فوند دو لک زن و کودک به یاد, در مارس

یک گروه از حدود 80 اعضای جامعه و بستگان و دوستان قربانیان با حضور در 1 مایل پیاده روی و یادبود که در طی آن آنها در مورد جامعه خود را تابآوری و خاطرات مشترک از قربانیان.

مارس شرکت کنندگان در شناسایی قربانیان به عنوان جکی دفو, 33, و پسرش کوین. مادر و فرزند مرده پیدا شد و در یک خانه برای رزرو روز شنبه هنگامی که پلیس در پاسخ به یک تماس از یک شهروند نگران خود را به خوبی بودن.

دفو خواهر Cortnee دفو است به یاد خواهر او با لبخند بزرگ و شخصیت روشن.

“حتی اگر او در یک لحظه بد او همیشه یک راه برای خنده” Cortnee دفو در مصاحبه ای گفت:.

اشلی, غواص, یک دوست نزدیک که در نظر گرفته جکی دفو یک خواهر اضافه شده است که او همیشه یک لبخند بر روی صورت خود.

“او همیشه یک لبخند بزرگ بر روی صورت, تمام وقت,” غواص گفت. “او همیشه فقط جیک جیک تمام وقت.”

جکی دفو تبدیل به یکی از هزاران نفر از زنان بومی که از دست رفته اند و یا کشته شده — یک واقعیت است که شرکت کنندگان ذکر شده زمانی که به یاد او.

“این است که با قلب سنگین و غم و اندوه بزرگ است که ما باید با اضافه کردن یکی از خود ما به گم شده و قتل زنان بومی آمار است که در ادامه به طاعون کشور هند گفت:” ریتا Aspinwall, یک سخنگوی این گروه است. “این بیماری همه گیر باید متوقف شود.”

Erin (left) and Alana Lemieux-DeFoe hold each other during a brief ceremony before Monday’s march in memory of Jackie DeFoe and her son Kevin. DeFoe and Erin Lemieux-DeFoe were cousins. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

ارین (سمت چپ) و Alana Lemieux-دفو نگه داشتن هر یک از دیگر در طول یک مراسم مختصر قبل از روز دوشنبه مارس در حافظه از جکی دفو و پسرش کوین. دفو و ارین Lemieux-دفو عموزاده بودند. (استیو کوچرا / [email protected])

بیش از 4 در 5 بومی زنان و مردان خشونت را تجربه کرده اند در طول عمر خود و در 1 در 3 تجربه خشونت در سال گذشته با توجه به یک سال 2016 گزارش از موسسه ملی عدالت است.

بسیاری از شرکت کنندگان نیز ملبس به لباس یا موارد مرتبط با گم و قتل زنان بومی (MMIW) آگاهی و پیشگیری است.

ارین و Alana Lemieux-دفو بود redhand چاپ بر روی چهره خود یک نماد مشترک در ارتباط با MMIW.

“هر چیزی غم انگیز اتفاق می افتد به زودی در جامعه ما بسیاری از مردم جمع آوری … برای هر یک از دیگر” گفت: ارین Lemieux-دفو یک عضو خانواده از جکی دفو. “آن می رود و بالعکس برای چیزهای خوب بیش از حد.”

Cortnee دفو گفت: MMIW مشکل در حال حاضر آشکار خود را نزدیک به خانه که او خواستار “متاسفانه واقعیت است.”

“من در مورد آن شنیده و احساس می کنم کسانی که اعضای جامعه هستند افرادی که من می تواند به,” او گفت:. “و سپس ناگهان آن کسی است که من نزدیک به — کسی که به من مربوط است.”

پس از نماز و smudging گروه راه می رفت از حداقل هیچ آیا برنده شدن در درمانگاه به فوند دو لک قبیله ای مرکز — همان مسیر جکی دفو را به کار در این مرکز است.

طی یک گردهمایی در قبیله ای در مرکز اعضای جامعه التماس برای خشونت برای پایان دادن به.

People taking part in Monday’s march for prayer and healing walk along Big Lake Road from Min No Aya Win Human Services Center to the Fond du Lac Tribal Center. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

مردم در روز دوشنبه مارس برای نماز و درمان راه رفتن در امتداد دریاچه بزرگ جاده از حداقل هیچ آیا برنده شدن خدمات انسانی مرکز به فوند دو لک قبیله ای مرکز. (استیو کوچرا / [email protected])

“آن را به متوقف شود. هر روز زمانی که شما از خواب بیدار فکر می کنم در مورد چگونه ارزش خود را در زندگی این است که” یک زن رو به جمعیت گفت.

غواص گفت: او در از دست دادن برای کلمات به خاطر اجتماع مردم در انتخابات و حمایت است.

“ما واقعا جامعه نزدیک گره تا زمانی که چیزی اتفاق می افتد به یکی از ما همه ما احساس می کنید آن را در راه واقعا قدرتمند,” Cortnee دفو گفت. “حتی اگر … ما کمی قولنج با ما حمایت از ما ساخت هر یک از دیگر تا ما کمک به یکدیگر در جامعه است.”

مدت کوتاهی پس از 1 p. m. روز شنبه یک شهروند نگران ابلاغ اجرای قانون در مورد ترس بیش رفاه زن و فرزند خود را در خانه خود را در 1620 لاک لین در کلوکت.

ماموران در بررسی خانه واقع در فوند دو لک, رزرو, اما قادر به تماس و یا دیدن کسی داخل. یک حکم جستجو انجام شد و در حالی که در جستجوی خانه افسران پیدا شدن اجساد جکی دفو و فرزند او در داخل خانه با توجه به انتشار اخبار.

اعتقاد بر این است که قربانیان و مشکوک به حال یک رابطه و یا در غیر این صورت با یکدیگر می دانستند انتشار اخبار گفت.

Cortnee DeFoe holds a picture of her sister Jackie DeFoe while recalling her late sister during a media interview Monday. Listening is Jackie DeFoe’s friend Ashley Diver. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

Cortnee دفو دارای یک عکس از خواهر جکی دفو در حالی که یادآوری اواخر خواهر در یک رسانه ایسنا ، گوش دادن جکی دفو را دوست اشلی غواص. (استیو کوچرا / [email protected])

پس از جستجوی مربوط به یک هلیکوپتر و یک سگ پلیس شلدون جیمز تامپسون دستگیر شد یکشنبه. تامپسون رزرو شده بود در دو فقره قتل درجه دوم با قصد با توجه به Carlton County jail فهرست.

فوند دو لک انسانی بخش خدمات است که ارائه خدمات پشتیبانی در مراکز اجتماعی در Brookston, کلوکت و سایر. کارکنان از رفتار های بهداشتی و خدمات اجتماعی و اختلال مصرف مواد بخش خواهد بود در دست به ارائه پشتیبانی با توجه به آن در Facebook صفحه.

آن رفتاری وزارت بهداشت نیز باز و ارجاع افراد نیازمند به سلامت روان پشتیبانی می کند. این بخش را می توان در تماس 218-348-1817.

در فوند دو لک خدمات اجتماعی حمایت برنامه ارائه مراقبت فرهنگی حساس وکالت برای اعضای جامعه در بحران از جمله کسانی که دچار خشونت خانگی و تجاوز جنسی و دیگر جرایم است. 24 ساعته بحران خط 218-348-1817.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>