف کاهش جمعیت زندان برای جلوگیری از, در بازداشت, شیوع COVID-19.

“من می دانم که ما باید برای کاهش جمعیت زندان اما قطعا وجود دارد اتاق را در زندان شهرستان برای مبارزه با مواد مخدر-برخورد مسلحانه جانی” سن خوزه رئیس پلیس ادی گارسیا گفت. “من هیچ موضوع را با مردم با خشونت پرهیزی در جنایات (منتشر شده). من با اين موضوع.”

رئیس با اشاره به دستگیری پنج شنبه از Gamaliel Duran Avelar, 37 و جورج واشنگتن McMahan, 61 در سن خوزه پس از جستجو در حکم خدمت کرده بودند در دو خانه خاموش جنوبی Bascom خیابان به عنوان بخشی از تحقیقات مشکوک به مواد مخدر-برخورد و فعالیت است. در خانه جستجوهای پلیس کشف و ضبط هفت اسلحه های AR-15, تفنگ, 15 کیلوگرم کوکائین به یک پوند مت و کرک کوکائین است.

دو تن از آنان به اتهام جنایات پوشش بودن یک جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم در اختیار داشتن کوکائین و مت کرک برای فروش و تولید مواد مخدر. آنها arraigned دوشنبه منتشر شد در همان روز در تعهد خود را بدون هر گونه نظارت است. آنها ذکر شده وکیل مدافع در دادگاه پرونده.

سانتا کلارا کانتی دفتر دادستان منطقه در اعتراض به انتشار و هنگامی که از نظر مراجعه کننده به بالا-وثیقه حرکت ظ توسط دادستان اولیویا مندوزا. در حرکت مندوزا نوشت که Duran — نام مورد استفاده برای Avelar در دادگاه — در حال حاضر محکوم شده فروش مواد مخدر پس از سال 2013 بازداشت در گیلروی و نیز به اعدام محکوم و تهدید آمیز یک شاهد.

“دورن یک recidivist فروشنده مواد مخدر … که در افزایش جنایی پختگی پس 2013 محکومیت برای فروش مواد مخدر” مندوزا نوشت. “قبل از تحقیقات (لس آنجلس) DEA به دورن و شبکه خود را نشان داد که او در ارتباط با افراد مرتبط با کارتل های مواد مخدر مکزیکی به شرکت در فروش مواد مخدر. این نمایی جهش در جنایی پختگی و همکاری با کارتل های مواد مخدر نشان می دهد که نه تنها Duran یک بی توجهی به قانون اما او به شمار ایمنی خطر جدی برای این جامعه.”

مندوزا بیشتر استدلال کرد که Duran “است به معنی فرار از صلاحیت و کشور برای فرار از تعقیب.”

“هیچ کس نمی خواهد می گویند این جرم جدی نیست” گارسیا گفت.

تصمیم به انتشار این متهمان در تعهد خود را می آید به عنوان دادگاه شهرستان و ناظر دولت در امور قضایی شورای رهبری کالیفرنیا رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye را برقرار یک سری از شدید اقدامات اضطراری برای تعدیل گسترش COVID-19 در شهرستان زندان و دادگاه است. کسانی که اقدامات لازم را در محدوده به طور موقت در طول تفهیم اتهام و محاکمه سریع مهلت و گسترش استفاده از کنترل از راه دور جلسات برای دادگاه به طور موقت waiving وثیقه برای مردم دستگیر و به اتهام جنحه و بدون خشونت و جنایت.

شهرستان دادگاه نیز به طور مستقل رانندگی خود را در زندان جمعیت از طریق اعمال مانند انتشار پیش از محاکمه بازداشت شدگان متهم با سطح پایین جرائم و اعطای آزادی به مردم در هفته های پایانی خود را در زندان. به عنوان یک نتیجه از این مجموع اقدامات دولت اجرای قانون را تا حد زیادی deprioritized اسامی افراد بازداشت به ظن بسیاری از بزه و جرایم غیر خشونت آمیز.

هنگامی که تماس از نظر سخنگوی شورای قضایی با اشاره به نظرات رئیس دادگستری طی یک جلسه ویژه شنبه انجام شده توسط کنفرانس به تصویب اضافی ایالت دادگاه تغییرات.

“ما در این نقطه واقعا با هیچ راهنمایی در تاریخ, قانون و یا سابقه. به می گویند که هیچ راهکار ناخالص کتمان حقیقت از وضعیت” Cantil-Sakauye روز دوشنبه گفت:. “ما در حال تلاش برای تعادل در دسترسی به عدالت با امن دادگاه محیط زیست برای دیگران از جمله اولین پاسخ دهندگان پلیس ، آتش نشانی و نجات و خدمه آمبولانس … کسانی که در کار با جوامع محلی برای جلوگیری از این بیماری همه گیر و صرفه جویی در زندگی می کند.”

به طور مشابه هنگامی که درباره سن خوزه مورد Santa Clara County Superior Court انتشار بیانیه ای به این سازمان خبری منسوب به ریاست قاضی دبورا Ryan: “دادگاه همچنان به کار با آن county عدالت همکاران ما از ابتدای COVID-19 همه گیر و پیاده سازی شورای قضایی اضطراری قوانین مطابق با ایمنی و بهداشت عمومی.”

رونالد لارنس رئیس پلیس کالیفرنیا روسای انجمن و رئیس Citrus Heights, اداره پلیس گفت: مواردی مانند سن خوزه دستگیری تجسم کوچک اما خطرناک گروه در خارج از جمعیت از سطح پایین مجرم را هدف قرار توسط دادگاه اقدامات است. او گفت: دادگاه باید با استفاده از اختیار خود و خودداری نرمی زمانی که کاغذ به اتهام افترا احتمال خطر ناشی از یک مظنون.

“ما باید به دقت از آن موارد است. ما برخی کردم واقعا بد بازیگران در خارج وجود دارد” لارنس گفت. “ما باید برای پیدا کردن تعادل نگه داشتن بد بازیگران در خارج از جامعه و آنچه در دادگاه ها نیاز دارید به نگه داشتن افراد سالم است.”

گارسیا گفت: بخش خود را حفظ خواهد کرد درمان جرائم جدی به عنوان آنها همیشه صرف نظر از آنچه ممکن است اتفاق می افتد در دادگاه.

“ما وعده داده شده ما جامعه ما در حال رفتن به اجازه دهید هر کسی را به استفاده از شهر” گارسیا گفت. “ما قصد داریم برای جلوگیری از دستگیری این مجرمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>