فاکس نیوز می افتد از عشق با هیدروکسی کلروکین

توسط Oliver دارسی | سی ان ان کسب و کار

یک نسخه از این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در “منابع قابل اعتماد” عضویت در خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام به صورت رایگان در اینجا.

ایسنا کاهش یافته است از عشق با هیدروکسی کلروکین. پس از دو هفته بی امان پوشش hyping ضد مالاریا مواد مخدر به عنوان یک پتانسیل بازی در حال تغییر برای درمان coronavirus شبکه همه اما متوقف ذکر آن در آن امواج رادیو و تلویزیون. بنابراین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آرام رها از هیدروکسی کلروکین می آید به عنوان مطالعات حاکی از آن است که یک درمان موثر در برابر coronavirus. یک مطالعه نشان داد در هفته گذشته که این دارو نه کمک به بیماران مبتلا به ویروس است. و در روز سه شنبه یک مطالعه از صدها اختراع ثبت شده در ایالات متحده جانبازان اداره بهداشت و مراکز پزشکی دریافتند که بیمارانی که در زمان هیدروکسی کلروکین بودند کمتر به احتمال زیاد به نیاز به تهویه و تا به حال بالاتر از نرخ مرگ و میر نسبت به کسانی که نمی نگاهی به مواد مخدر است.

“به هر کسی که نفس نفس تن به تن هیدروکسی کلروکین به عنوان یک داروی معجزه نشان می دهد اندکی از پشیمانی و یا حتی خود آگاهی بیش از این ؟ تردید” روزانه وحش سام استین پیش بینی کرد. “به احتمال زیاد است که آنها را نادیده گرفت در این مطالعه به طور کامل.” استین به نظر می رسد به سمت راست بوده است در پول است.

با وجود اینکه قبلا تحت فشار قرار دادند این دارو به عنوان یک درمان ممکن است نه Tucker Carlson و نه Sean Hannity با اشاره به مطالعه در خود فاکس نیوز نشان می دهد که سه شنبه شب. من نمی بینم Laura Ingraham, که, گزارش از بازدید کاخ سفید برای ترویج مواد مخدر, بحث در مورد آن. روباه چاپ دیجیتال داستان در شنبه, مطالعه, اما آن را سقوط کردن صفحه اصلی وب سایت بعد از چند ساعت. و با توجه به سی ان ان بتسی کلاین تهمت نیست ذکر آن در یک هفته…

اشاره کردن 77 درصد در روزهای اخیر

تعداد از رسانه های مهم مترقی رسانه های فدراسیون فوتبال به یک ایده بهتر از چقدر وسواس فاکس با مواد مخدر است. از 23 مارس تا آوریل 6, فاکس نیوز, شخصیت ها و مهمانان ذکر هیدروکسی کلروکین نزدیک به 300 بار. اما این تغییر در چند روز اخیر. رسانه ای اهمیت یافت که بین آوریل 16 مارس 20 اشاره از مواد مخدر کاهش یافته است و 77 درصد در مقایسه با دوره پنج روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن dodges سوال

در طول روز سه شنبه در کاخ سفید جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن — که بارها و بارها پرسید که چه آمریکایی ها تا به حال به از دست دادن با در نظر گرفتن مواد مخدر خواسته شده بود در مورد جدید و مطالعه است. او التماس کرد جهل. “من نمی دانم از گزارش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او وعده داد که در کاخ سفید خواهد بود “به دنبال آن است.”

بدون شرح از دکتر Oz

یکی از مهمانان به ترویج مواد مخدر در فاکس نیوز شد, Dr. Mehmet Oz, این, افراد مشهور, جراح قلب که پزشکی توصیه شده است به نام سوال جدی در گذشته است. رغم اینکه به طور رسمی به کار گرفته شده توسط فاکس نیوز, اونس شد ثابت در شبکه با استفاده از ظاهر خود را به مشتری جلب کردن هیدروکسی کلروکین و ابتلا به تهمت توجه در حالی که انجام این کار.

بنابراین من به نام یک سخنگوی اونس در روز سه شنبه و در سمت چپ یک پیام درخواست اگر او هر گونه اظهار نظر در این مطالعه جدید. من نمی شنوند. اونس نیز شده است در رادیو فردا کاملا به عنوان های زیادی را در روزهای اخیر. من نمی بینم که او در زمان نخست سه شنبه شب و به نظر می رسد او تنها انجام یک جفت از “فاکس و دوستان” بازدید این هفته…

“این یافته ها اهمیت انتظار نتایج مداوم آینده نگر تصادفی, مطالعات کنترل شده”

در حالی که شنبه و مطالعه بودجه توسط موسسه ملی بهداشت و دانشگاه ویرجینیا — افزایش قابل توجه پرچم قرمز آن نیز مهم است به یاد داشته باشید که آن را داوری نیست. به عنوان نویسنده نوشت: “این یافته ها اهمیت انتظار نتایج مداوم آینده نگر تصادفی کنترل شده با مطالعات قبل از گسترده تصویب این مواد مخدر.” است که چرا آن را بسیار غیر مسئولانه برای فاکس شخصیت و رئیس جمهور به پرش تفنگ و ترویج مواد مخدر به عنوان یک امکان تعویض بازی قبل از اینکه شواهد علمی در…

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>