پس coronavirus مرگ, شهرستان سانتا کلارا, ممنوعیت تمام اجتماعات بزرگ

تنها چند ساعت پس از سانتا کلارا کانتی گزارش اول خود را coronavirus مربوط به مرگ در این شهرستان اجرا کرده است اجباری بان کی مون در تمام اجتماعات بزرگ.

این ممنوعیت که شروع شد و نیمه شب روز چهارشنبه خواهد span سه هفته و اعمال حوادث با بیش از 1000 شرکت کنندگان شهرستان مشاور جیمز ویلیامز اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب. سانتا کلارا شهرستان کلانتر دفتر و ادارات پلیس در سراسر شهرستان خواهد بود وظیفه با اجرای این ممنوعیت.

مقامات می گویند آنها دو هدف اصلی از تحریم ها به کاهش تعداد از عفونت ها و کاهش سرعت گسترش ویروس در جامعه است.

“کاهش گسترش مهم است چرا که آن را قادر می سازد مردم و کسب و کار و موسسات آموزشی و سیستم مراقبت های بهداشتی برای تهیه و موسسه اقدامات لازم برای نگه داشتن در حالی که عملکرد اجتماعی فاصله اقدامات در اثر” سارا کودی شهر افسر بهداشت گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی.

این ممنوعیت اعمال خواهد شد به سن خوزه کوسه ها و دیگر رویدادهای برنامه ریزی شده برای سن خوزه در SAP Center, اما آن را نمی خواهد اجرا در فرودگاه ها و مراکز خرید و یا هر جایی که مردم در حمل و نقل شهرستان خبر داد.

رویدادهای برنامه ریزی شده در SAP مرکز در طول ماه مارس شامل سه بازی کوسه دو Barracuda, بازی five nights از Cirque de Soleil, چهار اجرای برنامه توسط سخنران انگیزشی تونی رابینز و Marc Anthony کنسرت.

پیشتر در روز دوشنبه یک شهرستان سانتا کلارا ساکن با یک مورد تایید شده از coronavirus درگذشت تبدیل شدن به دومین ویروس مربوط به مرگ در کالیفرنیا است.

بیمار یک زن در 60s با شرایط بهداشتی مزمن و بستری شده بود برای یک بیماری تنفسی برای چند هفته با توجه به انتشار اخبار از شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت. او در Mountain View, El Camino Hospital صبح روز دوشنبه.

او این شهرستان سومین مورد گزارش شده از coronavirus و اول خود را بدون هیچ گونه شناخته شده بین المللی سفر تاریخچه و یا تماس با یک مسافر و یا فرد آلوده “نشان می دهد او قرارداد COVID-19 در جامعه ما” آزادی اعلام کرد.

“ما به وضوح رو به یک تاریخی بهداشت عمومی چالش و ما می دانیم که این زمان بسیار دشوار است” کودی گفت: پس از ارائه او تسلیت به خانواده. “من می خواهم به اطمینان تمام ساکنان شهرستان که در بخش بهداشت و درمان است که مصرف لازم و با دقت مراحل در نظر گرفته شده برای کاهش گسترش بیماری و محافظت از همه مهمتر کسانی که در معرض بیشترین خطر است.

“اولویت ما همچنان به حفاظت از سلامت جامعه است.”

شهرستان سانتا کلارا گزارش پنج تازگی کشف موارد در دوشنبه آوردن آن در مجموع به 43 — بالاترین از هر شهرستان در منطقه خلیج است.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>