سابق مجلس باب کمپبل تسلیم به سرطان

رابرت “باب” کمپبل محبوب سابق, دموکراتیک, دولت, مجلس و عضو شورای شهر ریچموند شناخته شده به عنوان یک صدا برای آسیب پذیر ترین درگذشت جمعه پس از یک ماه-نبرد طولانی با سرطان است. او 82.

اهل لس آنجلس کمپبل منتقل شده و با خانواده اش به ریچموند زمانی که او یک کودک خردسال و بزرگ شد تا تنها یک کودک با مادر و ناپدری در کانزاس روستای جنگ جهانی دوم پروژه های مسکن است. او بعد از حضور در کنترا کوستا جامعه فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو دریافت کارشناسی ارشد خود را در تاریخ از دانشگاه برکلی و همچنین پیوستن به ارتش ایالات متحده و گارد ملی کالیفرنیا.

لیبرال اما عملی مادام العمر دموکرات کمپل موفق به کسب یک کرسی در شورای شهر ریچموند در سال 1975 خدمت تا سال 1980 زمانی که او انتخاب شد و به مجلس ایالتی کالیفرنیا منطقه 11. او باقی مانده یک قانونگذار برای 16 سال قبل از اینکه نامیده می شوند و بعد از ساخت یک اجرا ناموفق در برابر همکار باربارا لی به صورت بسازید. پس از آن او به کالیفرنیا ساحلی کمیسیون پس از آن مجمع سخنران کروز Bustamante.

با وجود دستاوردهای خود را Campbell هرگز ریشه خود را کار خستگی ناپذیر برای کمک به آسیب پذیر ترین در منطقه خود و فراتر از خود رئیس سابق ستاد اریک ظل گفت.

“او واقعا در مورد مراقبت, مراقبت از آسیب پذیر ترین,” او گفت:. “او واقعا یک مرد از مردم است که چگونه با نزدیک شدن او همه چیز را او انجام داد.”

گاهی اوقات کمپبل فروتنی درمانده خواهد بود رئیس ستاد گرچه چرا که او همیشه می خواستم برای ماندن در پشت اتاق با مردم حتی زمانی که او یک سخنران اصلی.

“با اکثر مقامات منتخب آنها دیده می شود آنها می خواهند به جلو و مرکز” ظل گفت. “باب فقط مخالف بود. او نمی خواهد نشستن در سر میز. او خواهد گفت: “من بهتر از هر کس دیگری. من اینجا نشسته با هر کس دیگری.”

کمپبل را Addie شد و اسپانیایی تبار و تدریس او را به این زبان صحبت می کنند در اوایل ظل گفت. مسلط بودن به زبان اسپانیایی کمک, مجلس, که دوست داشتم برای رسیدن به جامعه و صحبت با هر کس او می تواند. برای سال او نیز به شدت درگیر با قوه مقننه را Latino حزبی.

“او بزرگ روابط با لاتین و آفریقایی-آمریکایی جوامع” ظل گفت.

کمپبل دفتر منطقه در قلب ریچموند همیشه شناخته شده بود برای خدمت به هر کسی که آمد به بازدید بدون توجه به مسائل خود ظل گفت. در طول فصل مالیات شلوغ خواهد بود برنامه ریزی قرار ملاقات ها هر 15 دقیقه به کمک می کند تا کسانی که مشکل خواندن و نوشتن با پر کردن اعتبار مالیاتی فرم های او به یاد می آورد.

“ما در زمان مراقبت از مردم در آن دفتر بود آژانس خدمات اجتماعی — هر مسئله بود که ما در زمان مراقبت از آنها” ظل گفت. “هیچ کس مشکل خیلی کم بود.”

در شهرستان کنترا کوستا ایالت سرپرست جان گییا همچنین به یاد کمپبل به عنوان “مترقی “صدا” برای کسانی که بیشترین نیاز که بسیاری صرف گوش دادن به ساکنان.

“او تا به حال شهرت برای گوش دادن به مردم است. گاهی اوقات او را به شوخی می گویند او یک سوسیالیست” گفت: گییا که می دانستند کمپبل برای چهار دهه است. “او احساس بسیار است که دولت می تواند نقش مثبت برای بهبود زندگی مردم است.”

این موضوع نزدیک به قلب خود را, اگر چه, شد, آموزش و پرورش, گییا گفت: با توجه کمپبل بود رئیس مجمع فرعی در آموزش و پرورش است.

“او همیشه معتقد بود که برای رسیدن به این مدارس به آموزش دانش آموزان در مورد عملکرد دولت و شنیدن نگرانی های خود را,” او گفت:. “او سخت کوش در مورد انجام آن است.”

Delaine Eastin سابق مدارس دولتی سرپرست, به یاد کمپبل کار پرشور در مورد مسائل آموزشی از جمله زمانی که پس از آن — ریچموند Unified School District شد برای اولین بار در کالیفرنیا تاریخچه ورشکسته.

“در ابتدا او فکر ما تجاوز ما مرزهای, اما زمانی که او در بر داشت در مورد رسوایی — که آنها هیچ بی اهمیت اشتباهات او بسیار مفید تر در انجام کارها,” او گفت:. “او می خواست به مطمئن شوید که بچه های خود را آموزش و پرورش است.

“ما نیاز به افرادی که خود را بر روی شانه های خود را به چرخ و نه فقط تعطیل کردن مدارس. او کمک کرد ایجاد یک ائتلاف با من به نگه داشتن مدارس باز و آن را کمتر احتمال دارد که این اتفاق دوباره اتفاق می افتد.”

هر چند پرشور در مورد مسائل کمپبل می تواند بحث در مورد آنها را با دلیل او گفت:.

“باب بود فقط در مورد تلاش برای دریافت کار انجام می شود,” او اضافه شده است. “او واقعی بود واقعی معامله. … او خدمت با عزت و انرژی است. او به خوبی مطلع و هنگامی که او دهان خود را باز کرد او تا به حال چیزی برای گفتن دارد.”

گاهی اوقات که چیزی را به مجلس منفور ، مانند زمانی که او تنها دولت قانونگذار به رای در برابر یک لایحه که افزایش مجازات برای هر کسی که به ضرب گلوله یک افسر پلیس است.

“او معتقد است که هر انسانی در زندگی برابر” ظل به یاد می آورد. “او گفت:” من کاملا محترم افسران پلیس اما زندگی انسان است و زندگی انسان است.”

بازنشسته Rep. جورج میلر که او نیز می دانست که کمپبل برای چندین دهه به یاد او به عنوان “کلاس اول نماینده از شهرستان.”

“او بسیار زحمتکش در قوه مقننه مشغول به کار در هر دو طرف راهرو,” او گفت:. “او رانده شد برای منطقه خود و رانده در آموزش و پرورش و مسائل عمومی مانند مسکن, تغذیه برنامه ها و مانند آن.”

میلر به نام کمپبل یک “سیاستمدار مردمی که رفت و محله راه می رفت و درب به درب” و مربی جوانانی را که می خواستم به کار در مبارزات انتخاباتی. یک سیاستمدار با “حس شوخ طبعی” او جذب دهندگان به مبارزات او گفت:.

“او فقط یک بسته نرم افزاری سرگرم کننده را به بود, با,” او اضافه شده است.

در زندگی شخصی خود Campbell زندگی ساخته شده در اوایل به عنوان یک کارگزار بیمه و بعد از خرید M. A. هیز کارگزاران بیمه در ریچموند. او در سال های پایانی او به عنوان یک مشاور برای مدرسه و کالج مناطق و ادامه داد: به عنوان یک لابی گر در ساکرامنتو.

برای بسیاری از ناظران Campbell, دیرین, گیاهی, بود, تصویر, سلامت, ورزش منظم, هرگز, سیگار کشیدن یا نوشیدن. او غلبه سرطان پستان است اما در ماه اکتبر سال گذشته سرطان در حال گسترش به ریه های خود رئیس سابق ستاد گفت.

کمپبل در پشت برگ همسرش ماریا Viramontes; یک پسر کرک کمپبل ریچموند; یک دختر لیزا کمپبل و نوه هر دو دیویس.

خدمات در حال انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>