ازادی حرکت و جنبش و به تعویق انداختن در صف مقابل رویداد به علت ویروس نگرانی


دنبال تصمیم مشابه توسط Fox News

Comcast در ازادی حرکت و جنبش واحد رسانه های چهارشنبه اعلام کرد این تعویق انداختن هفته آینده NowFront رویداد برای تبلیغ و رسانه خریداران به دلیل coronavirus وضعیت.

این رویداد برنامه ریزی شده برای 12 مارس در نیویورک است.

فاکس نیوز روز سه شنبه شروع به گفتن مردم را دعوت به خود را در صف مقابل در صورتی که آن را برگزار نمی شود و همچنین به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت.

مرتبط با: Coronavirus لغو: از MipTV به ازادی حرکت و جنبش به MWC, چگونه از شیوع تأثیر جهانی Media-Tech وقایع کسب و کار

“ما ناامید هستند که ما نمی قادر خواهد بود برای باز کردن در صف مقابل فصل را با شما. امید ما این است که به برنامه ریزی مجدد این رویداد برای تاریخ بعد و ما را با ارائه به روز رسانی به عنوان در دسترس است. لطفا می دانم که ما باقی می ماند 100% متعهد به همکاری با شما در ماه های آینده به اطمینان حاصل شود که شما تمام اطلاعات شما نیاز به بهترین اهرم ما مجموعه کامل از راه حل های تبلیغاتی,” ازادی حرکت و جنبش ارشد معاونت برایان Wallach گفت: در یک ایمیل.

برنامه نویسان دیگر از جمله شبکه AMC و A+E Networks باید در صف مقابل حوادث برنامه ریزی شده در این ماه. هر دو گفتند: نظارت بر وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>