حیاط جلو صلیب شکسته صفحه نمایش آنژو ال سبرنت ساکنان دوباره

آن شروع به احساس کمی شبیه deja vu برای ال سبرنت ساکنان که می گویند که آنها در خلق و خوی برای نفرت نمادها در محله خود را.

اما استیون جانسون ایجاد یک باغ سنگی در شکل یک صلیب شکسته نازی ها — بازگشت به اینکه برجسته نمایش داده شود در حیاط جلویی خانه اش در Lindell درایو. در حال حاضر به سختی یک سال بعد از همسایگان سازمان به تماس برای جانسون برای حذف بتن صلیب شکسته آنها در حال انجام این کار دوباره.

“من فکر نمی کنم آن را به حال نشده است توهین آمیز” ساکن منطقه چارلز Erdmann روز جمعه گفت. “این فقط تقویت شده است که خیلی بیشتر در حال حاضر. به همین دلیل گردان پشت این بسیار مهم است. آن را همیشه نماد هولوکاست, و در حال حاضر آن را برجسته نماد برای برتری. بنابراین در نظر ما آن است که هیچ جایی در اینجا.”

به عنوان یک نتیجه, درخواست ایجاد شده در سال گذشته توسط همسایگان خواستار جانسون به حذف سنگ باغ جمع شده بودند نزدیک به 48,000 امضا شنبه صبح.

جانسون در بر داشت خود را در چشم مردم خشم در ماه ژوئن گذشته زمانی که هوایی فیلم برای اولین بار دستگیر صلیب شکسته که اقدامات حدود 10 فوت تا 10 فوت است. او در دفاع از تصمیم خود برای ساخت باغ سنگی و سپس خواستار طراحی یک “تبت نماد” از “صلح و آرامش و هماهنگی است.”

“من مانند صلیب های شکسته او گفت:” پس از آن. “من فکر می کنم آنها نگاه سرد. … من نمی آن را به جلب توجه. من كه بنده از نازی ها. من فقط فکر کردم این امر می تواند یک چیز جالب برای قرار دادن در آن وجود دارد.”

روز بعد پس از جامعه خشم او تحت پوشش این باغ در آشکار قانون از ندامت.

روز جمعه آن را بر روی صفحه نمایش کامل بر روی سمت راست خود را جلو حیاط زمانی که جانسون حاضر به صحبت با یک خبرنگار که نشان داد تا در خانه اش به بحث در مورد این نماد است.

او آدرس اختلاف در یک موضوع در Nextdoor نرم افزار شبکه های اجتماعی برای محله.

“آیا شما مردم یه عمر از او پرسید: در این موضوع. “آیا خود را صابون اپرا رفتن هوا ؟ هر چه در محوطه جلوی من کسب و کار من است. و اگر شما آن را دوست ندارم, به نظر نمی آید. شما زندگی نمی کنند در این خیابان و آن را به یک بن بست وجود دارد بدون هیچ دلیل به آن می شود. پس از اقامت خود را terf [sic] و ما خوب خواهید بود. … آن را بخشی از آزادی و پیگیری خوشبختی است.”

که پیگیری است و باعث بزرگ ناخشنودی در میان ساکنان دیگر.

“من فکر نمی کنم ما باید ماندن سکوت در مورد این موضوع گفت:” ساکن Simr محال 27 ساله که مورد مطالعه قرار صلح و حل منازعات در UC برکلی و در حال حاضر برای تحصیل خود را در دانشکده حقوق پذیرش آزمون. “اگر یک فرد دارای یک صلیب شکسته و هیچ کس نمی گوید هر چیزی, آن می تواند منجر به دیگران تبدیل کردن. من ترجیح می دهند که این افراد متعصبی ترس واکنش جامعه و سپس آنها را به فکر می کنم آن را صاف قایقرانی.”

چلسی لیلاند ساکن محله و پرستار ثبت شده در شهرستان کنترا کوستا ایالت گفت جانسون باغ توهین آمیز به خصوص در زمینه سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در این جامعه دلسوز برای همه نژادها و اقوام و فرهنگها و socioecomic وضعیت این دل من می شکند که یکی از همسایه ها از معدن نه تنها در این راه احساس بلکه با اعتماد به نفس کافی برای نمایش چنین آشکار نماد نفرت در حیاط اول خود را,” او گفت:.

مقامات گفته اند که از نظر قانونی جانسون است که نقض هر قانون. مانند همسایگان گفت: آنها امیدوارند که جامعه فشار باعث خواهد شد که او را به دوباره فکر می کنم این تصمیم دوباره.

“من متعهد به انجام کاری برای مبارزه با نژاد پرستی روزمره” Erdmann گفت. “این یک وضعیت که در آن اقدامات جامعه می تواند واقعا صحبت با صدای بلند و با قدرت و امیدوارم آنها خواهد شد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>