فرانسه: طلبکاران را به حالت تعلیق در فقیرترین کشور پرداخت بدهی

توسط لی توماس | ایسنا

پاریس – عمده وام دهندگان بین المللی موافقت کرده اند به حالت تعلیق در پرداخت بدهی بدهکار توسط فقیرترین کشورها در سال جاری پرتاب مالی نجات برای کمک به آنها در مقابله با کروناویروس بحران وزیر امور مالی فرانسه روز سه شنبه گفت:.

برخی از 76 کشور که 40 در صحرای آفریقا شد واجد شرایط برای پرداخت بدهی به ارزش یک ترکیب 20 میلیارد دلار معلق از مجموع 32 میلیارد دلار در این کشورها به صرف بدهی ها در این سال است.

“ما به دست آمده بدهی توقف در سطح دو جانبه طلبکاران و طلبکاران خصوصی در مجموع 20 میلیارد دلار,” Bruno Le Maire به خبرنگاران گفت.

دولت به طلبکاران از جمله نه تنها باشگاه پاریس گروه از طلبکاران بلکه چین و دیگر اعضای گروه 20 قدرت اقتصادی هستند را به حالت تعلیق 12 میلیارد دلار طبق این توافق نامه که باقی مانده نهایی شود در روز چهارشنبه.

گروه هفت (G7) دارایی مقامات در یکشنبه انداخت حمایت خود را از پشت فشار به ارائه موقت بدهی به فقیرترین کشورها اگر آن را با حمایت چین و دیگر کشورهای G20 و می تواند توافق با باشگاه پاریس گروه از طلبکاران.

به طور جداگانه, ارشد, آلمانی, رسمی صحبت از بدهی توقف رسمی وام به ارزش 14 میلیارد دلار بود که با همین شماره ارائه شده توسط رئیس بانک جهانی دیوید Malpass ماه گذشته.

“ما بسیار خوشحالیم که در خاص است که چین حاضر به شرکت در این مهلت قانونی. همه که رایگان پول برای کشورهایی که به آن نیاز دارید بیشتر,” Le Maire گفت.

چین تبدیل به یک طلبکار عمده به کشورهای در حال توسعه به ویژه در آفریقا وجود دارد ولی کمی شفافیت در مورد چه مقدار از آنها مدیون است. G7 گفته مقامات بدهکار و بستانکار سازمان ملل باید کار با صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به منظور افزایش بدهی شفافیت و پیاده سازی مناسب و نظارت بر استفاده از آزاد منابع است.

طلبکاران خصوصی توافق کرده اند که به صورت داوطلبانه به بیش از رول و یا تشکیلات جدید بکار تجاری 8 میلیارد دلار بدهی فرانسه وزارت مالیه منبع گفت.

بر اساس UK-جشن بدهی مبارزات انتخاباتی که منجر به فشار نزدیک به 140 مبارزات انتخاباتی گروه ها و سازمان های خیریه برای لغو پرداخت بدهی توسط فقیرترین کشور گفت: این توافق نامه را به کشور منابع بیشتری برای مبارزه با بیماری همه گیر در حالی که صرفا تعلیق پرداخت معنای بهره ادامه خواهد داد به تعلق.

“ما به فوریت نیاز به G20 دولت متعهد به درگیر شدن در سازمان ملل متحد در روند توافق جامع و قابل اجرا راه را برای لغو بدهی به یک پایدار سطح آماده به اجرا در 2021. در غیر این صورت بدهی امروز تعلیق خواهد بود در سال آینده با بحران بدهی” این گروه گفت.

Le Maire گفت: از مجموع 32 میلیارد دلار ناشی از این سال باقی مانده 12 میلیارد دلار بدهکار است توسط چند جانبه وام دهندگان عمدتا بانک جهانی, Le Maire گفت: اصرار جمله وام دهندگان برای پیوستن به بدهی ابتکار.

بانک جهانی و صندوق بین المللی پول به نام ماه گذشته در دولت طلبکاران به بدهی و صندوق بین المللی پول روز دوشنبه گفت: آن را انجام دهید برای 25 کشور تحت آن فاجعه مهار و امداد اعتماد که در حدود 500 میلیون دلار منابع در دست است.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در تلویزیون آدرس به ملت در روز دوشنبه که کشورهای آفریقایی باید با کمک “انبوه لغو بدهی های خود را.”

Le Maire گفت که در پایان سال آشکار لغو بدهی باید در مورد اساس و با هماهنگی چند جانبه وام دهندگان با توجه به وضعیت اقتصادی این کشور و همچنین تحولات در بازار کالا و گردش سرمایه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>