Foxtel گسترش Ultra HD خدمات با هارمونیک


بازار پیشرو Electra® Media پردازنده استخدام AI رمزگذاری برای بهبود پهنای باند بهره وری

سن خوزه کالیفرنیا. — 11 مارس سال 2020 — هارمونیک (NASDAQ: HLIT) امروز اعلام کرد که Foxtel پیشرو اشتراک-ارائه دهنده تلویزیون در استرالیا مستقر هارمونیک را مبتنی بر نرم افزار Electra® XOS تصویری زنده پردازنده برای افزایش بازده در آن فوق العاده HD ارائه خدمات. با استفاده از هوش مصنوعی-صفحه Electra XOS راه حل Foxtel است قادر به ارائه اضافی Ultra HD برنامه نویسی با استفاده از همان ظرفیت پهنای باند ثابت.

“تصویری تحویل فن آوری های تکامل یافته اند فوق العاده در طول چند سال گذشته را قادر می سازد حتی بازده بیشتر گفت:” دارن Windus توزیع سیستم های مدیریت در Foxtel. “به عنوان یک دیرینه هارمونیک مشتری انتقال به Electra XOS راه حل اجازه می دهد تا ما را به استفاده از فن آوری های پیشرفته مانند هوش مصنوعی و به عنوان یک نتیجه ارائه غنی تر Ultra HD محتوای با کیفیت در پایین bitrates.”

هارمونیک را Electra XOS راه حل بخشی از هارمونیک بازار پیشرو Electra خانواده به ارمغان می آورد با هم در صنعت پیشرو تخصص در تصویری الگوریتم و آخرین AI نوآوری برای ارائه استثنایی با کیفیت تصویری که پهنای باند محدود است. راه حل پشتیبانی از جریان و پخش فرمت های HDR پردازش و فشرده فشرده IP ورودی و یکپارچه بسته بندی ساده تصویری زنده گردش. این نرم افزار مبتنی بر Electra XOS پلت فرم اجازه می دهد تا به صورت مستمر به روز رسانی با آخرین فن آوری و پیشرفت تضمین میکند که Foxtel باقی می ماند جلوتر از منحنی.

“امروز بینندگان انتظار برای تماشای فوق العاده کانال های HD به خصوص برای زندگی ورزشی. اما ارائه رزولوشن بالاتر محتوا قرار داده می تواند قابل توجه فشار بر روی اپراتورهای ظرفیت شبکه گفت:” تونی Berthaud معاون فروش و تصویری, خدمات, APAC در هارمونیک. “Foxtel اعتماد هارمونیک تخصص در با راندمان بالا را پشتیبانی می کند به ساده اندازی آن فوق العاده HD برنامه نویسی. این موفقیت استقرار در Foxtel روشن تظاهرات جهانی در کیفیت فیلم بهینه سازی پهنای باند و قابلیت اطمینان سیستم است که الکترا XOS راه حل فراهم می کند.”

اطلاعات بیشتر در مورد هارمونیک و شرکت راه حل های در دسترس است www.harmonicinc.com.

# # #

در مورد هارمونیک
هارمونیک (NASDAQ: HLIT) رهبر در سراسر جهان در virtualized کابل دسترسی و تصویری تحویل راه حل را قادر می سازد شرکت های رسانه ای و ارائه دهندگان خدمات برای ارائه فوق العاده با کیفیت بالا و جریان ویدئو و پخش خدمات به مصرف کنندگان در سراسر جهان. این شرکت انقلابی در کابل دسترسی به شبکه از طریق این صنعت برای اولین بار مجازی, کابل دسترسی به راه حل را قادر می سازد اپراتورهای کابلی به انعطاف پذیری بیشتر استقرار گیگابیت اینترنت خدمات به مصرف کنندگان خانه ها و دستگاه های تلفن همراه. آیا ساده OTT تصویری تحویل از طریق نوآورانه ابر و نرم افزار سیستم عامل و یا تأمین تحویل گیگابیت, اینترنت, کابل, خدمات, هارمونیک در حال تغییر است راه شرکت های رسانه ای و ارائه دهندگان خدمات کسب درآمد زندگی می کنند و بر روی تقاضا محتوا در هر صفحه نمایش. اطلاعات بیشتر در دسترس است www.harmonicinc.com.

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934. اظهارات مربوط هارمونیک کسب و کار و پیش بینی قابلیت مزایا و قابلیت اطمینان و بهره وری پذیرش در بازار, رشد بازار, مشخصات و مزایای هارمونیک محصولات و خدمات و تکنولوژی در اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات در حال حاضر ما انتظارات و باورها و در معرض خطرات و عدم قطعیت از جمله خطرات و عدم قطعیت بیشتر به طور کامل شرح داده شده در هارمونیک را براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار از جمله گزارش سالانه خود در فرم 10-K برای سال منتهی به دسامبر. 31, 2019 خود را در گزارش سه ماهه فرم 10-Q و آن زمان گزارش در فرم 8-K. اظهارات به جلو نگاه در این آزادی مطبوعات بر اساس اطلاعات موجود به هارمونیک از تاریخ در این خصوص و هارمونیک سلب هر گونه تعهد برای به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه.

هارمونیک, هارمونیک لوگو و دیگر هارمونیک علائم متعلق به هارمونیک, Inc. و یا وابسته به آن است. همه علائم تجاری دیگر اشاره در اینجا تعیین شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/Harmonic/200311Harmonic.docx

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>