سابق غول ستاره مدیسون Bumgarner یک بازار مال فروشان alter-ego

SCOTTSDALE, Ariz. — آریزونا دایاموند بکس left-hander مدیسون Bumgarner شده است و رقابت در بازار مال فروشان حوادث تحت نام مستعار ماسون ساندرز و حتی برنده $26,560 در یک تیم-roping رقابت در ماه دسامبر با توجه به یک داستان منتشر یکشنبه توسط ورزشی.

Bumgarner گفت: سایت او به طور پراکنده در رقابت rodeos در حالی که از جمله در ماه مارس سال گذشته دو روز قبل از تبادل برای غول سان فرانسیسکو در یک لیگ کاکتوس بهار آموزش بازی. او شده است roping از او 15 یا 16 سال و گفت: او در آن تا زمانی که “این فقط بخشی که شما هستند.”

جهانی 2014 سری MVP توافق $85 میلیون پنج سال قرارداد با دایاموند در ماه دسامبر حدود دو هفته پس از پیروزی در بازار رقابت در Wickenburg آریزونا.

Bumgarner infamously مجروح شانه خود را در سال 2017 در یک تصادف دوچرخه خاک و از دست رفته سه ماه از سان فرانسیسکو این فصل است. او عذرخواهی کرد و آن را به نام یک “احمق” تصمیم گیری است که به احتمال زیاد نقض قرارداد خود را اگر چه غول نیست اعتقاد به فشرده مسئله با چهار بار تمام ستاره.

دایاموند مدیر کل مایک Hazen گفته ورزشی او “قصد دارم به بحث در مورد قرارداد خاص زبان” وقتی پرسیده شد که در مورد Bumgarner سرگرمی.

عکس از Bumgarner roping شد ارسال به Facebook صفحه برای ریو رانچو در Wickenburg. Bumgarner — سمت راست-دست roper — گفت که او اغلب به رسمیت شناخته شده در بازار مال فروشان حوادث, اما او می گوید که نام مستعار خود را برای حفظ مشخصات پایین. او با تشکیل میسون ساندرز نام مورد با کوتاه کردن نام خود و اتخاذ همسر خود قبل از ازدواج نام به عنوان نام خانوادگی.

“چیزی برای همسرم به من تماس بگیرید زمانی که ما در نگه داشتن مردم از شناخت من” Bumgarner گفت. “اما شما در حال رفتن به خراب کردن که برای من است.”

Bumgarner مورد مناقشه گسترده روایت است که او امضا شده با آریزونا “فقط به من اسب” اما آیا تصدیق آن بهره مند شوند. او همچنین گفت که او ممکن است به دنبال طناب زدن بیشتر دقت پس از بیس بال بازی در روز انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>