چهار صفحه اصلی اجرای شب منجر به پنجمین پیروزی راست

اوکلند — Austin آلن در زمان 78 لیگ بزرگ در خفاش ها تا زمانی که او می تواند اتصال برای اولین بار او را بزرگ لیگ ، او در 79 با وجود یک 0-برای-11 رگه Allen, طرح همان باقی مانده است: فقط ضربه زدن به توپ سخت است.

در نهایت خود را در نوسان 2-0 95 مایل در ساعت fastball از تگزاس رنجرز مسکن ایان Gibaut تضعیف بیش از حق زمینه حصار. او از آن ضربه سخت, all right: 104 mph کردن خفاش.

“من حتی نمی آن را احساس ضربه خفاش” آلن گفت. “من آن را شنیده است.”

امداد ریخته او را به عنوان 26 ساله گرد پایگاه یک احساس است که به سرعت تبدیل به رفعت به عنوان او به ستاره شرق به خوش آمد می گوید هم تیمی های خود. متهور خانه اجرا طلیعه یک 6-4 پیروزی بر رنجرز سهشنبه شب. آنها برنده پنج راست, در حال حرکت به 8-4 در این فصل است.

“داد و ستد بیش از اینجا نزدیک با این گروه از بچه ها است باور نکردنی است” آلن گفت. “این بچه ها باید به من کمک کرد از هر روز.”

اگر آن زمان 79 در خفاش ها برای دیدن آن در حرکت یک را دیدم آلن قدرت بالقوه زمانی که آنها به دست آورد چپ دست گیر در Jurickson Profar تجارت با San Diego Padres این offseason.

این یک را انتخاب آلن به تاریخ 30-مرد فهرستی در این سال بیش از بالا نواز چشم انداز یونس هایم — یک سوئیچ-ضربه دفاعی با استعداد شکارچی با چشم باز توسعه ادبانه — از آنجا که آنها را دیدم یک نوسان برق برخی از آب از یک طرف صفحه که در آن مت اولسون ارائه شده تنها منبع قدرت است.

صحبت از مت اولسون: او یک سبیل.

یکشنبه, او را شکست خارج از .094 رکود او کاهش یافته است می خواهم در آنجا راه رفتن خود را خاموش گرند اسلم در شب افتتاحیه توسط mashing دو خانه اجرا می شود. اول دو اجرا انفجار که پاک اولیه یک اجرا کسری. دوم انفرادی هومر ارائه شده است که کمی فضای تنفس در هشتم زیر آلن دو-اجرای یکی.

رامون Laureano سوم خانه, اجرای, یک, انفجار, لباس پوشیدن و در یک جدید رنجرز منجر تکمیل چهار خانه اجرا شب برای یک است.

Sean Manaea در مقابل بار دوم از طریق صف

یک صف در مقابل شان Manaea و او را توده یونجه یا کاه از طریق آن مانند یک چاقو از طریق کره اولین بار از طریق. که همان صف تا بار دوم ؟ Manaea نشده است قادر به کاهش به پایین.

چهارشنبه رنجرز برچسب Manaea برای سه اجرا می شود در چهارمین زمین باز یافته. بعد از پنج strikeout یک اجرای سه نوبت برای یک چپ دست استارتر.

در اینجا شکست از Manaea نوبت خود را در سه شروع می شود در برابر لس آنجلس فرشتگان Seattle Mariners و رنجرز.

نوبت یکی از-طریق-سه: یکی اجرای شش بازدید, 10 strikeouts.

نوبت چهار طریق پنج: نه اجرا می شود, 15 بازدید یکی strikeout.

که یک اجرا به دست آورده بیش از سه نوبت در آمد Manaea اولین گام چهارشنبه تنبل fastball به شین سو چو که به بیرون درز بیش از ظرف. او را زده و پنج مورد در 2.2 پاک نوبت پس از آن.

سپس او سقوط به چهارم زمین باز یافته. تاد Frazier خاص برای رهبری کردن, به دنبال یک رابینسون Chirinos پیاده روی — Manaea اولین قدم مجاز در این فصل است.

نیک سلک و Isiah Kiner Falefa را بازگشت به عقب بازدید به رنجرز منجر شود. یک ساس پرواز بعد و Manaea کشیده شد پس از تنها 3.1 نوبت.

مدیر باب ملوین و نه Manaea می تواند شناسایی یک علت برای دومین بار از طریق لعنت. نه به نظر می رسد به آن را به عنوان دلیلی برای نگرانی است. هر فاجعه چهارم زمین باز یافته ملاقات Manaea با یک بیت از hitters مخالف ” موفق باشید: سلک دو فقط آمار گچ Kiner Falefa را RBI به سختی موفق به فرار مت چپمن لخت دست از تلاش.

او از دست رفته چند لکه و رنجرز نوسانات یافت چمن.

“واقعا که نگران آن” Manaea گفت. “وجود دارد برخی از چیزهایی که من باید در مورد نگران است.”

Manaea نمی تواند استادانه درست شده دقیقا همان چیزی است که او نگران است. او fastball سرعت ثبت شده در سال 92 mph در اولین ورود قبل از آن مخروطی به بالا-80s خاک دوباره.

“فقط محل سکونت خود را ترک و در او یک کمی” ملوین گفت. “او تا به حال برخی از مشکلات از طریق چهارم که در برخی از نقطه, او خواهد شد.”

برچ اسمیت ارائه می شود دوباره

برچ اسمیت بی سر و صدا شده است یکی از غالب ترین مسکن از یک اغل گاو یا حشم. او سوم ظاهر یکشنبه برای از بین بردن Manaea در چهارم.

او در ادامه به بازنشسته تمام 10 مورد او مواجه فقط با استفاده از 32 رزین. چه راز سس ؟ خود را در اواسط 90s fastball با نوع چرخش رای دادن است که باعث می شود که توپ رو به افزایش است. یک changeup است که نقش خوبی کردن آن بیش از حد.

“برچ تند و زننده است,” آلن گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر