فاکس آنلاک جریان برای ایستگاه های, اخبار شبکه


حرکت ساخته شده در همکاری با تلویزیون پرداخت و توزیع کنندگان و شرکت می گوید

روباه گفت: آن است که افرادی که تلویزیون پرداخت اشتراک دسترسی به آن پخش ایستگاه و کابل شبکه خبر در طول شیوع کروناویروس.

رادیو فردا در دسترس خواهد بود به صورت رایگان در FoxNews.com به رادیو فردا برنامه, Fox.com و روباه در حال حاضر برنامه. فاکس 29 متعلق و عمل ایستگاه های تلویزیونی در دسترس خواهد بود به صورت رایگان در Fox.com و روباه در حال حاضر برنامه.

روباه گفت: معامله شد حال ساخته شده “مشارکت” با تلویزیون پرداخت توزیع خواهد شد که دسترسی به رادیو فردا برای همه مشتریان یا نه بسته آنها را به اشتراک شامل ایستگاه ها و یا فاکس نیوز در هیچ هزینه اضافی.

مربوط به: کاخ سفید راه اندازی رسانه های جدید کروناویروس پخش PSA کمپین

هفته گذشته فاکس راه اندازی شد CoronavirusNow.com یک وب سایت شامل اخبار زنده جریان به روز رسانی و مصاحبه های اختصاصی با مقامات بهداشتی.

“ما نیز مفتخر به همکاری با آگهی شورا و انجمن ملی پخش به هوا اطلاعیه های خدمات عمومی مورد کوروناویروس در سراسر سیستم عامل های ما” گفت: فاکس مدیر عامل Lachlan مرداک.

مرتبط: پنج تلویزیون بخش نهفته COVID-19

فاکس ایستگاه های تلویزیونی و رادیو فردا رسانه ها نیز همکاری برای راه اندازی یک شبانه سه دقیقه گزارش زنده ارائه بینندگان محلی رادیو فردا در سراسر کشور با ملی چشم انداز حقایق و متن در coronavirus. لنگر توسط Fox News Channel لایحه Hemmer ویژه گزارش زنده پخش دوشنبه تا جمعه در طول 6 p. m. ET اخبار ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>