SCOTTSDALE, Ariz. — بیست و چهار ساعت پس از تایلر Beede و لوگان Webb شروع رقابت های خود را به تصرف پنجمین و آخرین نقطه در Giants’ شروع چرخش دو شکست نیز رقابت برای این نقش به یاد طرفداران به همین دلیل آن را بیش از حد به زودی به تعداد آنها.

در اولین دو تقسیم-تیم ملی, بازی غول, بازی های برگزار شده روز جمعه right-hander درک رودریگز و lefty اندرو سوارز در ترکیب به پرتاب چهار shutout نوبت در برابر Royals در تعجب ورزشگاه.

رودریگز bounced بازگشت از اجازه می دهد دو ناخواسته اجرا می شود در برابر داجرز در روز شنبه به پرتاب دو نوبت یک ضربه توپ در مقابل کانزاس سیتی است. پس از شروع روز یکشنبه بازی در مسا در برابر یک است سوارز تن به تن در تسکین رودریگز و متصلب تا چهار strikeouts در دو کامل نوبت.

“سوارز تن به تن عالی آن بود که احتمالا قابل توجه ترین عملکرد” گفت: مدیر گیب Kapler پس از 3-1 غول برنده شوید. “او کشویی پایین و به سمت راست-دست مورد اعدام چهار درز fastballs دور چیزی است که ما واقعا harping در. انداخت واقعا خوب changeups.”

غول پروژه جانبازان جانی کوتو, جف Samardzija کوین Gausman و جلب Smyly برای باز کردن سال در چرخش است اما در حال کشش حداقل چهار کوزه به عنوان استارت در بهار آموزش. Beede, وب, رودریگز و سوارز همه باید جزئی لیگ گزینه های در دسترس پس از آن ممکن است غیر از فهرست مدعوین تایسون راس و ترور کیهیل نیز می تواند ظهور به عنوان مشروع رقیب برای چرخش آخرین نقطه.

Right-hander شان اندرسون به نظر می رسد در 28 بازی برای این غول فصل گذشته ساخته شده و از 16 شروع می شود اما کادر مربیگری مطمئن نیستید که آیا اندرسون بهترین شانس را برای موفقیت این است که به عنوان یک نویسنده و یا مسکن.

با سه-به همراه رزین و یک فصل کامل از شروع به زیر کمربند خود Beede خواهد به نظر می رسد که لبه کمی بیش از Webb در نبرد برای پنجمین نقطه. غول به احتمال زیاد خواهد شد صبر کنید تا پایان بهار به اعلام خود را چرخش در بخشی به دلیل آنها می خواهند کوزه مانند رودریگز و سوارز به احساس آنها را جدی شات از برنده شدن در یک کار است.

با توجه به اوایل فصل برنامه که شامل دو روز در هشت روز از فصل غول در واقع نمی خواهد نیاز به یک استارت به زمین در پنجمین نقطه در چرخش تا سهشنبه, آوریل 7.

پس از استخدام در نوامبر 2018, غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی تاکید کرد ارزش ایجاد عمق در چرخش و داشتن حداقل هفت کوزه در 40-مرد فهرستی قادر به شروع بازی.

جلوگیری از آسیب های غول باید وارد فصل را با حداقل هشت یا نه شروع نامزدها که می تواند بازی را به نفع خود در تاریخ 31 ژوئیه مهلت تجارت.

کوتو می تپه

اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان در غول اردوگاه را صرف بهار مبارزه برای نقش های خاص و فرصت های, اما این مورد برای کوتو.

تنها قطعیت کوتو چهره او به عنوان طول می کشد تپه برای اولین بار در کاکتوس لیگ در بازی جمعه شب برابر رشته کوه های راکی است که آیا او شروع می شود در روز افتتاحیه در برابر داجرز و یا اینکه او را زمین بعد از آن در این فصل باز سری.

13th-سال کهنه بازگشت به رشته سپتامبر گذشته پس از 13 ماه بهبودی از تامی جان عمل جراحی و ساخته شده و چهار شروع می شود در آخرین ماه از فصل. کوتو اجازه نمی دهد یک اجرا در دو گردش است که هر یک به طول انجامید پنج نوبت, اما او با تلاش فرماندهی در کوتاه تر شروع می شود در برابر درخواست و داجرز و تماشا دوران خود صعود بالاتر 5.00.

بر اساس اولیه خود را bullpens این بهار غول خوشبین هستند کوتو را به همه ستاره کالیبر فرم او نشان داد در سال اول خود شش سال, $130 میلیون مقابله با سان فرانسیسکو در سال 2016 و امیدوار هستند او می تواند در خدمت به عنوان یک لنگر بالای چرخش است.

“من فکر می کنم ما همه هیجان زده در مورد ورزشکاری توانایی کنترل بدن خود را با قرار دادن توپ که در آن او می خواهد به در و خارج از اعتصاب منطقه” Kapler گفت. “او نشان داد که او در اغل گاو یا حشم جلسات و بسیاری از ما تو را دیدم او را که در زندگی BP و گذشته خود را یکی واقعا فوق العاده ای است.”

کوتو را شروع می شود در حال تئاتر پر از shimmies سریع زمین و شگفتی های دیگر و او در حال حاضر دارای یک فن در خود مدیر جدید.

“به عنوان یک فن از بازی بیس بال, من هیجان زده به تماشای جانی کوتو زمین” Kapler گفت. “به عنوان مدیر غول, من به همان اندازه علاقه در مورد آنچه که او انجام می شود تا کنون به آماده شدن برای این لحظه.”

پابلو Sandoval آغاز بکار

زمانی که پابلو Sandoval تشخیص داده شد با پاره UCL در آرنج راست خود را در ماه اوت گذشته کهنه غول infielder فکر تصدی خود با این باشگاه شد.

“من فکر می کردم که سال گذشته قرار بود به گذشته من در خفاش ها” Sandoval روز جمعه گفت. “به عقب در اینجا آن را هیجان انگیز برای من است. به پشت در بهار آموزش با این بچه ها هر چه نقش من را در من خوشحالم که در اینجا برای کمک به.”

پس از تبدیل شدن به یک عامل این offseason, Sandoval می دانستم که او می خواست برای بازگشت به غول. او نمی دانست اگر او تامی جان عمل جراحی تغییر خواهد کرد این سازمان با ادراک از ارزش خود را و یا اگر زیدی خواهد حتی تمدید قرارداد ارائه کرده است.

Sandoval چپ کمی شک و تردید درباره نیت خود را به عنوان سوئیچ-hitter وظیفه پیوست دسامبر ناهار Kapler برنامه ریزی شده با سوارز و اندرسون در منطقه میامی و با استفاده از این فرصت برای انتقال تمایل خود را به بازگشت. با MLB فهرست اسامی گسترش به 26 بازیکن در این فصل غول نمیفهمد همه کاره سوئیچ-hitter مانند Sandoval می تواند تفاوت در ذخیره و نقش به پایان رسید تا امضای او را به جزئی لیگ معامله در ماه ژانویه است.

آن نبوده است شش ماه پس از Sandoval تحت عمل جراحی قرار گرفت اما او در زمین جمعه و شروع به غول’ تعیین شده hitter وظیفه در اسکاتسدیل آریزونا ورزشگاه در برابر رشته کوه های راکی. جانباز infielder پاک است برای ضربه زدن از هر دو طرف از صفحه اما Kapler گفت: غول مطمئن نیستید اگر Sandoval قادر خواهد بود به بازی این زمینه قبل از پایان بهار آموزش.

Sandoval هنوز تعداد انگشت شماری از موانع برای روشن شدن با توجه به پرتاب و در حالی که او را جلوتر از برنامه در بهبود آن نخواهد بود تعجب برای دیدن او شروع فصل به طور منظم در یک لیگ کوچک ناتوانی انتساب.

Kapler گفت: جمعه غول نیاز هر موقعیت بازیکن در فهرست قادر به بازی این زمینه و این تیم نمی تواند از یک بازیکن در یک وضعیت مانند یک Sandoval در حال حاضر در جایی که او تنها قادر به ضربه.

سایهای آینده

با دو ترکیب تیم برای پر کردن در روز جمعه غول های مورد استفاده در انشعاب دوم-بازی تیم ملی به عنوان یک فرصت به طرفداران یک نگاه اجمالی از آینده در سان فرانسیسکو.

برای اولین بار در این بهار گیر جوی بارت (شماره 1 با توجه به چشم انداز MLB.com) و حق fielder Heliot راموس (شماره 2) بودند penciled به همان صف شروع به آنها در صف کارت برای روز جمعه تلویزیون بازی (NBC Bay Area) در برابر رشته کوه های راکی. این بهار نشانه بارت دوم در لیگ اردوگاه و گفت: رقابت با کلرادو اولین-همیشه در شروع یک کاکتوس بازی لیگ.

غول همچنین آورده 2019 دور اول پیش نویس انتخاب شکارچی اسقف (شماره 4) بیش از جزئی لیگ اردوگاه برای سومین بار در این هفته به عنوان اسقف است که میله میله به جایگزین برای شروع در سمت چپ fielder کریس شاو (شماره 22).

پس از Webb (شماره 4) سخت تن به تن روز شنبه, right-hander شان Hjelle (شماره 6) انداخت پاک زمین باز یافته امداد در برابر سلطنتی و الکساندر Canario (شماره 7) زیرنویس به بازی در مرکز میدان در برابر کانزاس, شهرستان, هفت از هشت غول’ چشم انداز خواهد شد که به نظر می رسد در بازی های گذشته دو روز پس از جمعه شب بازی به پایان می رسد.

غول’ شماره 3 چشم انداز با توجه به MLB.com مارکو Luciano همچنین می تواند به یک بازی یا دو بعد این بهار اما Luciano نشده تا به حال در بسیاری از خفاش ها در minor league اردوگاه عین حال در این بهار.

دو نفر دیگر به شدت تبلیغ بین المللی signees, 19 ساله لوئیس تریبیو (شماره 11) و Jairo Pomares (شماره 14) دریافت اولین تماس به بیش از جزئی لیگ اردوگاه به عنوان هر دو انتخاب برای زیر به عنوان تعیین شده hitters در روز جمعه بازی.

جدید پخش تیم در محل

برای بسیاری از بروس Bochy تصدی به عنوان غول مدیر دیرین لیگ infielder Shawon Dunston مشغول به کار به عنوان فوری پخش هماهنگ کننده برای این باشگاه است.

در این فصل Dunston دارای یک نقش جدید به عنوان دستیار ویژه player توسعه و غول اختصاص داده اند دو نفر از اعضای خود را در بیس بال تیم عملیات برای کمک به با پخش تصمیم گیری.

Kapler جدولبندیشده Yo Miyamoto این غول’ مدیر بیس بال و تصویری سیستم ها و پاتریک Yount هماهنگ کننده بیس بال تصویری سیستم به کار در پخش اتاق در طول بازی. Miyamoto مشغول به کار در سازمان بیس بال بخش عملیات از سال 2013 در حالی که Yount کار کرده است در نقش خود پس از 2015.

“ما واقعا با اعتماد به نفس در توانایی خود را برای برقراری ارتباط موثر با ستاره شرق و کمک به ما را راست تماس” Kapler گفت.

در قبل خود نقش Dunston عینک لباس و کار با بازیکنان در این زمینه در طول pregame دریل. با 13 نفر کارکنان مربیگری بزرگترین در رشته های غول باید تمام وظایف Dunston قبل از انجام بازی های تحت پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر