انجمن های 4U, بازی, سرمایه گذاری در Blackmagic Design برای Esports پخش

Fremont, CA – 9 آوریل سال 2020 – Blackmagic Design امروز اعلام کرد که بین المللی بازی و esports آژانس متخصصین 4U, بازی مستقر چندین استودیو و قابل حمل تولید واحد (PPU) ساخته شده در اطراف Blackmagic Design. راه حل برای کسب کنترل و تحویل اجازه می دهد تا تسهیلات برای بومی ارائه محتوای 4K ایجاد خدمات برای پخش و پخش زنده.

آیا به صورت سنتی پخش یا live streaming, انجمن 4U بازی مرکز پشتیبانی می کند یک میزبان از فرمت ها اعم از esports محتوا از, بازی, مسابقات, حرکت یا کشش ناگهانی جنگ و سبک مجله esports برنامه نویسی. و همچنین به عنوان به طور کامل قابل تنظیم استودیو مجموعه کاستور غرفه و مجری فضاهای آن را نیز ارائه می دهد بیش از بیست استودیو غلاف که در آن اثرگذارندهها می توانید مطالب خود را برای کانال های رسانه های اجتماعی.

کار با متخصصان بازی در Teltec برلین, انجمن 4U بازی نصب شده از 2800m2 چند منظوره در فضای تولید در دفتر مرکزی آن در اشپانداو برلین با یک ناوگان از URSA پخش و URSA Mini Pro G2 دوربین های زوج با 4K B4 لنز.

“ارائه یک پل بین esports, پخش و اثرگذارندهها انجمن 4U بازی دارای شهرت برای ایجاد جذاب و هیجان انگیز مطالب” توضیح می دهد که ماتیاس Remmert دید 4U Gaming ارشد معاونت و تلویزیون و رسانه ها محصولات. “ما درک می کنیم چه جامعه بازی می خواهد و ما می توانیم ترجمه که به فوتی و فوری پخش می خواهم زد eSports برای ProSieben MAXX و همچنین رویدادهای بین المللی مانند اتحادیه اروپا Twitch رقبای مسابقات.”

ماتیاس توضیح می دهد که این بینش بود که نیروی محرکه studios’ فوق العاده انعطاف پذیر تولید زیرساخت ها است. “ما تصمیم به نصب یک SMPTE شبکه فیبر به عنوان تسهیلات ستون فقرات به طوری که ما می تواند تولید را نشان می دهد و محتوای به طور همزمان. این همچنین بدان معنی مختلف فضاهای استودیو می توان با کنترل از راه دور از طریق یک واحد تولید گالری هنگامی که بیش از یک محل یا فضای مورد نیاز است.”

سه جدید گالری از ویژگی های ATEM صورت فلکی 8K سیستمهای تولید به شکل قدرتمند تولید توپی. “یک چالش عمده برای esports تولید مدیریت لایه های متعدد از محتوا از درون گیم پلی خود را به عنوان به خوبی به عنوان مطابق واکنش های پارسه و مفسران” ماتیاس همچنان ادامه دارد.

افزود ATEM صورت فلکی سیستمهای تسهیل خیلی بیشتر گردش کار کارآمد به عنوان افزایش تعداد ورودی کاهش پیچیدگی در به عقب پایان سیستم و یا نیاز به اضافی I/O ظرفیت. استانداردهای تبدیل در ورودی نیز کاهش نیاز به پچ پانل های به حقه بازی تمام ورودی منابع است که می تواند بسیار متفاوت است از تولید برای تولید است.”

برای آن برنامه از خارجی حوادث زندگی می کنند و پوشش مسابقات در اروپا و انجمن 4U بازی تیم نیز متکی بر یک سری از قرار دادی ریاست پالیسی تدارکات تلفن همراه سیستم های تولید. این پیکربندی شده در اطراف URSA Mini Pro G2 برای کسب ATEM 2 M/E تولید استودیو 4K سیستمهای تولید و Teranex AV به صورت استاندارد تبدیل.

“Blackmagic طراحی شده است بخشی جدایی ناپذیر از ما ارائه به عنوان یک سازمان خلاق و تضمین کامل ثبات در سراسر کل ما تولید برنامه” آمده Matthias. “که یکنواختی همچنین بدان معنی است که ما می توانیم نقل و منابع در هر کجا که مورد نیاز برای انعطاف پذیری نهایی در حالی که همچنین به ما اعتماد به نفس کامل است که ما می توانیم حفظ همان کیفیت بالا تولید ارزش برای مشتریان است.”

مطبوعات عکاسی

عکس محصول از URSA پخش URSA Mini Pro G2, ATEM صورت فلکی 8K Teranex AV, ATEM 2 M/E تولید استودیو 4K و دیگر Blackmagic طراحی محصولات در دسترس هستند www.blackmagicdesign.com/media/images.

در مورد Blackmagic Design

Blackmagic طراحی ایجاد جهان را با بالاترین کیفیت ویرایش ویدئو, محصولات, دیجیتال, فیلم, دوربین, رنگ, کجا, مبدل ویدئو, مبدل تصویری, نظارت, روتر, زندگی سیستمهای تولید دیسک ضبط موج مانیتور و زمان واقعی اسکنر فیلم, برای فیلم سینمایی, پست, تولید و پخش تلویزیونی صنایع. Blackmagic طراحی DeckLink ضبط کارت راه اندازی یک انقلاب در کیفیت و قیمت در پست تولید در حالی که این شرکت امی™ برنده جایزه داوینچی تصحیح رنگ محصولات را تحت سلطه تلویزیون و سینما از سال 1984. Blackmagic Design همچنان شکستن زمین نوآوری از جمله 6G-SDI و 12G-SDI محصولات و stereoscopic 3D و Ultra HD گردش. دهکده جهانی پیشرو در تولید پست سردبیران و مهندسین Blackmagic طراحی دفاتر در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, ژاپن, سنگاپور و استرالیا است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.blackmagicdesign.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>