خدمات جنگل رد می کند DNR درخواست برای مطالعه از معدن در نزدیکی BWCAW

DNR درخواست اطلاعات در ماه گذشته به عنوان بخشی از بررسی های زیست محیطی از دوقلو فلزات’ زیرزمینی مس-نیکل معدن پیشنهاد شده برای همان حوزه آبخيز به عنوان BWCAW.

فدرال مطالعه آغاز شده و در روزهای پایانی دولت اوباما بود اما بعد از لغو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

انکار شد و اولین گزارش استار تریبیون.

در دوشنبه نامه رابرت Lueckel اقدام منطقه ای جنگل برای منطقه شرقی گفت: خدمات جنگل نمی خواهد آزاد مطالعه به دلیل آن بود که “پیش نویس” که تا به حال بررسی شده داخلی و یا “به طور رسمی تایید شده مربوط به آژانس تصمیم گیرندگان است.” Lueckel افزود: مطالعه های مختلف پیشنهاد و نه یک دوقلو فلزات ارسال شده در دسامبر.

“در نهایت ما کارکنان منابع در حال حاضر متمرکز بر تلاش برای انجام تجزیه و تحلیل و جمع آوری داده ها برای این زمان پیشنهاد” Lueckel نوشت. “بر این اساس این سازمان کاهش خواهد یافت دعوت به انتشار ناقص پیش نویس اسناد و جای خود را ادامه تجزیه و تحلیل زمان در انتظار پیشنهاد.”

دوقلو فلزات متعلق به شیلی معدن کنگلومرا آنتوفاگاستا, است, امید به ساخت بزرگ زیرزمینی مس-نیکل معدن در نزدیکی Ely در بارانی رودخانه حوزه آبخيز و در لبه BWCAW.

منتقدان می گویند این پروژه می تواند ارسال آلوده رواناب به BWCAW در حالی که هواداران می گویند که معدن را بسیار مورد نیاز شغل به منطقه است.

در سال گذشته DNR اعلام کرد این امر انجام آن بررسی های زیست محیطی از دوقلو فلزات جداگانه از سازمان های فدرال در بخشی به دلیل آن را به حال نگرانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و این پروژه است.

در یک ایمیل به اخبار تریبون چهارشنبه شب DNR دستیار کمیسر جس ریچاردز گفت: این سازمان است و وزن آن پاسخ به خدمات جنگل.

“DNR هنوز مشخص نشده چگونه ما پاسخ به (ایالات متحده خدمات جنگل) نامه ای و نه هر گونه عواقب پاسخ آنها ممکن است مجبور به بررسی ما از دوقلو فلزات پیشنهاد” ریچاردز گفت.

کریس ناف, مدیر اجرایی, از دوستان از مرز آب یکی از گروه های مخالف دوقلو فلزات گفت: او نا امید شده بود در جنگل خدمات تصمیم.

“این غم انگیز است که ایالات متحده در جنگل خدمات سرکوب یافته های علمی و تصمیم گیری بر اساس منافع خاص سیاسی و فشار” ناف در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به حقایق و علم به بود در باز پنهان نمی کند.”

دیگر تلاش برای به دست آوردن این مطالعه یافته ها ناموفق بوده اند.

در کنگره ایالات متحده بتی McCollum (D-St. Paul) بارها سعی کردم به راه اندازی مجدد مطالعه و یافته های حاصل از بخشی از اتمام مطالعه به مردم است.

بیابان جامعه یک گروه زیست محیطی که برای شکایت کرد و دریافت صدها صفحه از ایمیل ها و اسناد و مدارک به دست آمده است 61-صفحه ارزیابی زیست محیطی در سوال. اما پوشش صفحه redacted است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>