چهار بار گناهکار و محکوم به 6 سال برای hit-and-run برخورد که منجر به کشته شدن 9 ساله اوکلند دختر

اوکلند – چهار-زمان جانی محکوم شد روز جمعه به مدت شش سال در زندان ایالتی برای hit-and-run برخورد در شرق اوکلند دو سال پیش که به کشته شدن یک کودک 9 ساله دختر بچه دادستان گفت.

کوین لی پین جونیور, 23 زد و گفت: دادگاه بسته بندی شده با اعضای خانواده و دوستان از Zayda Monge از اوکلند که او متاسفم برای نقش خود را در برخورد در تقاطع 35 و پکستون راههای مدت کوتاهی پس از 9 p. m. در آوریل 10, 2018.

لباس پوشیدن و در لباس سبز و سفید راه راه زندان, یونیفرم, Payne گفت: “من درک می کنم درد من ناشی ام.”

او گفت: “من سعی کردم به شدت روی ترمز اما آن را به اندازه کافی خوب نیست.”

پین التماس هیچ مسابقه در فوریه. 14 به فضایی قتل نفس ترک صحنه تصادف و رانندگی بی پروا با آسیب جدی یک مسئول بر اساس Monge مرگ و صدمات به افراد دیگر.

پلیس اوکلند گفت: یک تویوتا کرولا 25 سال رانندگی با Monge و دو نفر دیگر دختران به عنوان مسافر بود از ساختن یک U-نوبه خود بر روی عازم جنوب خیابان 35 زمانی که یک بلاگ SUV رانده شده توسط پین بود که هم عازم جنوب برخورد با آن است.

تاثیر ناشی از برخورد هر دو وسیله نقلیه به آمار خودروهای پارک شده در نزدیکی.

پین و دیگر سرنشینان SUV رو به بیرون از خودرو و فرار با پای پلیس گفت:.

Monge درگذشت روز پس از برخورد اما 25 سال و دو دختر دیگر جان سالم به در برد.

پین خود را روشن در اوکلند مقر پلیس سه روز پس از برخورد.

افسر تیموتی ده لا وگا نوشت: در یک علت احتمالی بیانیه ای که پین “بستری شدن راننده در برخورد و فرار از صحنه و بدون ارائه اطلاعات خود را.”

د لا وگا گفت: شواهد نشان می دهد که Payne رانندگی SUV در با سرعت زیاد در یک منطقه مسکونی.

د لا وگا گفته شاهدان عینی پلیس گفت که Payne عبور وسیله نقلیه دیگر با رفتن به ترافیک می دوزند درست قبل از برخورد مرگبار.

قبل از اینکه او محکوم Payne روز جمعه, Alameda County Superior Court Judge کوین مورفی گفت Monge خانواده و دوستان “هیچ کس نمی تواند درک آنچه شما را از طریق رفت و درد و غم و اندوه و دل شکستگی ناشی از این رویداد است.”

مورفی گفت Payne “گاهی اوقات اشتباهات ساده پیامدهای عظیمی ما نمی تامل.”

پین دو قبل از محکومیت برای در اختیار داشتن یک حمله سلاح و یک محکومیت قبلی برای هر درجه دوم سرقت و دریافت اموال به سرقت رفته.

کپی رایت � 2020 توسط Bay City News, Inc. — تجدید چاپ, برنامه تکراری پخش کردن و یا هر گونه دیگر Reusewithout رضایت کتبی از خلیج, اخبار شهر, Inc. ممنوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>