فریمانت: بودا خانواده کاسه به صورت

FREMONT – فلج coronavirus همه گیر در کلورلیف خانواده کاسه در فریمانت بسته باقی خواهد ماند این خانواده که خود را محبوب کسب و کار جمعه اعلام کرد.

مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر در سراسر کشور, مرکز بولینگ در 40645 فرمونت بلوار. دستور داده شد به بسته درهای خود را ماه پیش در تلاش برای نگه داشتن COVID-19 از گسترش. عدم درآمد همراه با ادامه هزینه های از جمله اجاره و آب و برق راند تصمیم به تماس آن واریز شده, اتاق و هیلمن خانواده در بیانیه ای گفت.

“طریق گذشته چهار به علاوه ماه ما برگزار شد از امید برای بازگشایی, تاریخ, تاریخ است که آمده است نه از دولت و یا شهرستان آالمدا” در بیانیه ای گفت:. “با وضعیت فعلی ایالت کالیفرنیا به نظر می رسد که بازی بولینگ است که هنوز ماه از تاریخ افتتاح و به خصوص در آالمدا کانتی.”

بودا خانواده کاسه بوده است فرمونت ثابت برای شش دهه. دیوید و ماریان هیلمن شد صاحبان مرکز بولینگ در سال 1963 چهار سال پس از آن برای اولین بار افتتاح شد.

“بیش از گذشته 57 سال ما شده اند خوش شانس برای دیدار با بسیاری از مردم فوق العاده و خانواده” در بیانیه ای گفت:. “برخی از مردمی شروع بازی بولینگ با ما در سال 1963 و هنوز لیگ بولینگ با ما در سال 2020 است. بود این لیگ بازی گاه به گاه, بازی بولینگ, رویدادهای خاص و یا مسابقات ما همیشه سپاسگزار به شما را وارد کنید از طریق درب.”

خانواده های تشکر شده جامعه برای پشتیبانی از آن است.

“ما را از دست Coverleaf خانواده کاسه. ما را از دست ما خانواده کارکنان. ما را از دست ما جامعه و مشتریان که پشتیبانی ما برای سال های بسیاری از” بیانیه ای گفت:. “این شده است یک روده غم انگیز غم انگیز برای خانواده های ما و ما قدردانی از همه حمایت و آرزوها و دعاهای که شما ارائه کرده اند.”

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>