سابق دلوت عضو شورا هابز به دنبال صندلی در St. Louis County مدیره

هابز به دنبال 3 منطقه صندلی خالی بودن توسط بث اولسون و به نمایندگی از غرب دلوت و فراتر از آن به فوند دو لک محله.

“من درگیر شده اند و فعال در محله من برای نزدیک به یک دهه” هابز گفت: در اطلاعیه خود. “هیئت شهرستان است که راه را برای من به ادامه دادن از طریق خدمات عمومی.”

هابز گفت: او را امن تاییدیه در حال حاضر از یک تعداد انگشت شماری از سیاستمداران محلی از جمله وزارت امور خارجه بهداشت ، Erik Simonson, DFL-Duluth, مدرسه, رئیس هیئت مدیره جیل Lofald و شهرستان و نمایندگان رنه ون بدون, Arik Forsman و بارب Russ.

هابز شکست خورده بود در ماه نوامبر دلوت شورای شهر در مسابقه با 8,717 آرا نسبت به درک Medved (9,068) و Forsman (8,972) که انتخاب شدند.

هابز شناسایی مسائل مختلف او می خواست به آدرس به عنوان یک شهرستان کمیسر: “برخی از بزرگترین مسائل مواجه هستیم که در دولوت و در شهرستان ها مسکن دسترسی و انتخاب ما مواد مخدر و سلامت روانی بحران منطقه ما در مهد کودک کمبود نیروی کار و توسعه بی خانمانی و ما خارج از خانه تقویت سیستم مراقبت,” او گفت:. “من باید به عمق دانش و تجربه و توانایی برای پیدا کردن زمینه های مشترک برای ادامه مقابله با این مسائل است.”

هابز به ویژه در دیدار ساکنان خود را با استفاده از فنجان از قهوه ابتکار. طراحی شده برای دیدار با 100 اعضای جامعه او را ملاقات کرد و رفت و فراتر از آن ادامه با تلاش به این روز است.

“من مشتاقانه منتظر به ادامه مکالمات و داشتن چهره به چهره گفتگو بیش از فنجان قهوه با دوستان و همسایگان از لینکلن پارک به Fond du Lac,” او گفت:.

هابز اولین نامزد اعلام در 3 مسابقه منطقه.

دوم منطقه کمیسر پاتریک بویل در حال حاضر اعلام کرد که به دنبال انتخاب مجدد.

پنجم منطقه کمیسر کیت Musolf و رئیس هیئت مدیره مایک Jugovich از Chisholm و به نمایندگی از 7 منطقه هنوز نیت خود را اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر