قاب.io نسخه های v3.6 در کنار بتا جدید قاب.io انتقال برنامه به کمک کنترل از راه دور گردش کار نیاز

New York City, NY – مه 5 سال 2020 – قاب.io پیشرو در جهان نقد و بررسی فیلم و همکاری پلت فرم امروز اعلام کرد راه اندازی از قاب.io v3.6 همراه با نام تجاری جدید نرم افزار: قاب.io انتقال در حال حاضر در دسترس در نسخه بتا است. قاب.io v3.6 ارائه می دهد ویژگی های جدید طراحی شده برای دیدار با سرعت در حال تحول نیازهای امروز نیروی کار از راه دور با تمرکز خاص بر سرعت و امنیت است. گسترش مجموعه ابزارهای آدرس خواسته برای رعد و برق سریع پروژه محبوبیت با قاب.io انتقال برنامه می افزاید پیشرفته و قدرتمند از ویژگی های امنیتی مانند علامت ID برای شرکت حساب و همچنان به بهبود کلی مشترک تجربه اضافی با ویژگی های جدید مانند حالت آفلاین در iOS و پوشه های آن را قاب.io گردش بصری راه حل به صورت تصویری و تیم های خلاق است.

“آن همیشه هیجان انگیز برای اعلام ویژگی های جدید و به روز رسانی به قاب.io. اما امروز ما با آن روبرو هستیم که این به روز رسانی هستند و نه فقط خوب به آنها اجزای لازم برای نگه داشتن کسب و کار مشتریان ما و معیشت هل دادن به جلو” متحده امری چاه از مؤسسین و مدیر عامل شرکت از قاب.io. “قاب.io انتقال همراه با حتی امنیتی قوی تر, دقیق اطلاعیه حالت آفلاین در iOS و بیشتر مجهز به کاربران با مجموعه ابزارهای قدرتمند است که ما امید را به زندگی خود را آسان تر است.”

قاب.io انتقال بتا برای مک و ویندوز

قاب.io انتقال یک نام تجاری جدید برنامه انتقال فایل برای هر دو مکینتاش و ویندوز است. موجود در بتا امروز, انتقال اجازه می دهد تا کاربران دانلود فایل های بزرگ و پیچیده پوشه سازه—حتی کل پروژه ها—با یک کلیک. این پشتیبانی از EDL و فرمت XML بنابراین کاربران می توانند شناسایی فایل های خاص تسریع روند relinking به دوربین اصلی فایل ها برای نهایی مطابق با رنگ درجه بندی و یا به اشتراک گذاری دارایی های VFX. انتقال همچنین باعث می شود آن را ممکن است برای نظارت بر فعال محبوبیت و به کشیدن و رها کردن reprioritize سفارش خود را. در نهایت تسهیل انتقال سریع و امن محبوبیت صرف نظر از بی ثبات اتصال به اینترنت; اگر وجود دارد یک اختلال در اواسط دانلود, انتقال مکث و به طور خودکار رزومه یک بار وصل.

“انتقال در اصل قرار است برای آزادی بعد از این سال, اما به عنوان یک پاسخ به تغییر عمیق در راه ما در حال کار و ابزار مورد نیاز مشتریان ما بلافاصله ما در حال انتشار آن در بتا امروز می گوید:” چاه.

های حتی بیشتر امن و کارآمد

کار از راه دور را به ارمغان آورده است بسیاری از چالش های جدید نه دست کم از آن است که اطمینان حاصل کرد که ارزش محتوای به اشتراک گذاشته شده است و ایمن. مشتریان شرکت هم اکنون می توانید امن ارائه و نقد و بررسی لینک با استفاده از ورود به سیستم-دسترسی فقط به این معنی که تنها دریافت کنندگان مشخص شده می توانید مشاهده و به اشتراک گذاری لینک کلیک کنید. دریافت کنندگان را ببینید یک لیست از همه چیز است که با آنها در قاب.io جدید صندوق ارائه می دهد که تمیز و دیدگاه متمرکز است که به خصوص مفید برای مشغول مشتریان یا مدیران.

بیدرنگ و در تقاضا امنیت با استفاده از علامت ID

همچنین اعلام کرد در قاب.io v3.6 علامت ID فراهم می کند که مشتریان نهایی لایه مرئی را از خود امنیت است. زمانی که هر بیننده پرس “بازی” قاب.io کامل بیدرنگ بر روی تقاضا transcode از تصویری با اطلاعات شناسایی شخصی سوخته به هر قاب. دو ساعت ویدئو شروع می شود و بازی برگشت در کمتر از دو ثانیه ارائه صلح از ذهن در هنگام ارسال کار برای بررسی.

پوشه های جدید و Move/Copy-به جریان

در نهایت کاربران هم اکنون می توانید اضافه کردن پوشه ها به نقد و بررسی لینک کلیک کنید اجازه می دهد آنها را به راحتی سازماندهی و به اشتراک گذاری دارایی های سراسر تیم یا پروژه. هر گونه تغییر ساخته شده به پوشه ها پس از آنها مشترک هستند به صورت پویا به روز شده در نقد و بررسی لینک. این امر به ویژه مفید برای تیم های که تولید اپیزودیک محتوا یا برنامه نویسی است که متکی بر یک کتابخانه رسانه ها. قاب.io نیز آن را سریع تر و ساده تر و قابل درک تر برای سازماندهی دارایی های با بهبود “حرکت” و “کپی به” جریان است.

در یک نگاه

با این به روز رسانی قاب.io کاربران در حال حاضر قادر به دیدن تمام ارائه آنها به اشتراک گذاشته ام و دسترسی به تنظیمات خود را از یک سازمان در لیست. صفحه نمایش نشان می دهد اندازه پوشه بنابراین کاربران می توانید ببینید که سنگین ترین پروژه ها در یک نگاه, ساخت آن را آسان تر برای بهینه سازی پروژه ها و ذخیره سازی.

دقیق اطلاعیه صرفه جویی در زمان کاربران

قاب.io v3.6 تحکیم اطلاعیه های ساخته شده بر روی ویدیو های مشابه در دوره های کوتاه زمان بندی آنها را با هم به یک اطلاع رسانی است. کاربران می توانند از فیلتر با “خواندن” و یا “خوانده نشده” ببینید نظر پیش نمایش و مالش دادن دارایی ریز عکسها به راحتی نقطه چه نیاز به بررسی و یا خطاب.

این شبکه با سیستم عامل iOS در حالت آفلاین

“حالت آفلاین” برای قاب.io, iOS apps سبب کاربران واقعا کار از هر نقطه. به سادگی ضربه بزنید و یک فایل آن را به صورت آفلاین و سپس نقد و بررسی و نظرات – به عنوان به زودی به عنوان برنامه می آید به آنلاین نظر به طور خودکار همگام سازی به پروژه.

اینها تنها برخی از نکات برجسته v3.6. بازدید از قاب.io وبلاگ برای کسب اطلاعات بیشتر.

دانلود: قاب.io v3.6 کیت مطبوعاتی

درخواست یک قاب.io v3.6 محصول توجیهی

اعضای رسانه ها دعوت شده به برنامه خصوصی نشست خبری با قاب.io مدیر عامل امری چاه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قاب.io v3.6. برای کسب اطلاعات بیشتر, لطفا تماس با مگان Linebarger در [email protected]

در مورد قاب.io

قاب.io پیشرو در جهان مبتنی بر ابر تصویری همکاری پلت فرم طراحی شده برای ساده کردن کل فرآیند خلاق با تمرکز تمام دارایی های رسانه ها و همه نظرات در یک مکان امن است که به راحتی در دسترس از هر نقطه در جهان است. قاب.io ادغام با عمده حرفه ای, ابزار ویدئو, اقدام به عنوان توپی از کل خلاق اکوسیستم. تصور و طراحی شده توسط تصویری سازندگان UI بصری و انعطاف پذیر که مبتنی درون یک بستر قدرتمند همراه با مجموعه ای از برنده جایزه برنامه های iOS برای هر دو آی فون و آی پد. پیشرو در جهان از سازندگان و نوآوران اعتماد قاب.io هر روز برای کمک به قدرت خلاق خود را در گردش از جمله رادیو و تلویزیون ترنر, دیزنی, ناسا, اسنپ چت, بی بی سی, BuzzFeed, TED, Adobe, Udemy, گوگل, Fox Sports, رسانه راهبان Ogilvy و معاون رسانه ها.

قاب.io هدف این است که اجازه می دهد هر کس درگیر در فرایند خلاق به همکاری به عنوان اگر آنها همه در همان اتاق بدون توجه به جایی که آنها در جهان هستند. قاب.io تعریف مدرن گردش کار خلاق.

قاب.io حمایت صنعت سنگین وزن ها از جمله Accel, FirstMark سرمایه, زنگ خطر آتش سوزی, سرمایه گذاری شستا و بینش همکاران. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا http://frame.io. تماشا کنید: آنچه در قاب است.io?

مطبوعات تماس با ما

مگان Linebarger

[email protected]

+1 (617) 480-3674

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>