سابق بنسون ستاره ورزشکار در حال حاضر یک معلم و مربی به اتهام داشتن رابطه جنسی با دانش آموز

Daniel Sinclair Fragodt, 31, از لینک ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه دوشنبه, مارس 13 اتهام جنایت سوم-درجه جنایی رفتار جنسی. این اتهام مدعی است که Fragodt درگیر در مقاربت جنسی با یک فرد زیر 18 در حالی که او بیش از چهار سال بزرگتر بود و در موضع قدرت بیش از او.

Fragodt منتشر شد صبح روز دوشنبه در تعهد خود را با شرایط پس از یک جلسه در Stearns County دادگاه منطقه. وثیقه بدون شرایط راه اندازی شد در $50,000.

یک دادگاه در آینده تاریخ روشن نشده است به عنوان بسیاری از دادگاه فعالیت های در حال برگزاری در کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Fragodt یک معلم ریاضی و یک بسکتبال کشور متقابل و پیگیری مربی در آلبانی مدارس دولتی.

او قبلا در MACCRAY مدارس دولتی به مدت دو سال در آنجا تدریس هفتم ریاضی کلاس و کلاس هشتم جبر. او همچنین به عنوان دستیار مربی پسران بسکتبال مربی و یک مربی تنیس.

او یک دانش آموز-ورزشکار در حالی که حضور در دانشگاه مینه سوتا-موریس. او MACCRAY, معلم, مشخصات می گوید او به رقابت برای خانمها بالغ برای چهار سال در بسکتبال دو سال از تنیس و یک سال در دو و میدانی.

Fragodt standout ورزشکار در بنسون دبیرستان در 2000s.

در یک بیانیه آلبانی سرپرست گرگ جانسون گفت: Fragodt شده است در مرخصی اداری از مارس 26 و تا به حال هیچ ارتباطی با منطقه پس از آن.

منطقه دریافت شکایت در مورد Fragodt مارس 25 انجام شده اولیه بررسی و تماس آلبانی اداره پلیس. او دستگیر شد مارس 10.

با توجه به سوابق دادگاه پلیس مصاحبه 14 ساله دختر که ادعا شده که Fragodt را لمس کرده بود و او را نامناسب چندین بار. دختر گفت: او مالیده و او ران با پای خود و خار در برابر او و باسن با دست خود.

فقط قبل از مدارس بسته به دلیل همه گیر دختر گفت: Fragodt اسلاید انگشتان دست خود را به یک سوراخ در او و او را لمس سر پا. یکی دیگر از دانشجویان گفت که او تا به حال شاهد حادثه.

در طول این تحقیقات پلیس آموخته از اتهام رابطه جنسی با دختر بزرگتر.

مسن دختر بچه در اول محروم داشتن یک رابطه و گفت: او می دانست که Fragodt تنها به عنوان یک معلم و مربی است.

پلیس به دست آمده Fragodt تلفن سوابق از طریق یک حکم. سوابق گفته نشان داد مخاطب گسترده از سپتامبر 2017. تماس شامل چندین ساعت از تلفن contacts plus گسترده پیام کوتاه با توجه به شکایت کیفری.

بعد از پلیس تماس پدر و مادر دختر مورد پرونده تلفن دختر مورد توافق به مصاحبه دیگری که در آن او گفت که پلیس این روابط زمانی آغاز شد که Fragodt او معلم و مربی است.

ارتباط فیزیکی شد زمانی که او 17 ساله بود دختر گفت. با توجه به شکایت کیفری دو تا به حال مقاربت و رابطه جنسی دهانی در این مدرسه یک پارک سوار بسیاری در سنت جوزف و در مکان های دیگر در آلبانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>