فوتبال استخدام: منلو-Atherton را تروی, Franklin منطقه خلیج بالا چشم انداز باعث می شود انتخاب کالج

ز — به عنوان یکی از برتر کشور استخدام منلو-Atherton گیرنده گسترده Troy فرانکلین تا به حال سهم خود را از گزینه های. دو دوجین از آنها را تقریبا همه از کنفرانس.

جمعه rising ارشد تنگ انتخاب خود به یکی.

همانطور که انتظار می رود فرانکلین اعلام کرد که بازی برای, اورگان, انتخاب اردک بیش از آلاباما واشنگتن و ایالت آریزونا که آن هم ساخته شده نهایی خود را چهار.

نشستن در کنار مادر خود و با کلاه به نمایندگی از چهار فینالیست قرار داده در مقابل او فرانکلین اعلام کرد که حدود 2,400 بینندگان کوک در Instagram زندگی می کنند.

“مرد بودند stoked,” فرانکلین گفت: در مورد تماس خود را به اورگان است. “آنها بسیار هیجان زده به یک گیرنده متعهد به آنها.”

فرانکلین گفت: هنگامی که او جوان بود او دوست داشت اورگان به دلیل کشباف. به عنوان او را از طریق فرایند استخدام او دوست داشت از مدرسه به دلیل محیط خانواده.

“من فکر می کنم آنها در حال انجام کاری خاص وجود دارد با خود برنامه” فرانکلین گفت.

یکی از Instagram بینندگان بود سابق منلو-Atherton مربی Adhir Ravipati که به یاد فرانکلین گفتن او را بر روی یک درایو صفحه اصلی چند سال پیش که اورگان بود مدرسه رویای خود را.

فرانکلین بازیکن تیم اول دانشگاه یا دانشکده برای Ravipati به عنوان یک دانشجوی سال اول و دوم منجر خرس به ساحل مرکزی بخش منطقه ای و مسابقات قهرمانی کشور در سال 2018 است.

زمانی که فرانکلین در کلاس هشتم Ravipati او را دیدم در یک بازی all-star game.

“من فکر می کنم تروی به ثمر رساند و پنج touchdowns و بازی MVP,” Ravipati گفت: شب جمعه. “من به تماشای او اجرای دو راه در طول warmups و گفت: این بچه می توانید بر روی تقریبا هر varsity تیم فوتبال در CCS در حال حاضر. شما می توانید بگویید او که استعداد.”

چهار ستاره چشم انداز رتبه شماره 3 در کالیفرنیا و شماره 31 در سراسر کشور در میان کلاس از 2021 با توجه به 247Sports.

فرانکلین در یک رشته از M-A بازیکنانی که انتخاب شده اند قدرت 5 مدارس در سال های اخیر یک لیست که شامل linebacker دانیل Heimuli و دفاعی lineman گلسرخ Ngalu هر دو در حال حاضر در واشنگتن است.

“تروی آمده است یک راه طولانی از سال اول تا به امروز” Ravipati گفت. “به نظر نمی رسد مانند آن بود که مدتها پیش بود که او دانشجوی سال اول. اما آن را نیز به نظر می رسد مانند آن را برای همیشه پیش در همان زمان. من واقعا به او افتخار میکنم.”

فرانکلین فکر مورد انتظار تا پس از تابستان تصمیم گیری کند.

اما با توجه به عدم اطمینان در مورد رسمی کالج بازدیدکننده داشته است به دلیل coronavirus او صحبت بیش از آن را با خانواده و تصمیم به اعلام تعهد خود را در حال حاضر.

فرانکلین در نظر دارد برای شروع مدرسه تابستانی دوشنبه از دبیرستان فارغ التحصیل در ماه دسامبر و ثبت نام اولیه در اورگان.

“همه چیزهای من انجام می شود بنابراین من می تواند به یادگیری سیستم” فرانکلین گفت.

فرانکلین تصمیم یک روز پس از Los Gatos خارج linebacker/تنگ پایان خواهد شوایتزر برداشت نبراسکا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>