فریمانت پلیس گذرا به ظن آتش سوزی

FREMONT — یک مرد پلیس به عنوان یک گذرا بود به اتهام آتش سوزی در ارتباط با آتش سوزی مجموعه و کشف در طول تعطیلات آخر هفته, مقامات گفت.

حدود 3:30 صبح یکشنبه, افسران در پاسخ به تماس از شاهدان گفت که آنها را دیدم یک فرد مجموعه سه آتش سوزی همراه Mowry خیابان در نزدیکی Hastings Street نزدیکی شهر منطقه مرکزی پلیس در بیانیه ای گفت.

فریمانت آتش نشانی آتش نشانان پاسخ دادن آتش سوزی در خیابان با یک واکنش سریع است که تضمین ساختمان مورد تهدید قرار گرفتند.

افسران یافت و در زمان Abdulfatah ادریس, 39, بازداشت, رزرو و او را به شهرستان فریمانت زندان ظن جنایت آتش سوزی.

ادریس بود مشروط برای ساخت جنایی تهدید و بارت پلیس رزرو کرده بود او را به سان فرانسیسکو زندان شهرستان در سپتامبر گذشته پس از دستگیری او در سان فرانسیسکو پاول ایستگاه در $15,000 خرابکاری حکم.

پلیس گفت: در بخش تلفن همراه, بررسی تیم متشکل از افسران و با مجوز پزشکان به دنبال خواهد داشت تا در مورد نقشه کشی در آن تجربه ارائه مراقبت به افراد دچار بی خانمانی و یا روانی-مسائل مربوط به سلامت.

ادریس که ذکر شده در اشغال بود و به عنوان یک پرونده کارمند بود و بعد از آن گرفته شده به سانتا ریتا زندان جایی که او برگزار شد 250.000 دلار وثیقه و رو یک شنبه تفهیم اتهام در شرق شهرستان سالن عدالت با توجه به سوابق شهرستان بررسی پنج شنبه شب.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>