برای Minnesotan تجربه چین مستند زندگی به معنای ماسک و متوسط چک اما عادی این است که به آرامی بازگشت

Karentina Albin قبلا از Verndale در شمال-مرکزی مینه سوتا زندگی در شهر Zhuhai و به دنبال آن محدودیت ها و موانع متعددی مانند نیاز به پوشیدن یک ماسک که در دما و چک.

او نمی دانست که هر کسی با COVID-19 در مجتمع آپارتمانی او هر چند آن را “وحشتناک” زمانی که او یاد گرفته در مورد یک مورد در سراسر خیابان.

او همچنین متوجه شدند که یک فرد است که تشخیص داده شد با COVID-19 در باشگاه سام در همان زمان به عنوان او. دولت چین به اشتراک گذاشته پیام با اطلاعات در مورد افراد با COVID-19, از فروشگاه های آنها تا به حال خرید در به صندلی خود را در یک خاص قطار مسیر و جایی که آنها زندگی می کنند.

او در گوانگدونگ که شیوع شروع به گرفتن جدی در استان در اطراف Jan. 25. او شده است زندگی در چین از سال 2012. در موارد COVID-19 و مستند تنها در شهر ووهان اما پس از آن Albin گفت که او می ترسیدم به عنوان موارد آمد به گوانگدونگ و استان خود را نیز قفل شده است. جنوب چین صبح پست گزارش استان گوانگدونگ به حال دوم بیشترین تعداد موارد خارج از استان هوبئی که در آن ووهان واقع شده است و با وجود اینکه 577 کیلومتر از یکدیگر با توجه به Albin.

زندگی در مستند

“این واقعا ترسناک در ابتدا از آنجا که بسیاری از منابع چینی هستند و بنابراین خواندن بود و قریب به اتفاق” Albin گفت.

Albin گفت: رسانه ها شد و گاهی متضاد و یا گیج کننده او قادر به خرید ماسک بود هیچ چیز وجود دارد در سوپر مارکت ها و کسب و کار در اطراف او بودند بسته بود و تجارب موجود در ایالات متحده یکی از تفاوت در تکمیل خرید مواد غذایی و یا دریافت تحویل مواد غذایی است.

“این یک کمی متفاوت است در اینجا چون ما تا به حال برای رفتن از طریق بسیاری از چیزهای مختلف کمی به منظور انجام کارهای ساده,” Albin گفت.

هر زمان مردم رفت و به خارج, یک زن با عینک رودريها و کامل ورق های پلاستیکی بیرون ایستاده بود به مردم متوسط برای بررسی تب. در هنگام بازگشت به آپارتمان او پیچیده Albin دوباره به حال درجه حرارت خود را چک پر کردن یک فرم و راه می رفت از طریق یک تشک از مواد ضد عفونی کننده برای جلوگیری از هر گونه ویروس قطرات در حال پیگیری در داخل مجتمع.

در ماه مارس Albin بازدید همسرش سیمون بود که کار در شهر ماکائو. سفر در زمان هفت ساعت به جای 30 دقیقه تا یک ساعت. آن را شامل پاسپورت چک و نشستن در یک اتاق بزرگ با حدود 600 نفر به صورت متوسط چک هر دو ساعت که او تنها تا به حال از طریق دو بار به دلیل حرارت ماند همان.

“احتمالا آنچه که من قصد دارم برای به یاد داشته باشید بیشتر از این است که همه از پاسپورت چک چک دما که پریدن را از طریق hoops” Albin گفت.

Albin received texts daily about staying inside and wearing a mask when outside. In this message, the Provincial Health Commission and the Provincial Emergency Management Department gave several tips for shopping at supermarkets or shopping malls. The message was translated into English by Albin.
Photo courtesy of Karentina Albin

Albin دریافت متون روزانه در مورد ماندن در داخل و پوشیدن ماسک در هنگام خارج است. در این پیام استانی کمیسیون بهداشت و استانی مدیریت اضطراری بخش به چند نکته برای خرید در سوپر مارکت ها و یا مراکز خرید. این پیام به زبان انگلیسی ترجمه شده توسط Albin.
عکس حسن نیت ارائه میدهد از Karentina Albin

در طول زمان استرس زا, Albin دیدم روزانه پیام های متنی را از دولت های محلی به عنوان یک چیز خوب است. مردم را تشویق به ماندن در داخل به بیرون بروید مگر اینکه لازم است به جمع آوری و پوشیدن ماسک در خارج.

“هنگامی که ما گفته بودند به انجام چیزی است که ما فقط آن را به دلیل آن را مانند این است که خوب برای کشور این خوب است برای همسایه خود را, و من یک خارجی, بنابراین من قصد دارم به سنگ قایق” Albin گفت.

تنظیم و مستند

این مستند آغاز شده در پایان ژانویه و برداشته بود در پایان ماه مارس با تنزیل رتبه از “شدید ترین سطح از واکنش اضطراری” کلاس من به کلاس دوم آمده است. 24 با توجه به South China Morning Post. در طول این ماه Albin احساس خوش شانس به ادامه کار خود را آنلاین با یک دانشگاه محلی و راههایی برای حفظ شلوغ از جمله رفتن برای پیاده روی, تماشای تلویزیون, خواندن, آموزش طبخ غذاهای چینی برقراری ارتباط با مردم از طریق فن آوری و سازماندهی آپارتمان او.

“من فکر می کنم مهم ترین چیز این است که من می دانم این برای تلفن های موبایل سخت به ماندن در داخل و شما لازم نیست به ماندن در خانه خود را برای 24 ساعت شما می توانید رفتن به حیاط جلویی و من معنی آن را مارس در سوتا پس از آن که سرد نمی, شما می توانید برای پیاده روی بروید … اما بدیهی است که شما نباید از رفتن به خانه دوستان خود” Albin گفت.

این نوع از فعالیت های کمک Albin تنظیم به مستند اقدامات که “کمی متفاوت” از ماندن در خانه سفارشات برای Minnesotans که رژیم صهیونیستی. تیم Walz آغاز شده در مارس 27 آوریل 10. Albin بهره مند از ایجاد یک برنامه و پانسمان مانند او در حال رفتن به محل کار.

یک کم تراکم جمعیت محدود نمی شود مردم را از قرار گرفتن در معرض زیرا شما نمی توانید بدانید که در آن هر کس بوده است و یا که آنها شده اند در تماس با با توجه به Albin.

“من فکر می کنم آن را واقعا مهم است به درک که این اقدامات نه برای نا امید کردن شما و یا شما را آزار و یا مانع از زندگی خود را در برخی از راه” Albin گفت.

به آرامی به حالت عادی بازگشت

به عنوان استانهای چین “بسیار به آرامی” بازگشت به حالت عادی, Albin گفت: او به تازگی قادر به خوردن ناهار در یک رستوران اگر جداول تنظیم شده 1 متر از هم جدا پر ظرفیت مجاز درجه حرارت در حال بررسی و فرم ها را پر می کند. مدارس در 18 استان در حال بازگشایی پس از 8 آوریل با توجه به Albin.

“همه چیز را کاملا به حالت عادی در اینجا و آن را برخی از زمان به طوری که چیزی است که ایالات متحده به خاطر داشته باشید بیش از حد, آن را در زمان برای بازگشت به حالت عادی” Albin گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>