پنج چیز به ما آموخته از غول’ سری تقسیم در مقابل داجرز (و به همین دلیل هیچ یک از این ممکن است مهم)

غول سان فرانسیسکو قرار است به بازگشت به اوراکل پارک سهشنبه به باز کردن یک شش بازی homestand زیر خیره کننده سری تقسیم در لس آنجلس.

اگر لیگ اصلی بیس بال است و بازیکنان در بهترین منافع را در ذهن غول احتمالا نباید بازی در روز سه شنبه و یا در هر زمان در این هفته.

با گسترده COVID-19 شیوع decimating میامی مارلینز فهرست (حداقل 10 بازیکن باید گزارش آزمایش مثبت) و برجسته دیگر ستاره ها در سراسر لیگ برخورد با طولانی اثرات مثبت آزمایش آن را به طور فزاینده ای روشن در لیگ بهداشت و پروتکل های ایمنی نیست به اندازه کافی برای کاهش گسترش coronavirus.

MLB به تعویق افتاد دو بازی شنبه تماس Marlins-Orioles بازی و فیلیز-یانکی ها matchup به “رفتار اضافی COVID-19 تست.” اگر فیلیز که به میزبانی Marlins روز یکشنبه یک شیوع در فهرست خود را در این فصل می تواند بیش از قبل از یک هفته از بازی است و حتی کامل.

غول را امیدوار جانباز right-hander جف Samardzija می توانید شروع روز سه شنبه, صفحه اصلی, درب بازکن, در بخشی به دلیل نادان و امید است همه MLB می توانید چسبیده به در این نقطه است. واقعیت این است که هیچ کس می داند که چگونه آسیب رساندن به یک تصمیم به بازی ممکن است اما اجماع رو به رشد است که بیش از حد آسیب در حال حاضر انجام شده است.

اگر فصل کند و ادامه این درس را به ما آموخته در مورد غول در لس آنجلس خواهد بود با توجه به ارزش. سپس دوباره شاید هیچ کدام از این مسائل در همه.

1. پروتکل کافی نیست

هنگامی که دوربین های تلویزیونی panned به بازدید از ستاره شرق در ورزشگاه طفره زن این آخر هفته آنها گرفتار یک نگاه اجمالی از غول مدیر گیب Kapler و کارکنان مربیگری خود که مجموعه ای قوی به عنوان مثال برای بقیه بیس بال با پوشیدن ماسک در تمام چهار بازی آخر این هفته.

غول پخش مایک Krukow اظهار نظر که او تا به حال دیده نشده Kapler بدون ماسک در پس این بیماری همه گیر را آغاز کرد و آن را از حقیقت دور نیست. Kapler می داند بقیه غول را به دنبال خواهد داشت سرب خود را به طوری که آن را نه کشش می گویند که پوشیدن ماسک و هر زمان که او را در اطراف بازیکنان و مربیان و کارکنان شده است یکی از مهم ترین توابع کار خود را.

خارج از دیدن مربیان پوشیدن ماسک تلویزیون پخش نمی دهد بهترین نشانه MLB سلامت و پروتکل های ایمنی موثر خواهد بود. بازیکنان مشتاقانه بالا fiving و مشت تداوم یکدیگر و در یک بازی در روز جمعه در سالن بزرگ اوکلند را لذت یک پیاده روی کردن شلم با ورق جشن بود که بیش از حد دور از آنچه شما می خواهم در قبل از همه گیر بار.

به عنوان نتایج آزمون اطراف لیگ همچنان به تاخیر و بازیکنان همچنان به عرض شش متر از یکدیگر برای مدت زمان طولانی در ستاره شرق وجود دارد هیچ سوال MLB نیاز به اقدامات سختگیرانه تر برای خود یک فرصت تکمیل شود.

غول ممکن است هیجان انگیز ترین باشگاه در لیگ اما پنجشنبه شب افتتاحیه رقابت در ESPN بود بالاترین امتیاز فصل به طور منظم بازی در سان فرانسیسکو بازار از سال 2013. هر کس می خواهد به تماشای بیس بال. هر کس هم متوجه سلامت و ایمنی بازیکنان و مربیان اولویت طول می کشد بیش از بازی های واقعی.

MLB نیاز به سرعت ارزیابی مجدد چه می گذرد.

2. در حال حاضر این postseason برای غول

اگر هیچ کس می داند که چگونه بسیاری از بازی ها را در واقع می توان آن را به ارزش درمان هر بازی مانند خود را آخرین.

که دقیقا همان چیزی است که Kapler را در لس آنجلس scrapping خود را با هم تبادل کارکنان در یک زمین باز یافته توسط زمین باز یافته و اساس علیه داجرز و تلاش برای پیدا کردن هر امکان شماتیک استفاده. نتیجه این شد یک غول های تیم بود که به وضوح برتری دارند بر روی کاغذ کشیده کردن یک سری تقسیم برابر رقبای خود است که از همه بیشتر قابل توجه با توجه به تیم رنج می برد از طریق یک جفت غیر رقابتی ضرر و زیان در دو روز اول از این فصل است.

Kapler هرگز اجازه یک پارچ ضبط بیش از 10 ناشران تا به حال به خود جلب کرد Smyly زمین دو بار در این مجموعه و با استفاده از یک آرایه وسیعی از مسکن پس داجرز hitters هرگز بیش از حد راحت در صفحه است. غول’ اغل گاو یا حشم بود به خصوص موثر در یکشنبه آن را به عنوان ثبت 5 2/3 بدون گل نوبت در حالی که تنها اجازه می دهد سه بازدید (همه تک آهنگ) در برابر صف لود شده با قدرت hitters.

رویکرد Kapler در زمان ملاقات با انتقاد از جمله از برخی از خود جانباز استارت– اما آنها به احتمال زیاد نرم کردن مواضع خود را پس از دیدن نتایج مثبت است. برنده یک راه درمان مسائل و پس از بررسی های مختلف متناسب با خود را برای پرسنل این آخر هفته غول خواهد سر به سری خود را در برابر Padres با درک بهتر از آن بازیکنان بهترین هستند مجهز برای کمک به آنها در ادامه این راه.

3. چپ دست صف نیازهای پاپ

غول به برتری دارند در صفحه اول دو بازی از این سری قرار داده اما جلو خیلی بیشتر سازگار بشقاب حضور بیش از دو بازی بعدی.

آن را تنها یک ماده از بازیکنان در نهایت حل و فصل در, بلکه این واقعیت Kapler نوشت کاملا متفاوت ترکیب تیم اول و نیمه دوم از سری.

غول’ صف در برابر چپ دست شروع الکس چوب و خولیو Urías برجسته دارین Ruf و داناون سلنو که هر دو کمک با RBIs در لحظات محوری در اواخر سری. Austin Slater, که همچنین یک دارایی در برابر چپی از دست رفته روز یکشنبه بازی با هیپ کوفتگی اما او به خود جلب کرد پیاده روی شنبه و مجموعه تن با حرفه ای صفحه ظاهر از leadoff نقطه.

غول’ صف در برابر righties داستین مارس و در راس نورسته بود فاقد قدرت شلیک به ویژه به دلیل shortstop براندون کرافورد خاموش کردم به یک شروع کند در صفحه و سمت چپ fielder الکس Dickerson نیست مثل حلزون حرکت کردن توپ مثل او قادر به انجام. با براندون کمربند تنظیم برای بازگشت این هفته و اوان Longoria همچنین انتظار می رود به بازی در برابر righties و چپی های غول باید بهبود در برابر راست دست داد ، آنها قطعا نیاز بیشتر پاپ بنابراین دو ثابت جانبازان است یک شروع خوب.

4. جوان کوزه هستند بی باک

Rookies های لوگان Webb و کالیب Baragar ترکیب به پرتاب شش نوبت از یک اجرای توپ شنبه, دادن غول یک فرصت برای ساخت چهار اجرا کوسن عنوان به دیر نوبت.

غول می دانستم که همه چیز در مورد وب را بولداگ ذهنیت پس از او هشت شروع می شود در پایان فصل گذشته اما آنها آموخته زیادی در مورد Baragar که پاره پاره از طریق قلب داجرز سفارش خود را در لیگ برتر اولین. این چپ دست انداخت 16 fastballs در 19 رزین و گفت که او fazed رو امثال Mookie بتی و کودی Bellinger.

Baragar, شان اندرسون و سام Coonrod همه قوی ساخته شده برداشت نسبتا بالا-اهرم شرایطی در دو بازی آخر از این سری در حالی که سابق رشته کوه های راکی پارچ ریکو گارسیا که به نظر می رسد در سه بازی آخر این هفته به نظر می رسد مانند یک بازوی قابل اعتماد برای وسط نوبت.

یکی از نکات برجسته این آخر هفته برای غول اغل گاو یا حشم بود خونسردی ترور Gott نشان داد در حالی که درآمد back-to-back موجب صرفه جویی در. Gott وارد سری با یکی از حرفه ای ذخیره کنید و در سمت چپ با سه با وجود اضافی اجازه می دهد-پایگاه بازدید به خمیر او رو در هر ظاهر. Gott را وقار می تواند یک راه طولانی به سوی حفاری نقش خود را به عنوان تیم نزدیک اگر چه Kapler آماده نیست و به نام او را به عنوان تنها مرد برای این کار نشده است.

5. مایک Yastrzemski به نظر می رسد این تیم بهترین بازیکن

Infielder Wilmer فلورس بود قوی با سری و اوان Longoria خواهد شد به احتمال زیاد غول’ به طور منظم پاکسازی hitter وظیفه هنگامی که او را پاک به بازی اما در اندازه کوچک نمونه در ورزشگاه طفره زن دوم سال outfielder مایک Yastrzemski از آن ساخته شده به نظر می رسد مانند او برک آوت rookie فصل بود به سختی یک اتفاق است.

Yastrzemski می توانید تمام بازی سه مواضع خود, اما او فراهم می کند بزرگترین ارزش در صفحه که در آن او را به سرعت ایجاد خود را در روزمره نقش به عنوان کسی که می تواند قابل اعتماد در برابر راست و چپ دست داد ،

Yastrzemski رفت 4-برای-17 در بشقاب, اما همچنین نشان داد چشمگیر نظم و انضباط به عنوان او را به خود جلب کرد پیاده روی و به طور مداوم چرخش در زمین است که به او یک شانس برای هر بشکه توپ. به زودی-به-می شود-30 ساله outfielder آمد در عرض پنج تا 10 پا از راه اندازی سه اجرا شروع اجرا در اواخر نوبت یکشنبه که باید شکسته بازی باز است.

وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای بازیکنان دیگر به پیشی Yastrzemski اما بر اساس اولین آخر هفته از فصل و برجسته خود را تلاش در سال 2019 آن را سخت به تصور کسی سبقت او را به عنوان بهترین و سازگار ترین بازیکن در این فهرست هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر