نخست وزیر باربادوس اوون آرتور می میرد

پس از آن نخست وزیر باربادوس اوون آرتور (مرکز), صندلی های مجمع عمومی در نشست “چالش اقتباس – از طریق آسیب پذیری انعطاف پذیری” در مقر ملل متحد در نیویورک در سپتامبر 24, 2007. عکس از سازمان ملل متحد عکس در فلیکر CC BY-NC-ND 2.0.

نخست وزیر باربادوس اوون سیمور آرتور گذشت در 27 ژوئیه سال 2020 در سن 70.

او شرح داده شده توسط همکار کارائیب رهبران به عنوان “سرسخت regionalist” بود که “پرشور در مورد کشور خود.” باربادوس اعلام سه روز عزای عمومی در افتخار او.

آرتور یاد می شود به عنوان یک رهبر که دانش اقتصاد آشکار در خود توانایی عجیبی برای ارزیابی مالی واقعیت از یک جزیره کوچک در حال توسعه دولت مانند باربادوس و کسی که خود متمایز سیاسی, اجتماعی و اقتصادی به عنوان یک حکیم و کاریزماتیک حضور.

او به رهبری باربادوس حزب کارگر این کشور پنجمین نخست وزیر از سال 1994 تا 2008 خدمت در مجلس نمایندگان برای اهل محله از سنت پیتر که در آن او بزرگ شده بود.

آرتور آیا تحصیلات متوسطه خود را در معتبر هریسون و در ادامه به مطالعه اقتصاد و تاریخ در دانشگاه غرب هند’ (UWI) غار تپه پردیس در باربادوس. او پس از آن به دست آورد کارشناسی ارشد خود را در رشته اقتصاد در UWI پردیس در Mona جامائیکا.

آرتور قاطعانه و به زمین سبک رهبری به نظر می رسید در زمان مناسب برای باربادوس. تلاش خود را برای احیای این کشور foundering اقتصاد موفق ثابت: در طول تصدی خود او کاهش باربادوس نرخ بیکاری در نیمی از بیش از 20 درصد به حدود نه درصد بین سال 1994 و 2000. ذکر شد اغلب ساخته شده از درخشندگی خود را و چگونه این coexisted با عدم تظاهر و آسان approachability.

او همچنین به دست آورد قابل توجهی به رسمیت شناختن بین المللی به عنوان اولین کارائیب رهبر به یک سفر رسمی به عنوان مهمان افتخاری در 90 جلسه کنفرانس بین المللی کار در سال 2002. در این مراسم آرتور تحویل سوزاننده کیفرخواست از پیوندی از زايمان استاندارد و تجارت و به چالش کشیده دفتر بین المللی کار (ILO) به اولویت بندی اجرای استانداردهای کار در هر دو توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه.

به عنوان ادای احترامات ریخت در بر خبر مرگ او چند وجهی طبیعت از اوون آرتور زمامداری روشن شد.

در طول این سالها او منصوب شده بود به متعدد کمیسیون و مشاوران از جمله کشورهای مشترک المنافع ناظر ماموریت به گویان را به طور کلی و منطقه ای انتخابات است. او همچنین به عنوان رئیس مشترک وزرای خارجه گروه اقدام در کشورهای کوچک و روسای انجمن جهانی به تمرکز بر روی سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است (OECD) ابتکار در مضر مالیات بر رقابت است.

باربادوس نشسته نخست وزیر میا Mottley مورد تحسین قرار گرفته آرتور اخلاق کار خستگی ناپذیر و اشاره کرد که او “هرگز غرق کار در دست” و ستایش او اصلاحات اقتصادی به عنوان “بزرگترین داخلی میراث”.

فقط به عنوان مهم بود آرتور پیشنهاد خود را در طول سال 2003 انتخابات برای برگزاری یک رفراندوم ملی برای قرار دادن به جلو تجدید نظر به باربادوس قانون اساسی یک حرکت بشود جایگزین سلطنت بریتانیا با رئیس جمهور به عنوان رئیس دولت است.

اوون آرتور منحصر به فرد کیاست و بی نهایت گرمی بود یک شخصی تاثیر در بسیاری از. در Facebook, دوستان خود را, تونی Hoyos reminisced:

من همیشه در ترس از چگونه درخشان من, مدرسه زندگی کردن باهم زندگی کردن تبدیل شده بود با نه تنها یک درک عمیق از اقتصاد کلان به خصوص که اعمال ما کشور در حال توسعه بلکه توسط خود مشترک لمس و واقعی مراقبت از هر Barbadian. بسیاری از ما به احتمال زیاد خواهد شد به یاد داشته باشید به طور غیر منتظره جلسه اوون در یک سوپر مارکت هل دادن خود را در سبد خرید.

مارشا Caddle که کار کرده بود با اوون “در تلاش برای حل همیشگی بدهی موضوع در باربادوس و منطقه” گفت:

هیچ اقتصاددان امروز کار در این منطقه از جهان است که کشیده شده در حکمت ظلم و فکری شهامت و بی باکی از Rt. محترم. اون سیمور آرتور. و هیچ کارائیب regionalist که احساس نمی کند قدردانی برای ادغام چشم انداز است که او به زندگی به ارمغان آورد و در آن ما می توانیم در حال حاضر ساخت.

در واقع اون آرتور کمک به ایجاد پایه برای تجدید منطقه ای ادغام یک سهم ارزشمند کارائیب جامعه است. با عبور خود باربادوس و گسترده تر در منطقه از دست داده است بی باک نماد میهن پرستی و کارائیب غرور و افتخار است.

او جان سالم به در با همسر جولی و دو دختر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر