فریمانت: فرار مشکوک قوچ ماشین پلیس و زخمی در برخورد

در رویارویی با فرمونت پلیس در اوایل صبح روز یکشنبه 16 ساله مشکوک منفجر وسیله نقلیه خود را به یک ماشین گشت و چراغ ماموران در یک تعقیب و قبل از برخورد با ماشین دیگری و باعث صدمات بزرگ به راننده دیگر, مقامات گفت.

حدود 1:50 a. m. روز شنبه یک افسر گشت خال خال بلاگ سدان می خواستم در ارتباط با جنایت اخیر grand theft حادثه در فریمانت با توجه به انتشار اخبار از فرمونت اداره پلیس. افسر ماشین را متوقف در پارکینگ قیصر Permanente اورژانس برگزار شد و راننده در نقطه تفنگ در حالی که دیگر افسران در پاسخ به این صحنه.

مشکوک به عمد منفجر به افسر گشت خودرو و دیگر خودروهای پارک شده و مانور خارج از پارکینگ در سرعت بالا است. ماموران به دنبال مظنون که شتاب westbound در Mowry Ave. وزش نسیم ملایم وزش باد از طریق چراغ قرمز و عدم عملکرد برای افسران به گفته مقامات.

مظنون خودرو برخورد با وسیله نقلیه دیگری در تقاطع Mowry و Farwell دکتر باعث وسیله نقلیه دیگر به تلنگر بیش از. فریمانت آتش نشانان با استفاده از “آرواره های زندگی” نجات ابزار extricated یک زن از خودرو که دچار صدمات بزرگ و گرفته شده بود به نزدیکی یک مرکز تروما.

مظنون فرار کرد و دستگیر شد در این نزدیکی هست در یک پارکینگ در هتل. او همچنین دچار صدمات بزرگ و به بیمارستان منتقل شد.

نه مظنون و نه زن بود که مجروح هستند و اعتقاد به تهدید کننده زندگی صدمات به گفته پلیس.

مظنون که نامش منتشر نمی شود زیرا او یک نوجوان بود به دو فعال حکم سرقت در سان فرانسیسکو County, به گفته پلیس.

فریمانت پلیس در حال معرفی این فرد را به اتهام جنایت حمله با سلاح مرگبار برای رمنج به یک افسر خودرو; جرم خرابکاری و جنایت بی پروا فرار و فرار و باعث آسیب جدی بدن و دیگر اتهامات مربوط به خود حکم برجسته.

مظنون خانواده تماس گرفته شد روز شنبه و پس از این حادثه با توجه به فریمانت یک سخنگوی پلیس ژنو Bosques. معلوم نیست در این زمان که آیا مظنون منتشر شده از بیمارستان جنگل ها گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید