چهار چیز به ما آموخته از یک مقابل White Sox: A. J. Puk تعطیل با فشار شانه

گلندیل, Ariz. — A. J. Puk شد همه حساب breezing خود را از طریق چند بهار آموزش شروع می شود. اما مدیر باب ملوین اول گفت: Chris تاونسند در بازیگران که Puk در برخورد با خفیف شانه چپ فشار بود و تعطیل برای چهار تا پنج روز است.

“ما در حال بدیهی است که رفتن به فعال به خصوص در این زمان از بهار” ملوین گفت: پس از یک 6-5 برنده شدن بیش از Chicago White Sox در روز سه شنبه در Camelback در مرتع پرورش احشام در گلندیل.

Puk شد برخورد با برخی از درد بود و MRI که هیچ آسیب ساختاری. Puk است دو روز را اختصاص تعطیل و او باید شروع به بازی گرفتن پس از آن.

Puk اتحاد تن به تن سه shutout نوبت با دو strikeouts دو بازدید و پیاده روی تا کنون در بهار. او سرعت شده است و در آن نوعی کنه از دروازه — بالا-90s fastball و بالا-80s کشویی.

ملوین گفت که او انتظار ندارد که صدمه قابل توجه باشد اما هر مجموعه پشت می کند Puk را به سمت پیشرفت به طور کامل کشیده و آماده برای شروع در این فصل به طور منظم چرخش.

کریس بسیت در مقابل تیم سابق خود

بهار است اما یک swingman/استارت کریس بسیت گفت: او همیشه احساس می کند برخی از فوق العاده رقابتی جریان آدرنالین هنگامی که او چهره Chicago White Sox — این تیم که معامله او را به یک همراه با جاش Phegley مارکوس Semien و Rangel Ravelo برگشت در سال 2014.

بسیت اجازه دو اجرا در یک نیکی Delmonico خانه اجرا در اولین ورود در دو seamer دور که فقط فرود آمد بیش از نرده ها در مرکز.

“استاندارد F8 در تقریبا در هر بازی به جز یک آریزونا بازی” بسیت گفت. پس از آن با homer, بسیت نمی دهد تا دیگر ضربه خود را در سه نوبت کار می کنند. او دو راه می رفت و نمی رکورد یک strikeout.

برخی از قابل توجه برجسته از روز سه شنبه: Jorge متئو به حال سه بازدید و دو RBI با سرقت پایگاه.

“او فوق العاده است و هر بهار او شده است و فوق العاده برای ما” ملوین گفت. “من فقط او را دیده بازی واقعا خوب است. او بسیاری از مربیگری از ما و تلاش برای ایجاد تیم است. او الکتریکی است. او یک باشگاه در کیسه خود را بیشتر بچه ها نیست.”

پشتیبان گیری از ابتلا به گزینه یونس هایم تا به حال ترجمه و دو دیگر بازدید. او در حال حاضر پنبه حلاجی شده .466 (7-برای-15) این بهار.

“همه مواضع ما شده ایم به دنبال, آیا آن را پشتیبان گیر یا پایه دوم همه بازی هست. آن را خوب است برای دیدن و شما می خواهید که نوع رقابت در اردوگاه” ملوین گفت.

جیمز Kaprielian اعتماد به نفس بالا است

نه 24 ساعت بعد از کوزه و خشکشویی گزارش به مسا برای بهار, آموزش Kaprielian اخراج کردن تشویق جیر جیر.

“من نمی خواهم به صدا مغرور اما من با اعتماد به نفس در آنچه که من قادر هستم,” Kaprielian گفت: در قفل خود را در مسا. “این فقط در مورد سالم و تکرار آن را در حال حاضر. این چیزی است که من بسیار هیجان زده هستم برای من بسیار هیجان زده هستم به من نشان می دهد و هم تیمی های کارکنان آنچه که من قادر هستم.”

شکاف در Kaprielian مسیر به لیگ برتر هستند و موضوع را به کنترل خود است. UCLA گراد تن به تن فقط 29 نوبت در نیویورک یانکیز سیستم قبل از پرتاب خود را به آرنج شروع به گرفتگی عضلات در سال 2016.

جنوب کالیفرنیا بومی بود trudging از طریق یک خسته کننده تامی جان توانبخشی وقتی یانکی ها جابجا او infielder Jorge متئو و outfielder داستین فاولر به اوکلند را برای پسرم خاکستری است. راست دست پارچ در نظر گرفته شد در سطح بالا و بازوی خارج از دانشگاه; با وجود خود نگران آسیب Kaprielian نگه داشته جای خود را در میان اوکلند یک چشم انداز بالا.

Kaprielian بازگشت به تپه فصل گذشته. او 4.71 دوران بیش از 11 بازی برای استاکتون بنادر تحت فشار قرار دادند و او را به میدلند RockHounds جایی که او برگزار شد 1.63 دوران بیش از هفت بازی. او به پایان رسید 2019 با سه گانه-A Las Vegas, هوانوردان.

با وجود آسیب دیدگی او به مقصد برای مسیر سریع به بالا و افراد زیر سن قانونی. اما در اردوگاه Kaprielian هنوز مرتب سازی از طریق مکانیکی تاب برداشتن و حل و فصل به یک آرامش روانی دولت است.

“روانی طرف سخت ترین قسمت است. برای من که دور از بازی دشوار است” Kaprielian گفت. “این در حالی است که بیشتر زمان من تا به حال به دور ماندن از این بازی است. وجود برجستگی در طول راه. که بخشی از آن را.”

این می تواند زمان را به یاد داشته باشید که چگونه خود را تبادل حرکت بدن خود را نقل مکان کرد و در بهترین حالت آن است.

“این بهار مکانیک فقط شروع… آنها کاملا وجود دارد اما در حال شروع به عقب بر گردیم به آنچه آنها استفاده می شود,” او گفت:. Kaprielian را مبارزه با طرف مقابل خود در تلاش برای به دست آوردن یک خوب آشنا فرمت. او در تلاش برای جلوگیری از بیش از حد چرخشی.

Re-آشنایی با حرکت خود را بر روی تپه ترکیبات با اندکی طولانی آسیب دیدگی دوباره ترس.

ترس ممکن است اشتباه کلمه Kaprielian می گوید. برخورد با آسیب coaxes رتبه او را به جبران درد او یک بار احساس می شود. او ممکن است تغییر حرکت خود را در ناخودآگاه تلاش برای جلوگیری از تشدید آسیب دیدگی او.

برای دریافت از طریق بار دشوار Kaprielian به دنبال وکیل از خانواده اش. “آنها می دانند که چقدر من می خواهم به بزرگ در تبادل.آن را به خوبی می دانم که آنها همیشه پشت من,” او گفت:. اما بیشتر او را دوست نزدیک و هم اتا قی مت چاپمن گرفته اند مسئولیت برای نگه داشتن هر یک از دیگر در چک.

“ما یکدیگر را پاسخگو نگه دارید,” Kaprielian گفت. “او شده است که مرد برای من. او جایی است که من می خواهم به. او یکی که من دیده بشه بنابراین او نگه می دارد من به انتظارات بالا و با استانداردهای بالا.”

Kaprielian است تماس خود را به ضرب گلوله; این سال است. چرخش در لیگ های بزرگ ممکن است بیش از حد پر استعداد به حک کردن یک نقطه برای او در این سال, اما Kaprielian هدف این است که فقط باید سالم و قوی فصل با هوانوردان. خالص استعداد او را نگه می دارد در خط برای یک لیگ بزرگ, اولین, اگر این وضعیت خواستار آن است. او fastball سرعت تیک تاک به آن اواسط-90s نقطه شیرین. او احساس می کند او آسیب-capacitated بازوی عمل است پیدا کردن آن شیار. خود را در زمین احساس می کنم واضح تر.

“این واقعا هیجان انگیز است چرا که تمام کاری که من انجام داده ام در سه سال گذشته” او گفت:. “من در نهایت می توانید آن را ببینید در آینده همراه است. هر زمان که این زمان است که خارج از کنترل من است. همه من می توانید انجام دهید این است که آماده سازی خوبی هم تیمی می شود و بهتر است در هر روز است.”

اعطای هلمز’ fastball فرمان: یک کار در حال پیشرفت

آنها یاد نمی fastball فرمان در دبیرستان ،

آن بوده است که بزرگترین کار در حال پیشرفت برای یک شماره 14 تبادل با چشم انداز اعطای هلمز.

“من شده اند بیش از حد علاقه من fastball فرمان در اینجا چند سال گذشته” هلمز sid.

23 ساله حق hander نه به حال زمان فراهم شده برای یادگیری آن به هر حال. او پیش نویس توسط لس آنجلس داجرز از کانوی دبیرستان در کارولینای جنوبی معامله شد به یک را همراه با کوزه فرانکی Montas و Jharel پنبه برای Rich Hill و جاش Reddick در سال 2016.

او ضربه با چلپ چلوپ قابل توجه 117 مورد با 56 پیاده روی در 103 نوبت با میدلند Rockhounds در سال 2015. او نگه داشته که چشم ظاهر strikeout-به-نسبت به راه رفتن را از طریق کم افراد زیر سن قانونی. اما این نسبت شروع به عقب به یک معنی به عنوان هولمز نقل مکان کرد به سه گانه-لاس وگاس. او می داند که فرمان ضروری خواهد بود برای بالا بردن بازی خود را به لیگ سطح.

“همانطور که شما مسن, شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به زمین به جای پرتاب مانند من انجام شده است,” هولمز گفت.

هلمز شده است با تمرکز بر پرتاب خود را fastball خاصی سوم از این منطقه به عنوان نقاط خاص برای کمک به او را با تنظیم یک کمی بیشتر روانی و سهولت.

“من شده اند این فرمان ، من تا به حال این مسائل به بچه ها کردن” هولمز گفت. “اما در این سطوح بالاتر شما نیاز به قادر به فرمان fastball در هر طرف از صفحه. شما می توانید چیزهای واقعا خوب اما شما در حال رفتن به ضربه.”

Strikeout مسائل شامل یک قاتل موبایل و کامپیوتر — چه او می گوید که او بهترین زمین — تیز وزنه و یک نوار لغزنده. او شروع به کار بر روی یک برش در فصل گذشته — “آن شروع به رفتن برای تبدیل شدن به زمین در مربا,” او گفت:. هلمز یک changeup بیش از حد.

“هنوز نمیفهمد نشده است یک changeup برای msyelf که من می توانید به زمانی که من در پشت یا جلو در تعداد” هولمز گفت. Changeup نیست زمین یکی می آموزد در مدرسه بالا است. هلمز در یادگیری سریع ، او می تواند نور را در انتهای تونل.

“وقتی که من می تواند پرتاب من fastball بیشتر و changeup به من fastball بهتر است. و نمی خواهد که به فرماندهی آن را به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>