سابق کلرادو, کالج, USHL مربی اسکات اوانز بازنشسته پس از 40 به علاوه فصل

“آنها بزرگ بود انتقال تیم های, بسیار سریع در منطقه بی طرف همیشه به حال یک قدرت بزرگ بازی گفت:” Motzko که مربی در برابر اونز چند بار در طول دومی سال در St. Cloud State. “تهاجمی ترین مجازات کشتن که شما تا به حال بازی در برابر. و نگاه به استعدادهای درخشان دانشگاه کلرادو به حال تمام کسانی که از سال است.”

اونز, 64, اعلام بازنشستگی خود را در روز پنج شنبه, مارس 26 بعد از بیش از 40 سال به عنوان دستیار مربی و مدیر و سر مربی در دانشگاه هاکی و نوجوانان در ایالات متحده آمریکا. او به رهبری, Sioux Falls, رمیدن از USHL به لیگ حذفی عنوان در سال 2019.

در 15 فصل به فصل در حال اجرا برنامه در کالج کلرادو او مادر آلما اونز برنده یک مدرسه-ثبت 324 بازی با هفت سفر به NCAA مسابقات سه نفر از WCHA عناوین و 2005 NCAA منجمد چهار ،

“آنها در هر سال وجود دارد. آنها همیشه یکی از تیم های برتر در WCHA و در آن زمان این بدان معنی است که شما یکی از تیم های برتر در کشور گفت:” همین لوسیا بود که اونز’ سلف در CC. “او می خواست برای جذب کودکان و نوجوانان هوشمند است که می تواند اسکیت و پخش با جن و سپس به او اجازه دهید آنها را به بازی. او نمی باید یک طناب بر روی آنها است.”

با اونز به عنوان دستیار مربی و همکاران لوسیا منجر شده بود ببر به ملی برجسته در 1990s قبل از مصرف Minnesota Gophers کار در سال 1999.

“او یک کار بزرگ استخدام شد و ما قادر به کار با هم برای چند سال. او بخش بزرگی از موفقیت ما بود” لوسیا گفت. “یکی از اسکات نقاط قوت او بود که همیشه یک GM-نوع یک مربی است که می تواند شناسایی استعداد قرار دادن قطعات با هم و گرفتن حق بچه ها. زمانی که من کردم به سی سی, من به یاد داشته باشید او گفت: “ما پیاده روی فایرفاکس فقط به عنوان مهم به عنوان کمک هزینه تحصیلی بچه ها چون ما نیاز به تلاش برای ایجاد عمق.'”

اونز ” موفقیت در حال اجرا برنامه در دانشگاه کلرادو پس از سال با مدیسون و Des Moines در USHL. به عنوان ببر سر مربی اونز استخدام و پرورش اولین مدرسه دو Hobey بیکر برندگان جایزه پیتر Sejna در سال 2003 و مارتی Sertich در سال 2005.

“او بسیار ساختار یافته اما در همان زمان به او اجازه دهید بچه ها که می تواند نقش را در نقش” Sertich گفت. “که یک ویژگی از او به عنوان یک مربی. او نظم و انضباط و مسئولیت پذیری به همین دلیل است که تیم او آنقدر موفق شدند اما در همان زمان او می دانست که مورد نیاز است که آزادی ادبانه. او می دانست که به اعتماد و از آن پرداخت می شود.”

پس از دو دوره متوالی به زیر .500 فصل با ببر اونز استعفا داد در سال 2014 و در زمان رم کار یک سال بعد. او به رهبری, Sioux Falls, به, Clark, جام حذفی فصل گذشته است.

“او نشان داد فطرت زمانی که کالج کلرادو اجازه دهید او برود و او می رود به USHL و در عرض چند سال او برنده یک قهرمانی” Motzko گفت. “فوق العاده کارگزینی بزرگ اپراتور. تاریخ خواهد بود بسیار مهربان به اسکات. وجود دارد مقدار زیادی برای جشن گرفتن در مورد کار خود را.”

هر رم مطبوعاتی آنها را به نام این تیم مربی جدید قبل از USHL پیش نویس که برای برنامه ریزی ممکن است 4-5.

“این قطعا یکی از برترین مشاغل در تاریخ هاکی از مالکیت گروه حق را به امکانات و موقعیت” لوسیا گفت. “این یک کار بزرگ برای هر کس وجود داشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>