چهار فعالان دانشجویی بازداشت شده در هنگ کنگ برای ‘تحریک تجزیه طلبی” از آنجا که از رسانه های اجتماعی خود را پست

نوزده ساله تونی چانگ یکی از چهار نفر دستگیر شدند. عکس های گرفته شده توسط کریس چانگ / HKFP.

نسخه اصلی از این پست این بود منتشر شده در هنگ کنگ مطبوعات آزاد در جولای 29 سال 2020 است. زیر ویرایش نسخه منتشر شده است در صداهای جهانی با توجه به محتوای قرارداد مشارکت.

هنگ کنگ تازه تاسیس امنیت ملی واحد پلیس به بازداشت چهار نفر از جوانان در سن بین سن 16 تا 21 به ظن تحریک تجزیه طلبی در زیر جدید امنیت ملی قانون تصویب شده در جولای 29. شواهد منجر به دستگیری آنها شد و بر اساس محتوای خود را به حساب های رسانه های اجتماعی.

سابق convenor از هنگ کنگ pro-گروه استقلال Studentlocalism, 19 ساله تونی چانگ یکی از چهار نفر دستگیر شدند. Studentlocalism سابق سخنگوی هو Nok-قطع و عضو سابق یانی هو شد دور گرفته شده توسط ماموران امنیت ملی.

طرفدار گروه استقلال اعلام کرد در بیانیه ای که آن را به حال منحل و اخراج از همه آن هنگ کنگ اعضای با اثر فوری در 30 ژوئن یک روز قبل از امنیت ملی قانون تصویب رسید در هنگ کنگ است.

اما Studentlocalism ادعا کرد که اعضای آن در خارج از کشور را راه اندازی شعبه در خارج از کشور تایوان و استرالیا و ایالات متحده است.

این اولین بار است که جدید امنیت ملی اداره پلیس هنگ کنگ نیروی عمل طول می کشد هدف قرار دادن یک گروه سیاسی و دستگیری آن مشکوک وابسته با استناد به این قانون بحث انگیز که criminalises براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با قدرت های خارجی ، جنوب چین صبح پست خبرنگار Jeffie لام توضیح داد در توییتر

ماه گذشته پکن تصویب قوانینی برای جلوگیری از توقف و رفتار در هنگ کنگ است که بداند آن یک تهدید برای امنیت ملی است. این قانون درج شده بود به این شهر mini-قانون اساسی عبور از محلی مقننه و پلیس فراگیر قدرت های جدید.

سرپرست ارشد بخش امنیت ملی اداره پلیس نیروی استیو لی به مطبوعات گفت که سه مرد و یک زن در سن 16 تا 21 دستگیر شده بود. او همچنین اظهار داشت بازداشت شد و بر اساس ماهیت محتوای خود را به حساب های رسانه های اجتماعی. این پست مربوط به پیشنهاد آنها را با استفاده از تمام معنی به ایجاد یک جمهوری هنگ کنگ و متحد کردن همه طرفدار استقلال گروه های سیاسی.

Li استناد ماده 21 قانون تامین به عنوان بیان کرد که اظهارات که ترویج تجزیه طلبی را تشکیل می دهند تحریک و لازم است برای ارزیابی اگر کسی بود در واقع انگیزه چنین محتوا. لی گفت که:

ما منابع و تحقیقات نشان می دهد که این گروه به تازگی اعلام کرد در رسانه های اجتماعی آنها را در راه اندازی یک سازمان است که طرفداران هنگ کنگ استقلال.

وی تاکید کرد محتوای نوشته شده بود پس از امنیت قانون تصویب رسید هر چند او نمی دولت به طور خاص کدام گروه و یا پست درگیر شدند. تبعید هنگ کنگ فعال ناتان قانون ابراز خشم خود را:

تجزیه طلبی تعریف شده در ماده 20 قانون تامین در شرایط زیر: “برای شرکت طرح و یا اجرای… عمل می کند از جدایی… یا نه زور یا تهدید به زور استفاده شده است.” حداکثر مجازات است زندگی پشت میله های زندان.

در تاریخ 17 ژوئیه یک گروه به نام “Studentlocalism ما بخش” اعلام کرد استقرار آن در رسانه های اجتماعی با عضویت در استخدام فرم.

آن گفت: ما شعبه را “ترویج ما حمایت از هنگ کنگ استقلال به هنگ کنگ مهاجرت در امریکا و آزادیخواه آمریکایی را متقاعد کند [که] ما برای حمایت از ما رویای هنگ کنگ استقلال… [و کمک] Hongkongers دوباره ما سزاوار حق تعیین سرنوشت در نهایت دستیابی به هنگ کنگ برای استقلال است.”

تونی چانگ قبلا دستگیر شده در سال 2019 پس از او گفته ربوده چینی پرچم ملی از آن قطب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر