41-سال فرمونت بازگشت مرد به Solano County Superior Court در ماه مارس به صورت دیگری اولیه دادرسی به اتهام تلاش برای کشتن یک Vallejo افسر پلیس در سال 2018 در طول و پس از یک تعقیب با سرعت در بزرگراه بین ایالتی 80 از Vallejo به اوکلند که در آن متهم درگیر در یک جنگ با تفنگ یا تپانچه با سه Vallejo افسران.

دومینیک جیمز میلان مواجه قبلی جلسه مقدماتی در مورد on Nov. 16 و 17 سال گذشته اما پس از آن معاون دادستان منطقه بروس فلین توافق به رها کردن همه اما یکی از اقدام به قتل به اتهام توافق با معاون مدافع نیک Filloy تنها وجود شواهد کافی برای شارژ میلان با اقدام به قتل افسر مت Komoda و دو نفر دیگر از افسران درگیر در Nov. 1 چیس به اوکلند که در آن متهم دستگیر شد.

در یک مصاحبه کوتاه پس از دو روز رسیدگی Filloy گفت: DA آیا شواهد کافی برای شارژ میلان با دو نفر دیگر از جنایات پس از یک گلوله یا گلوله قطعه — پیدا شد در یک وسیله نقلیه به اشتراک گذاشته شده توسط دو پاسخ افسران یک گلوله که ممکن است یک گلوله کمانه دار زدن یک دور اخراج به طور مستقیم در آنها.

قاضی Daniel J. Healy دستور میلان و وکلای مدافع به بازگشت شنوایی در 8:30 a. m. Feb. 7 اما قاضی موکول جلسه 8:30 صبح آوریل 24, از جمله یک حکم در مورد اینکه آیا به اعطای Filloy درخواست برای پرونده دستگیری و تعقیب و یا ورق های رپ از کلید شاهدان در این مورد از جمله حداقل یک Vallejo افسر پلیس است.

طول اولیه مقدماتی شنوایی شاهد تیراندازی در منطقه بین المللی و بلوار 22 خیابان که در آن میلان گفته شروع به شلیک ماموران پس از توفنده به وسیله نقلیه خود را توصیف آنچه که آنها را دیدم و شنیدم.

یکی از آنها گفت که او قادر به شناسایی راننده در یک “سیاه” و تحت بازجویی توسط Filloy گفت: او را دیدم راننده خودرو از طریق مسافر جانبی خودرو. این شاهد عینی همچنین گفت که او نمی بینم راننده از خودرو آتش سلاح.

فلین به نام براندون گراهام از Vallejo به عنوان یک شاهد گفت که دادستان است که او تا به حال به نام 911 در Nov. 1 بعد از دیدن میلان پیش از آن در روز.

یک یا دو روز قبل از جنایت گراهام گفت که او تا به حال توافق برای کمک به میلان حرکت می کند و در یک نقطه متهم کرده بود نشان داده گراهام سلاح های مختلفی که در اختیار او است.

او گفت فلین است که میلان تا به حال تلفن او را در طول این تعقیب پلیس و در برخی از نقطه گفته گراهام او نخواهد بود دستگیر شده توسط پلیس.

با دا تصمیم به دنبال تنها یک اقدام به قتل به اتهام, به نظر می رسد میلان قبلا به اعدام محکوم و گناهکار آن را به صورت دیگر می شمارد که او در اصل اتهام: به طور غیرقانونی در اختیار داشتن یک حمله سلاح; داشتن ممنوع مهمات; فرار یک افسر پلیس و یک اشتباه-راه راننده که یک جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم و داشتن زره بدن.

اگر مجرم در دادگاه میلان ممکن است به حبس ابد با امکان عفو مشروط در اتهام اصلی و اضافی در سال روی دیگران با امکان پیشرفت است.

این Solano County District وکیل شکایت در این مورد در Nov. 5, 2018 با توجه به سوابق دادگاه.

حدود 1 p. m. Nov. 1, 2018, Milano شد بنا به گزارش های مسلح و نشستن در یک خودرو در گلن یارو محله. شاهد افسران هشدار داده که ورود در صحنه باعث شد میلان به فرار. او سپس sped غرب در I-80 رسیدن به سرعت های تا 120 مایل در ساعت به عنوان او را به رهبری نسبت آالمدا کانتی.

میلان گفته از کار اخراج دنبال Vallejo افسران پلیس در جریان تعقیب و ورود در اوکلند که در آن او سقوط وسیله نقلیه خود را, او پس از آن دوباره بر اخراج افسران. آنها بازگشت به تیراندازی. هیچ ماموران مجروح شدند.

معلوم بود اگر میلان مجروح شد اما پس از بازداشت او بنا شده به مساحت بیمارستان.

در زمان تیراندازی میلان گفته بود با پوشیدن زره بدن و در اختیار داشتن قابل توجهی کش از سلاح گرم. یک جستجو از وسیله نقلیه خود را نشان داد یک AR-15 نیمه تفنگ AK-47 تفنگ حمله, یک مسلسل دستی یوزی و یک Glock 40 میلی متر تفنگ دستی و Glock 9 میلی متر تفنگ دستی.

Solano County Sheriff نمایندگان بازداشت میلان در Nov. 12 در آالمدا کانتی زندان و رزرو او را به Solano County Jail همان روز.

او همچنان در Solano County زندان زندان در $2.5 میلیون وثیقه.

تماس با خبرنگار ریچارد Bammer در (707) 453-8164.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر