سابق Vikings LB E. J. Henderson, Gophers ده باب استین فروتن با تعجب از تحویل College Football Hall of Fame

یک جعبه تحویل داده شده توسط فدرال اکسپرس سمت چپ شده بود در خانه اش در ادن پریری. در داخل یک نقاشی فوتبال با نام خود بر روی آن و تعیین او یک “عضو 2020 College Football Hall of Fame کلاس.” نامه ای گنجانده شد که ارائه شده تبریک می گویم.

“در این نامه گفت: این نوع از من شوکه شده که (بیش از پنج میلیون) مردم بازی فوتبال کالج و فقط 1,010 بازیکنان ساخته شده اند سالن از شهرت و 219 مربیان (قبل از سال 2020)” هندرسون گفت. “که واقعا به من ایستاده بود. این هیجان انگیز است.”

هندرسون ستاره دار در مریلند از 1999-2002 و اجماع همه آمریکایی به عنوان یک کاربر و یک ارشد. او برنده Butkus جایزه در سال 2002 است که سالانه اهدا به ملت linebacker.

هندرسون گرفته شده توسط وایکینگ ها در دور دوم از سال 2003 پیش نویس است. او با بازی با آنها از 2003-11 که شامل ساخت نرم افزار کاسه در سال 2010.

کالج, فوتبال, سالن از شهرت است که در آتلانتا و القای مراسم خواهد بود Dec. 8 در نیویورک است. هندرسون یکی از 17 بازیکنان و مربیان دو چهارشنبه اعلام کرد به عنوان بخشی از 2020 کلاس.

این کلاس همچنین شامل باب استین که در سنت لوئیس پارک بود و دو بار تمام-امریکا دفاعی در پایان در حالی که بازی در دانشگاه مینه سوتا از 1966-68. استین بود NFL linebacker از 1969-75 از جمله اتمام کار خود را با وایکینگ ها در سال 1975 قبل از تبدیل شدن به یک وکیل موفق در شهرهای دوقلو و اولین رئیس جمهور NBA تیمبرولوز مینه سوتا.

استین همچنین یاد او ساخته شده بود به سالن از شهرت زمانی که او موفق به دریافت یک تحویل از فدرال اکسپرس با یک شبیه نقاشی فوتبال است. اما تحویل به استین بود خیلی بیشتر چشمگیر است.

استین بود که فینالیست برای سالن در سال 2013 موفق به دریافت یک تماس در ماه گذشته از فوتبال ملی پایه که نظارت بر سالن از شهرت درخواست اگر او را به انجام یک مصاحبه برای وب سایت خود را در مورد ارزش فوتبال را ترویج. بنابراین استین در فوریه. 24 ملاقات با رئیس بنیاد استیو Hatchell و خدمه فیلم در یک اتاق کنفرانس در ادینا.

“حدود 45 دقیقه به مصاحبه آنها از من خواستند که آنچه من فکر کردم در مورد بچه ها که مندرج در کالج سالن از شهرت” استین گفت. “من به خودم فکر کردم:” خوب است که نوع پیش فرض سوال.’ من یک فینالیست (قبل) و من فکر کردم من واجد شرایط اجرا کرده بود.”

استین هر چند ارائه برخی از اظهارات در مورد کسانی که در این سالن از شهرت. ناگهان فدرال اکسپرس تحویل مرد به نظر می رسد در کنفرانس اتاق و دست استین یک بسته.

“من مانند” این چیست؟”‘ استین گفت. “من فکر می کنم این خوب است برای آنها را به من برخی از مرتب کردن بر اساس از گول زنک برای ساخت زمان برای انجام مصاحبه.’ من چیزی را باز کردن و آه از آن فوتبال. آنچه من را با یکی دیگر از فوتبال؟’ سپس من در این باب استین, دانشگاه مینه سوتا, سالن از شهرت کلاس از سال 2020 است.’ من فقط حیرت زده کرد.”

استین سپس گفت Hatchell “این یکی از بزرگترین چیزهایی که من می توانید تصور کنید در زندگی من است.” درام دستگیر شد در فیلم است و در حال حاضر ارسال شده در وب سایت بنیاد.

“آنها به من گفتند به نگه داشتن آن کاملا مخفی (تا زمانی که رسمی سالن از شهرت اعلان)” استین گفت. “این است که صادقانه برای خدا فروتنی چیز است.”

در حالی که استین, 72, گفت که او داده بود بر اساس این ایده از همیشه می شود به نام به College Football Hall of Fame, Henderson, 39, انتظار داشتند افتخار در نهایت خواهد آمد.

“من تا به حال در مورد آن فکر” هندرسون گفت. “من تا به حال متصلب تا برخی از خیلی خوب سخت افزار (در مریلند). چون از اعداد یک زن و شوهر از NCAA سوابق من نمیفهمد من می تواند در برخی از نقطه.”

هندرسون دارای NCAA سوابق حرفه ای, از خود راضی تکل در هر بازی (8.8) و تک فصل انفرادی پردازد (135 در سال 2001). او دارای مریلند سوابق پردازد برای از دست دادن در یک کار حرفه ای (62.5) و در یک فصل (28 در سال 2001) و باقی می ماند و دوم در مدرسه تاریخ در پردازد (473).

این سومین سالن از شهرت برای هندرسون که در خدمت به عنوان وایکینگ ها Youth Football Manager از 2014-18. او همچنین عضو آبردین (Md.) دبیرستان سالن از شهرت و دانشگاه مریلند دو و میدانی سالن از شهرت.

“این نشان می دهد که همه این سختی کار پرداخت می شود,” هندرسون او گفت: آخرین افتخار است. “هم تیمی شده اند تبریک من با متون بنابراین من فکر می کنم آنها و همه مردم در بازگشت به خانه است که به کمک به من از طریق من روز مدرسه.”

استین بود که یک Kansas City Chiefs rookie زمانی که آنها را شکست داد وایکینگ ها 23-7 به پیروزی در سوپر باول IV در ماه ژانویه سال 1970 نیز شده است به چندین enshrinements. او در دانشگاه مینه سوتا ورزشی سالن از شهرت یهودی ورزشی سالن از شهرت و سنت لوئیس پارک ورزشی سالن از شهرت.

آن زمان برخی از زمان هر چند برای استین به روند ساخت آخرین سالن از شهرت.

“من راه می رفت در اطراف برای یک زن و شوهر از روز گفت: به خودم ‘من می توانم آن را باور نمی کند”‘ استین گفت: از روز پس از تحویل غیر منتظره از فدرال اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>