Fox News Channel می شود Klobuchar دوم تاون هال


Bret Baier, Martha MacCallum خواهد وزش

Fox News Channel به انتظارنشسته بودند تا یک شهر با دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq (D-Minn.).

این رویداد خواهد بود Feb. 27 در رالی, N. C., در 6:30-7:30 p. m. و تعدیل توسط Bret Baier, میزبان FNC را گزارش ویژه (روزهای هفته 6-7 بعد از ظهر) و Martha MacCallum میزبان از داستان (روزهای هفته 7-8 بعد از ظهر).

آن است که فاکس دوم تاون هال با Klobuchar که شرکت در سی ان ان تاون هال سه شنبه شب.

“به عنوان فوق العاده سهشنبه به سرعت روش ما به دنبال به جلو به میزبانی سن. Klobuchar دوم Fox News Channel تاون هال به عنوان او باعث می شود او مورد برای تبدیل شدن به حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری به بزرگترین کابل مخاطبان اخبار در کشور گفت: FNC جمهور و اجرایی ویرایشگر جی والاس.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg در سی ان ان تاون هال نشست همچنین سه شنبه شب) گفت که در حالی که او هیچ توهمی در مورد FNC طرفی او احساس مهم بود که برای رسیدن به آن مخاطب است. Buttigieg باعث می شود یک نقطه از گفت او را رئیس جمهور همه مردم از جمله آنهایی که رای نمی دهند برای او.

مرتبط با: Buttigieg خواستار بینندگان برای تماشای فاکس نیوز

روباه که رد شد یک میزبانی نقطه در بحث چرخش توسط کمیته ملی حزب دموکرات برگزار شد چندین سالن های شهر با انتخابات مقدماتی دموکرات از جمله Buttigieg و برنی ساندرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید