فلاناگان می پیوندد Litton به عنوان مدیر عامل Biz Dev


Exec شده بود با آژانس تبلیغاتی Leo Burnett

سابق آژانس تبلیغاتی اجرایی تام فلاناگان پیوستن به Litton سرگرمی به عنوان مدیر توسعه کسب و کار.

فلاناگان شده بود اجرایی معاونت در شیکاگو بر اساس Leo Burnett, افتتاح دفاتر جدید در نیویورک و لس آنجلس است.

“ما با خوشحالی به استقبال تام به Litton سرگرمی تیم و نگاه به جلو به دیدگاه تبلیغات, سرگرمی, فرهنگ, رسانه, آگهی های فن آوری و نوآوری است که او را به موجود ما و تلاش های جدید,” گفت: Litton مدیر عامل دیو مورگان.

در پست جدید خود را در Litton, فلاناگان منجر خواهد شد که تیم توسعه کسب و کار و کار با Litton تولید اشخاص برای ایجاد اسکریپت و unscripted برنامه نویسی به صورت خطی و دیجیتال و رسانه های اجتماعی.

“به عنوان کسی که صرف اکثریت از من حرفه ای کار با مارک های تولید محتوا و بر روی صفحه نمایش استعداد و احساس می کنم مثل من در بر داشت یک خانه کامل در Litton سرگرمی” فلاناگان گفت. “من هم تحسین Litton را به مدت طولانی کارآفرینی و رویکرد نوآورانه به توسعه محتوای خلاق است که در خدمت یک هدف واقعی در زندگی مردم است. من نمی تواند خودمان افتخار و هیجان بیشتری برای پیوستن به این تیم و کمک به ماجراهای بعدی از محتوای توسعه و رشد کسب و کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>