‘Flack’ برای اولین بار در Pop TV, مارس 13


Anna Paquin ستاره به عنوان روابط عمومی exec به وبلاگ است که در مبارزه با برخی از شیاطین

فصل دو از تیره کمدی Flack شروع می شود Pop TV, مارس 13. مجموعه ای در جهان از افراد مشهور بحران روابط عمومی شرکت نشان می دهد ستاره Anna Paquin. شش قسمت وجود دارد در این فصل است.

Sam Neill, Daniel Dae Kim and Martha Plimpton پیوست بازیگران.

Pop TV ارائه خواهد شد کل فصل در آن پاپ در حال حاضر نرم افزار و در خواست از طریق کابل و ماهواره پس از فصل برتر پخش.

فصل میدارد تا با رابین (Paquin) قرار دادن زندگی خود را به عقب با هم و بعد از اعتیاد کردم بهتر از او را در پایان فصل یک. با تمرکز بر بازسازی رابطه او با خواهر و نگه داشتن مشتریان خود را خارج از سرفصل او نیز باید چهره جدید و غیر منتظره وحی است.

فلک است که در یک بار ریگ در صورت خود را و خنده-از-با صدای بلند خنده دار, عهد به Anna Paquin و بقیه تیم های شگفت انگیز – که ما در حال هیجان زده در حال حاضر شامل نیروگاه استعدادهای تحسین بازیگران, Sam Neill, Daniel Dae Kim and Martha Plimpton گفت:” جاستین Rosenblatt, اجرایی, معاونت, اصلی, برنامه نویسی و توسعه Pop TV. “در باید-پخش فصل دوم اغلب سرکش رابین تلاش برای آشتی دادن او در حالی که روابط او و خانواده و دوستان و همکاران و همه در حالی که او مشتری معضلات دخالت اغلب توسط خود او انجام با زندگی هر کس به ساختمان برگشت ناپذیر apex.”

Flack است با همکاری تولید با UKTV W شبکه. نوشته شده توسط Oliver Lansley تولید شده توسط Debs Pisani و اجرایی تولید شده توسط جیمی Mulville و هلن ویلیامز از کلاه ترفند محصولات. پیت Thornton اجرایی تولید برای UKTV. Paquin اجرایی تولید برای CASM در کنار Stephen Moyer, گیلاس هالم لارکین و علامت لارکین.

پاپ بخشی از ViacomCBS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>