رفع دادگاه گزارش: اکثر دولت دادگاه عالی جریان استدلال


رفع دادگاه گفت: اکثر قضات درگیر شدن در فاصله لباس-پوشیدن

سی و سه از 50 بالا دادگاه های ایالتی موافق مجازی استدلال راه برای نگه داشتن gavel را کوبیدن در سن COVID-19.

که با توجه به رفع دادگاه گفته است که بررسی آن از 50 دولت (تجدید نظر) دادگاه آخرین راه حل پیدا کردم که 22 در حال حاضر از راه دور انجام جلسات 20 از آنها زندگی می کنند (از اواسط مارس) با استفاده از کنفرانس فناوری از جمله WebEx گره خورده است و زوم در حالی که 11 بیشتر برنامه ریزی برای انجام این کار در مدت کوتاهی 10 از کسانی که انتظار می رود زندگی می کنند.

باقی مانده 17 لغو استدلال و یا در حال تصمیم گیری چگونه به مسئولیت رسیدگی به آنها را در سن اجتماعی فاصله و COVID-19.

دادگاه عالی تصمیم گرفته است برای نگه مجازی شفاهی ماه آینده-پس از لغو آنها قبل و دو ماه.

با توجه به یک گزارش از دولت دادگاه عالی گردآوری شده توسط تعمیر دادگاه 15 از آنها livestreamed استدلال تصویری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اضطراری, مارس 13. آنها آلاسکا, Arizona, California, ایلینوی, کانزاس, میشیگان, مینه سوتا, New Jersey, New Mexico, New York, North Dakota, تنسی, تگزاس, ورمونت, و, West Virginia.

پنج مطلب را livestreamed صوتی, ماساچوست, Missouri, نبراسکا, اوهایو و ویرجینیا است.

آنهایی که سیگنالینگ آنها را از پیوستن به AV club: کلرادو, Florida Georgia, لوئیزیانا, مریلند, اورگان و واشنگتن و ویسکانسین (تصویری زنده); داکوتای جنوبی و وایومینگ (صوتی زندگی می کنند).

“با این کشور تطبیق با کار از راه دور و با استفاده از سیستم عامل های آنلاین است که تسهیل چهره به چهره جلسات دولت و دادگاه عالی باید متفاوت” FTC مدیر اجرایی گیب راث در بیانیه ای گفت. “خوشبختانه بالا قضات در اکثر کشورهای در حال پوشیدن لباس خود را از یک فاصله امن و در حال شنیدن استدلال از طریق زوم WebEx گره خورده است و دیگر سیستم عامل از راه دور در حالی که اجازه می دهد تا به تماشای و یا گوش دادن به زندگی می کنند. فدرال قضائیه می تواند یاد بگیرند که بسیاری از آنها را.”

این گزارش باعث شده تصمیم دیوان عالی را به جریان 10 ساعت از دهان و استدلال صوتی ماه آینده خواهد شد و گزارش کار کردن با C-SPAN ارائه است که جریان به مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>