مواد غذایی و تعطیلی کارخانه از COVID-19 می تواند خالی برخی از مواد غذایی قفسه

Coronavirus زده غرب میانه بالا صنعت فرآوری مواد غذایی به خصوص سخت است. این ویروس آلوده کارگران در حداقل 15, تجهیزات پردازش مواد غذایی در سراسر مینه سوتا شمالی و داکوتای جنوبی, آیووا و ویسکانسین و بسته 11, گیاهان, با توجه به انجمن, اخبار, خدمات تجزیه و تحلیل. هفت نفر از کسانی که باقی مانده بسته به جمعه, آوریل 24.

کشاورزان و عرضه مواد غذایی کارشناسان هشدار می دهند که دیگر این تعطیلی ادامه, بیشتر در معرض خطر مواد غذایی کشور تامین می شود. برای مصرف کنندگان است که به معنی خالی مواد غذایی در قفسه های فروشگاه و در آینده ناپایدار بازار با گزینه های کمتر و بالاتر از قیمت های مواد غذایی.

“مردم در حال رفتن به دیدن اختلال در عرضه مواد غذایی که ما پس از این آغاز شده است,” مینه سوتا کشاورزی کمیسر تهم پترسن گفت: با توجه کشاورزان و مواد غذایی شده اند عجله برای تنظیم حمل و نقل و بسته بندی پروتکل به آدرس تغییر کرد. “ما احتمالا شاهد افزایش قیمت ها و اختلالات.”

‘این است که به طرزی جادویی حل خود را’

از دست دادن امکانات پردازش قابل توجه است, مایکل بلند, مدیر صنایع غذایی مرکز در دانشگاه مینه سوتا گفت. اما با یک موجودی قوی از محصولات گوشت خوک در آینده و انعطاف پذیر مواد غذایی سیستم توزیع در این منطقه مصرف کنندگان باید برای دیدن ادامه یک منبع ثابت از محصولات گوشت خوک در فروشگاه مواد غذایی.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای مردم را به ذخیره و انبار کردن” بید بلند گفت. “در کوتاه مدت, من با اعتماد به نفس است که ما توانایی و عرضه زنجیره ای برای مدیریت این.”

در کوتاه مدت آن می تواند کسب و کار به طور معمول در فروشگاه های مواد غذایی. اما پس از آن همه شرط های گفته شده را علامت Lauritsen پردازش مواد غذایی بسته بندی و بخش های تولیدی مدیر در ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران که نشان دهنده و کارگران در بسیاری از گیاهان مواد غذایی سراسر کشور در مواجهه با شیوع کروناویروس.

این کشور حدود دو هفته از backstocked گوشت در سردخانه, او گفت:. پس از آن شکاف در پردازش خواهد پیدا کردن راه خود را به فروشگاه مواد غذایی قفسه محدود کردن گوشت در دسترس بودن و گزینه های.

حتی زمانی که coronavirus-آمار گیاهان پردازش دوباره آنلاین, نیروهای بازار خواهد شد درایو کردن فروش به پردازنده های ایجاد حتی بیشتر نمایند. کشاورزان و دامداران در مواجهه با سنگ پایین قیمت گوشت را نگه می دارد به عقب و فروش حیوانات خود را تا زمانی که قیمت ها بالا برود او گفت:.

“ما در حال رفتن به کمبود کوتاه مدت از coronavirus,” او گفت:. “اما حتی پس از آن می آید از این, چرا که گله دار و گراز تولید می رویم به تولید کمتر به درایو خود را به قیمت پشت کردن ما کمتر به طور کلی برای به دست آوردن.”

اما به عنوان گیاهان به ادامه شاتر به طور موقت به کشاورزان و بخش کشاورزی در انتخابات گفت: این منطقه باید شروع نیروبخش برای برخی از خالی مواد غذایی در قفسه های فروشگاه.

“این است که به طرزی جادویی حل خود را حق دور” پترسن گفت. “ما قصد داریم در این وحشت برای برخی از زمان آمده است.”

چگونه به بازگشایی گیاهان ؟

برخی از گیاهان پردازش را ارائه درس به بخش های دیگر بازگشت به کار برای کنسرو کردن سبزیجات یا پردازش چغندر قند, Boland گفت.

تست اضافی از کارگران کارخانه و متوسط اسکن به عنوان کارکنان را وارد کنید امکانات به احتمال زیاد تبدیل به کلید در غربالگری کارگران برای نشانه حرکت رو به جلو است.

“هنگامی که شما هر یک از افراد وجود دارد در نزدیکی ما در حال رفتن به مجبور به فکر کردن در مورد این رفتن به جلو” بید بلند گفت.

برای Lauritsen با UFCW اتحادیه چه در آینده یک سوال بسیار مهم. اتحادیه خواستار مقامات فدرال برای تعیین مواد غذایی گیاهی کارگران به عنوان ضروری کارکنان باز کردن دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی و گسترش دسترسی به تست.

حفاظت از کارگران بخشی بسیار مهم از بازگشایی مواد غذایی گیاهان و مطمئن شوید که آنها باز بماند برای ایجاد ثبات در این کشور تامین مواد غذایی, او گفت:. شروع می شود که با فدرال اقدام به کارگران اطمینان از امن هستند.

“ما باید تامین مواد غذایی مورد مسائل است که چرا از آن مهم است برای دولت ما برای فعال,” او گفت:. “آنها باید بدست فعال در ماه گذشته و نمی نشستیم و diddled.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>