ایمنی رایگان Jimmie بخش اقامت با 49ers

Jimmie بخش است انعطاف پذیر ترین 49er از روز خود را.

با موافقت دوشنبه شب به بازگشت در سه سال قرارداد بخش دوم-طولانی ترین بازیکن شاغل در 49ers فهرستی از پشت تنها 13 سال کهنه جو Staley.

بخش بود 49ers’ در دور اول پیش نویس انتخاب در سال 2014 و پس از امضای مجدد در سال گذشته در یک سال قرارداد خود را hard-hitting سبک رونق در دفاع که کوک حق رای دادن برای اولین بار سوپر باول سفر پس از فصل 2012.

SANTA CLARA, CA – ژانویه 11: سان فرانسیسکو 49ers’ Jimmie بخش (20) است که همه لبخند پس از نهایی ضربه محکم و ناگهانی از یک 27-10 NFC بخشی حذفی پیروزی بیش از مینه سوتا وایکینگ ها در ورزشگاه لیوایز در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, روز شنبه, ژان. 11, 2020. (کارل Mondon/اخبار منطقه خلیج گروهی)

از لحاظ نمی شد و اعلام کرد: در بخش مقابله که دربسته در محیط یک روز پر مشغله است که در آن 49ers دوباره امضا دفاعی مقابله با Arik آرمستد بود (پنج سال گزارش شده 85 میلیون دلار) و مقابله با توهین آمیز شون کلمن (یک سال) در حالی که تجارت دور DeForest Buckner برای Indianapolis Colts’ در دور اول پیش نویس انتخاب کنید (شماره 13 به طور کلی).

بخش تا به حال یک تیم-بالا 10 تکل در سوپر باول شکست به Kansas City Chiefs از جمله یک اشتباه-وادار کردن ضربه به توقف پاتریک Mahomes در پتانسیل زمین نشستن کامل هواپیما اجرا و آخرین-line-of-defense پردازد در یک سوم-و-15 اتمام به Tyreek هیل که کوک روسای’ باز گشت.

اگر چه حرفه ای بوده و مانع صدمات وارد شده را تحمل چهار مربیگری کارکنان و تغییرات بی شماری در بازار ثانویه از جمله حرکت خود را از نیکل به cornerback به ایمنی رایگان آخرین بودن مورد نظر خود را در نقطه. او تنها دو interceptions در 67 بازی های حرفه ای از جمله پلی آف و آن میدارد آمد و در سال 2015 و ’16 فصل است.

بخش بازگشت باید اطمینان 49ers حفظ فصل گذشته شروع ثانویه اگر چه رقابت به احتمال زیاد اضافه خواهد شد از طریق آژانس و یا پیش نویس آن 49ers باید در دور اول پیش نویس میدارد در Nos. 13 و 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>