FloSports بدست می آورد حقوق به جریان خلیج فارس جنوبی, فوتبال


سرویس اشتراک نیز حمل کنفرانس قهرمانی در ورزش های دیگر

FloSports گفت: این یک معامله با فارس جنوبی کنفرانس به جریان فوتبال کالج ها و کنفرانس مسابقات قهرمانی دیگر تیم های ورزشی.

این قرارداد اجرا می شود از طریق 2023-24 فصل است.

شرایط مالی اعلام نشده است.

NCAA بخش دوم کنفرانس و FloSports نیز همکاری در یک مجله جدید زنده استودیو نشان می دهد اختصاص داده شده به اخبار و انجام مصاحبه و تجزیه و تحلیل کنفرانس فوتبال برنامه در طول هر فصل.

“این یک زمان هیجان انگیز برای GSC و ما تشکیل شده است. به همکاری با یک مبتکر مانند FloSports که دارای ما کنفرانس موسسات و دانش آموزان ورزشکار در جمله بالا توجه است, یک تصمیم بزرگ ما عضویت” GSC کمیسر مت ویلسون گفت:. “ما نمی توانیم صبر کنید برای شروع ارائه مطالب فوق العاده از طریق پلت فرم.”

خلیج فارس جنوبی می شود, نهم دانشگاهی نهاد برای ورود به چند ورزشی با همکاری FloSports به رشد خود ورزش کنند.

در علاوه بر این به فوتبال این قرارداد شامل کنفرانس قهرمانی در بسکتبال و بیس بال و فوتبال کشور صلیب داخل سالن/فضای باز و میدانی بیسبال دارای توپ نرم, والیبال زنان و women’s lacrosse.

“ما مفتخر به همکاری با خلیج فارس جنوبی کنفرانس را با کیفیت بالا و ورزشی و مطالب خود را به طرفداران” FloSports مدیر عامل شرکت & co-founder علامت Floreani گفت. “ما اعتقاد داریم این مهم است برای باز کردن دسترسی به این بخش دوم کنفرانس های ورزشی و تیم ها را به مخاطبان گسترده تر و همکاری با شرکای مانند خلیج فارس جنوبی به عمق جوامع ورزشی و تقویت ارتباط مستقیم با طرفداران خود است.”

معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد اگر ورزش لغو شد در این سال به دلیل Coronavirus وضعیت که در حال حاضر لغو NCAA Division 1 مردانه کالج بسکتبال مسابقات و متوقف شده بازی NBA و تحت فشار قرار دادند المپیک تابستانی 2021 به.

“ما امیدواریم که وجود خواهد داشت یک فصل فوتبال از نوعی این سال است. صرف نظر ما متعهد به این با همکاری خلیج فارس جنوبی” گفت: Phil Wendler ارشد معاونت جهانی حقوق کسب در FloSports. “باید وجود داشته باشد یک تصمیم گیری است که خواهد یا محدود یا لغو 2020 فصل ما خواهد اولین اجتماع افراد یک تیم با GSC کمیسر و تیم خود را تعیین و چگونه ما این مسئولیت رسیدگی به. ما می توانیم همکاری در راه حل در مورد چگونگی تنظیم رابطه به عنوان مورد نیاز است.”

Wendler اشاره کرد که این قرارداد شامل ورزشی غیر از فوتبال. “بنابراین وجود خواهد داشت هیچ دلیلی برای زانو حرکت تند و سریع واکنش به هر گونه لغو فوتبال فصل,” او گفت:. “ما می خواستیم به این اعلام در حال حاضر و شروع به تولید محتوا برای این همایش طرفداران در انتظار یک فصل فوتبال. ما هیجان زده در مورد این و پس از همکاری با استعمار ورزشی انجمن ما اعتماد به نفس در مورد چشم انداز برای GSC و FloSports.”

خلیج فارس جنوبی طرفداران می توانید دسترسی به زندگی می کنند و بر روی تقاضا پوشش محتوای منحصر به فرد و بازی با اشتراک در FloSports.tv.

توافق مذاکره شد توسط فارس جنوبی, کنفرانس و لیندزی راس, مدیر, حقوق, کسب در FloSports با کمک های دانشگاهی گروه مدیریت ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>