برای دلوت هنرمندان و هنرمندان اینترنت خود را به محل برگزاری

“هنگامی که همه چیز به احساس های مختلف این مهم است که به آرام” لارسون ارائه مدل سازی چگونه او روح در او بوی گل و مانند او خاموش کردن یک شمع.

خیلی از این مطالب تازه و جدید است در جمع مجازی, Duluth, رفتن به Facebook صفحه برای پخش زنده, هنر, سرگرمی, how-tos و ورزش ویدئوها که ظهور کرده اند و در پی تماس برای Minnesotans به پناهگاه در محل. هفته گذشته رژیم صهیونیستی. تیم Walz از مردم خواست در خانه بمانند به سرعت گسترش COVID-19.

Matthew Dressel created the retro logo for the Virtual Duluth Facebook group. (Image courtesy of Dressel)

متی Dressel ایجاد یکپارچهسازی با سیستمعامل لوگو به صورت مجازی, Duluth, Facebook ، (حسن نیت ارائه میدهد تصویر از Dressel)

متی Dressel محلی فیلمساز و مدیر برنامه در Zinema 2 آغاز مجازی دلوت در حدود همان زمان هنرمندان شروع به گرفتن خود را لغو نشان می دهد به اینترنت.

“من می خواستم برای دیدن بیشتر” Dressel گفت. “من می خواستم برای دیدن آنها را سازماندهی کنید. من فکر کردم این حس به استخر و آنها را در یک مکان.”

در روز سه شنبه مجازی دلوت بود فقط در مورد کرک 5,000 پیروان. فقط نمی از او بپرسید چه روز او ایجاد صفحه: — همه که تاری است.

“من نمی دانم تاریخ یا زمان” او گفت:.

این تجمع با توجه به هنر aficionada کریستین فایفر Stocke است که دقیقا آنچه که مردم در حال حاضر نیاز. آن را نیز یک منبع اطلاعات در مورد همه وجود دارد برای دیدن و آیا در Duluth, بین هنر و کسب و کار.

“The flash رفت در (Dressel است) و آن را واقعا یک نجات دهنده زندگانی برای بسیاری از مردم,” او گفت:.

هفته گذشته دن نف از دریاچه سوپریور, هنر, شیشه, شروع ارائه, روزانه, زندگی شیشه ای-باد تظاهرات — از آویز زیور آلات. در حالی که کار او گاهی اوقات می چرخانیم تا محافظ عینک برای بررسی سوالات و نظرات از بینندگان و یا به ارائه یک تبریک.

خود را “پای بخاری چت” او به عنوان آنها را به زندگی می کنند در ساعت 10 صبح

این کشش برای نف. هنرمندان در کانال پارک استودیو و گالری اغلب در جذب مخاطب به عنوان کار می کنند. تغییر آنلاین است که تنوع در آن است.

“من فکر کردم این امر می تواند یک راه بسیار خوبی برای ارتباط با مردمی و آنها را نشان می دهد در پشت صحنه مسائل,” او گفت:. “آنها نمی تواند سازمان دیده بان ما در فرد دیگر نیست اما آنها می توانید یک نگاه اجمالی و یک کاندید گفتگو و دیدگاه.”

او تمایل به دریافت بین 20-40 بینندگان در حالی که جریان زندگی می کنند — اما تصویری از او ساخت و امضای خود را لیک برتر دیسک زینت که نوشته شده بود در روز دوشنبه تا به حال نزدیک به 2000 views ظهر شنبه.

Amber Burns is teaching Duluth Playhouse classes from her basement. (2019 file/ News Tribune)

کهربا می سوزد آموزش دلوت تاتر کلاس از زیرزمین. (2019 فایل/ News Tribune)

کهربا سوختگی است که در میان مردم تنظیم به تماشای نف کار است. اما بازیگر-طراح رقص نیست فقط یک مصرف کننده محتوای; او را برای اضافه کردن به مخلوط.

سوختگی از طریق کار خود را در دلوت تاتر ارائه شده است مجازی شیر رقص, درس تمرینات و رقص-پابه.

“ما فقط می خواستم به نگه داشتن ارتباط با جامعه ما” می سوزد گفت. “ما همه این بهار کلاس های ما به طور معمول ، این یک راه برای ما برای ادامه عادی از این کلاس کمی.”

سوختگی’ کلاس های در حال جریان از خانه او و او او را در بر داشت زیر زمین بهترین نقطه برای رفتن زندگی می کنند.

او عادت کرده است به تدریس در مقابل واقعی انسان — و از آنجا که قادر است به راحتی این انتقال.

“پس من تدریس شده کلاس های پس از مدتها در تاتر در فرد می تواند تجسم آنچه که اتفاق می افتد,” او گفت:. “من می دانم آنچه اصلاحات را یادآور من می توانم در این لحظه. که تجربه می کند کمک کمی است.”

Stocke که شرکت صاحب آتش استودیو است که در میان مربیان از مرکز تناسب اندام نقطه ای که بچه کلاس های مجازی. او اختراع یک به طور خاص برای این دوره در زمان: پانچ آن را برای کسانی که به دنبال یک رقص مبتنی بر جلسه. او یادآوری: مراقبت از خود است نه خودخواهانه عمل می کنند.

“شما می توانید به تماشای من بود goofball و خنده و لبخند,” او گفت:. “جهان می توانید صبر کنید برای 45 دقیقه.”

هر چند کلاس های مجازی رایگان هستند Stocke گفت: مردم شده اند کمک های مالی به استودیو.

Dressel جمع هنرمندان جریان جزئیات. در هفته صبح ها او ایجاد یک زمانی لیست از رویدادهای او می داند در مورد مجازی خلاصه. این شامل baton twirling با یک استودیوی رقص و به طور منظم برنامه ریزی شده داستان سرایی.

یا او سهام یک جریان: یک بیل و کیت جزایر’ کنسرت یا بچه کشاورز ترومن Dugan را “تراکتور صحبت” یا تیگ Alexy زنده از گوشه ای از یک اتاق با یک آقا بندیکت مواد غذایی و نوشیدنی نشانه.

Dressel گفت: او دوست دارد ماهیت تعاملی Facebook live و راه هنرمندان و بینندگان می توانید اتصال اواسط نشان می دهد.

بسیار گفته شده است در مورد رسانه های اجتماعی Dressel گفت و در مورد چگونگی آن را نمی کند ایجاد ارتباطات واقعی بین مردم است. این است که هر چند. در گذشته شما ممکن است شناخته شده اند که در حال اجرا بود چه کسب و کار.

“اما در حال حاضر شما در خانه خود را, و آنها در حال صحبت کردن به شما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>