جلو بارکلی ثبت نام در شرکت تحقیقاتی بالا بردن


مدیران را در توسعه و مدیر خلاق اسلات

رسانه های محلی تحقیقات بازار و مشاوره شرکت Elevante یک بخش از SmithGeiger افزود: Dominic چهارم به عنوان مدیر توسعه و بانی بارکلی به عنوان مدیر خلاق.

“با ما رشد شگفت انگیز در بالا بردن ما نیاز استثنایی رهبران که فکر می کنم” خارج از خط “و ارائه استراتژی های خلاق است که تولید نتایج جستجو برای پیوستن به تیم ما” گفت: Nicole برگن بنیانگذار بالا است. “ما آنها را در بر داشت در Dominic و بانی و من مطمئن هستم آنها در خدمت و حمایت از مشتریان ما هست.”

مطرح شده بود مشاوره با بالا بردن از آخرین سال است. قبل از آن او در فروش و مدیریت در KTVU-TV, San Francisco و KUSA-تلویزیون دنور. او شروع به کار خود را در انگلستان با بی بی سی.

بارکلی بود که رئیس جمهور از نام تجاری آهن است. قبل از آن او بود VP بازاریابی در FX گروه طراحی و VP و CMO در Chyron Corp. زودتر او برگزار پست در E. W. Scripps و ایستگاه های تلویزیونی از جمله WSB-TV, آتلانتا, WSOC-TV, شارلوت موج-TV, لویی و WFAA-TV, دالاس.

“ما می خواهیم به مشتریان ما بهترین پژوهش و ایده های بازاریابی در دسترس است. با دومینیک و بانی در هیئت مدیره ما می تواند همچنان به ارائه ‘دستکش سفید’ خدمات آموزشی و پژوهشی و ایده های رسانه های ما شرکای آمده اند تا در مورد برنامه های ما” Bergin گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>