فریدمن: آنچه آمریکا نیاز بعدی: یک بایدن وحدت ملی کابینه

در آخرین بحث دموکراتیک جو بایدن اعلام کرد که او را معرفی یک زن به عنوان معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر. که درست در زمان احساس. اما زمان تغییر کرده است. بایدن نیاز به رفتن خیلی بیشتر: در کنوانسیون دموکراتیک او نیاز به نام فقط خود را معاون رئیس جمهور اما در کل کابینه است. و آن نیاز به یک نوع کاملا متفاوت از کابینه وحدت ملی کابینه از حزب دموکرات در برنی ساندرز چپ به اوباما بر میت رامنی راست. چرا ؟

زیرا در حالی که اکثر مردم در حال بازی خوب در حال حاضر مدیریت این ویروس خرابه درد و خشم آن را پشت سر بگذارید نیاز به megadoses همبستگی و شفا از بالا.

و حتی اگر ما رسیدن به طرف دیگر از این بحران در ماه ژانویه وجود دارد در حال رفتن به یک مجموعه ای از غم انگیز بحث در اطراف که bailed و چه کسی نیست و در اطراف چقدر آزادی مدنی ما باید قربانی برای پیگیری و قرنطینه COVID-19 حامل تا زمانی که یک واکسن. اگر به کار گرفته شده در یک حزبی اساس آن مسائل را rip کشور ما از هم جدا.

اگر این زمان به ترک پشت hyperpartisanship ساخته شده است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای ما برای انجام هر کاری بزرگ و سخت برای دو دهه ،

یک غول کنتراست که Biiden می توانید در قرعه کشی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و رویکرد او را به حاکم.

آمریکایی ها نه با تمرکز بر این در حال حاضر — اما آنها خواهد بود. و زمانی که آنها بایدن نیاز به نشان می دهد که او را در حال اجرا به یک اکثریت جمهور وحدت جمهور — اما نه فقط وحدت برای وحدت خاطر اما وحدت هدف و بر اساس مجموعه ای از ارزش های مشترک برای بازسازی امریکا است.

بایدن باید طلب کردن مردم آماده به آغوش این ارزش ها:

1) آنها را به این باور در علم — و نه فقط در اطراف coronavirus اما در اطراف تغییر آب و هوا است که قطار بعدی در آینده ما.

2) اگر آنها در قدرت در طول این بحران آنها باید به رهبری خود, شهرستان, دولت, و یا کسب و کار در راه است که در زمان علم از این بیماری به طور جدی از شروع و مراقبت برای کسانی که در زیر آنها را.

3) آنها باید برای در نظر گرفتن اقدامات فوق العاده ای برای کمک به فقیر و بیکار و ورشکست عقب بر گردیم روی پای خود بایستند.

4) آنها را به این باور است که امریکا رشد زمانی که وجود دارد این است که یک تعادل سالم بین بخش های دولتی و خصوصی.

5) آنها را می خواهید به گسترش مراقبت های بهداشتی برای هر آمریکایی برای شروع با تقویت Obamacare و اضافه کردن یک گزینه است.

با کسانی که معیارهای بایدن می تواند نام تیم خود را از رقبا. (من پیشنهاد یک نسخه قبلی از این که رقابت برای نامزدی نگاه به بن بست رسیده اما جهان کاملا تغییر کرده است.) توصیه های من:

برای معاون رئیس جمهور, رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer میشیگان سابق بهداشت و خدمات انسانی وزیر دانا Shalala یا رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo رود آیلند; برای خزانه داری, منشی, Mike Bloomberg; بهداشت و خدمات انسانی, منشی, بیل گیتس; وزیر امور نظارت برای تریلیون دلار در اورژانس coronavirus صرف به مطمئن شوید که آن را انجام شده نسبتا و مولد الیزابت وارن.

دادستان کل Merrick, Garland; وزیر امنیت داخلی اندرو کومو; وزیر امور خارجه میت رامنی; وزیر دفاع Michèle Flournoy; کار, منشی, Ro خناس (که با همکاری ریاست ساندرز’ کمپین).

دبیر ملی زیرساخت بازسازی کابینه جدید پست Walmart مدیر عامل داگ McMillon; تجارت, وزیر سابق امریکن اکسپرس مدیر عامل شرکت کن Chenault; OMB مدیر رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine از اوهایو; وزیر آموزش و پرورش Laurene Powell شغل; U. N. سفیر اسکندریه Ocasio-کورتز.

HUD, منشی, بنیاد فورد رئیس دارن Walker; های داخلی, وزیر رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام جدید مکزیک; وزیر انرژی اندی Karsner (سبز جمهوریخواه که منجر انرژی های تجدید پذیر برای جورج دبلیو بوش); سازمان حفاظت محیط زیست, مدیر, Al Gore.

فانتزی شما می گویند ؟ نه ، من به شما ، فانتزی فکر ما باشه پس COVID-19 با سمی سیاست به طور معمول و یا خدای ناکرده چهار سال بیشتر از تهمت و دروغ را تقسیم و impugning کارشناسان.

اگر بایدن توقیف حال حاضر برای تولید هر دو دولت وحدت ملی و دولت است که اساسا نوآوری — در راه ما انجام می شود برای سال های بسیاری از ما ممکن است در واقع بیرون آمدن از این بحران قوی تر است.

اگر ما موفق به استفاده از این بحران برای دریافت دوباره سالم — به عنوان یک مردم و یک دولت — آن را نه تنها یاد می شود به صورت گسترده مرگ و نابودی آن را ساخته اما از آن خواهد شد به عنوان لحظه ای امریکا واگذار جهانی خود رهبری به چین است.

Thomas L. Friedman یک مقاله نویس نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>