فریمانت مدارس برای شروع سال تحصیلی به طور کامل با کنترل از راه دور یادگیری

FREMONT — با استناد به نگرانی در مورد عدم توانایی برای دانش آموزان و کارکنان به امن از گسترش COVID-19 در مدارس, Fremont, مدرسه مدیره تصمیم گرفت در یک تقسیم رای جمعه برای شروع سال تحصیلی آینده با استفاده از یک به طور کامل آموزش از راه دور ،

هیئت مدیره گفت: بزرگ شرق خلیج school district — خدمت مورد 35,000 دانش آموزان را با چوب آموزش مجازی تا آالمدا کانتی نیست دیدن یک واحد جدید COVID-19 مورد برای هفت روز مستقیم که در آن نقطه دیگر مدل های یادگیری مانند ترکیبی از مخلوط کردن آموزش از راه دور و بر روی سایت راهنما خواهد بود دوباره مورد بررسی قرار گرفت.

برخی از معافیت ها به فاصله مدل ممکن است در نظر گرفته شده توسط هیئت مدیره در هفته های آینده برای آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان و یا سایر گروه های دانشجویی که نیاز های مختلف آموزش, اقامت, اما آنچه در این آستانه برای کسانی که معافیت خواهد بود نامشخص است.

این تصمیم در همان روز اوکلند Unified School District اعلام کرد این امر همچنین شروع سال با آموزش از راه دور, چند روز پس از دو منطقه در سن خوزه انتخاب یک مسیر مشابه به عنوان مناطق در سراسر کشور در حال مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در مورد چگونه به با خیال راحت آموزش میلیون ها نفر از دانش آموزان میان مرگبار آنفلوآنزای مرغی که را لرزاند کشور است.

اعضای هیئت مدیره مدرسه ان Crosbie, میشل Berke و دایان جونز رای به نفع این تصمیم در حالی که رئیس جمهور هیئت مدیره Desrie کمپبل و عضو هیئت مدیره لری Sweeney رای دادند در برابر گزاره در طول یک جلسه ویژه.

کمپبل و Sweeney هر دو شک حکمت بستن امکان حرکت به یک مدل ترکیبی خاص به یک نقطه داده تنها در یک شهرستان و ابراز نگرانی در مورد عدم وجود گزینه برای خانواده هایی که بیشتر به شدت تحت تاثیر توانایی برای مراقبت و کمک به آموزش کودکان خود را در خانه.

“ما در حال صحبت کردن در حدود 2000 نفر از معلمان که در حال زندگی در سراسر منطقه خلیج است. و چگونه تعریف می کنید ؟ آن است که رفتن به فقط هیچ مورد جدید در آالمدا کانتی و این که همه ما در حال رفتن به در به دنبال ؟ اما در عین حال ما باید صدها نفر از کارکنان که در حال زندگی در سانتا کلارا کانتی” کمپبل گفت:.

“من بسیار ناراحت کننده است که نشانگر” او اضافه شده است.

“من صحبت کردن در مورد خانواده است که ممکن است یک مادر تنها با چهار بچه و او نمی باید زمان برای اختصاص به هر کودک” Sweeney گفت.

“ما نیاز به چیزی برای آن دسته از افرادی به عنوان” Sweeney اضافه شده است.

هیئت مدیره مدرسه در نظر گرفته شده برای برنامه های ترکیبی آموزش مجازی و آموزش از راه دور مطرح شده توسط یک منطقه بازگشایی نیروی کار که تاسیس شد در مارس و در دیدار هفتگی. نیروی کار ساخته شده است در حدود 50 نفر به نمایندگی از دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی اتحادیه پدر و مادر و دولت منطقه.

جونز گفت که پس از بررسی مبانی نظری طرح, او هنوز هم احساس هر یک را در معرض دانش آموزان و معلمان به بیش از حد بسیاری از مردم است.

“بلافاصله تماس است که ما ایجاد شدن صدها نفر از مردم و من نگران هستم که حتی تحت بهترین مدل ترکیبی است که امن نیست در حال حاضر که بیش از حد بسیاری از مخاطبین” جونز گفت.

بیش از 700 نفر از جمله پدر و مادر و معلمان ارسال نظر نوشته شده به هیئت مدیره در اوایل این هفته در مورد تفرقه موضوع است. ترجیحات بیان شده در نظر پوشش طیف گسترده ای از موقعیت های فردی سبک های یادگیری و نگرانی های بهداشتی.

برخی از خواسته های هیئت مدیره با تکمیل آموزش از راه دور برای ایمنی در حالی که دیگران خواسته برای یک مدل ترکیبی به طوری که بچه ها می تواند به تعامل بهتر با معلمان خود و مواد و گفت: برخی از این هیئت مدیره باید آن را ترک تا به خانواده ها به انتخاب کنید که آیا بچه های خود را رفتن به دانشگاه.

Sulakshna آناند نوشت که فرستادن بچه ها به کلاس های درس است در “دستور غذا برای فاجعه آمیز” و مکان های “بی بار و استرس در کارکنان به ویژه هنگامی که وجود دارد جایگزین امن از راه دور یادگیری است.”

“من عاشق تدریس کلاس اول و می خواهید به عقب با دانش آموزان من اما بازگشت به مدرسه بدون یک واکسن است که امن نیست” معلم جنیفر Lafferty نوشت.

“به طور مداوم حفظ شش پا از فاصله و حصول اطمینان از ماسک انطباق است کاملا غیر واقعی با کودکان,” او گفت:.

“وجود دارد هیچ مدل است که متناسب با نیازهای همه” جونز گفت.

“مهم نیست که ما چگونه شروع سال وجود دارد در حال رفتن به برخی از خانواده ها که به صورت واقعی در سختی ها با آنچه که ما را انتخاب کنید” جونز اضافه شده است.

منطقه کارکنان نیز تاکید کرد در این جلسه به هیئت مدیره است که هر گونه تصمیم گیری ساخته شده در حال حاضر می تواند تغییر و انعطاف پذیری مورد نیاز خواهد بود به عنوان قوانین و دستورات بهداشتی و ویروس را گسترش همه تغییر.

این هیئت همچنین شنیده از وادار سازد سرپرستان که گفت: منطقه در حال کار برای به دست آوردن بیشتر “الکترواستاتیک سم پاش” است که می تواند سرعت بخشیدن به زمان کارگران نیاز به ضد عفونی کردن سطوح بیشتر در کلاس درس اشاره کرد اما آن را نمی خواهد بود که ممکن است برای تمیز کردن هر درس بین هر کلاس دوره در آموزش و پرورش متوسطه سطح.

Crosbie اشاره کرد که باید آن را روشن است که چه نوع از تمیز کردن تمیز یا ضد عفونی مورد نیاز است در کلاس های درس و دفاتر برای کاهش خطرات برای کودکان و نوجوانان و کارکنان.

منطقه و کارکنان وظیفه نیروی کار بر روی توسعه یک “قوی” آموزش از راه دور برنامه که با وضعیت فعلی قوانین که نیاز به تعامل روزانه بین معلمان و دانش آموزان و یک مقدار مشخصی از زمان های آموزشی.

این هیئت همچنین رای به اجازه می دهد اختیاری تابستان ورزشی مطبوع در مدارس برای شروع در انتظار یک بررسی قانونی توسط منطقه وکیل.

در پایان این جلسه که حدود چهار ساعت به طول انجامید یک مختصر و مفید بین اعضای هیئت مدیره بیش چقدر انتخاب خانواده ها را در آغاز سال تحصیلی تأکید سرخوردگی احساس در حالی که بسیاری از مرور به شدت تغییر زندگی در طول بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم که بزرگترین ضربه ای که این همه گیر جهانی است که قرار دادن بر ما. وجود دارد هیچ مطلقی وجود ندارد 100 درصد عالی پاسخ” Crosbie گفت: در یک نقطه در این نشست است.

“این چیزی است که ما را انتخاب کرد. این است نه آنچه که ما می خواستیم برای دانش آموزان ما,” او گفت:.

“این است که به تاثیر یک نسل کامل اما این واقعیت ما. من اغلب کسانی که لحظه رفتن ” من نمی توانم باور کنم که ما در حال زندگی می کنند از طریق این حق در حال حاضر. آن را فقط جنون” Crosbie گفت.

“اما این واقعیت ما است. آن را یک رمان علمی تخیلی” او گفت:. “بنابراین ما باید به تصمیم گیری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>