پنج چیز به ما آموخته در Giants’ تمرین: کمربند برخورد با پاشنه پا آسیب Posey نتواند تمرین و بیشتر

سان فرانسیسکو — پس از لغو روز سه شنبه تمرین در Oracle پارک به دلیل تاخیر در coronavirus نتایج آزمون انجام شده در جولای 4, غول در نهایت دریافت کلمه که تمام آزمایشات منفی بودند برگزار شد و اصلاح زندگی می کنند شیوه های پنبه حلاجی شده در روز چهارشنبه.

باشگاه بازگشت به میدان در دو متفاوت امواج با یکی از گروه های شرکت کننده در یک صبح تمرین و دیگری در بعد از ظهر. یک جفت از این تیم کهنه infielders shortstop براندون کرافورد و اوان Longoria موثر بشقاب حضور در چهار شنبه اواخر جلسه, اما نه برای اولین بار baseman براندون کمربند و نه گیر شکن Posey قادر به پیوستن به آنها را.

Posey است که در برخورد با همان “ماده” است که او را نگه داشته و از روز جمعه تمرین و مدیر گیب Kapler گفت: از احترام به گیر او می خواهد به اطمینان حاصل شود Posey قادر به رسیدگی به این موضوع در سرعت خود را.

کمربند کشف شد با یک پیاده روی بوت بر روی پای راست خود را و Kapler گفت: کمربند برخورد با حق پاشنه درد خواهد شد و مجددا در پنج تا هفت روز. Kapler گفت: کمربند به پاشنه پا ناراحت است او در گذشته اضافه شده اما آن را خیلی زود به حکومت او برای شروع فصل.

“من فکر می کنم ساخت یک ارزیابی برای باز کردن سری در برابر داجرز است که احتمالا کمی پیش از موعد آن را به عنوان مربوط به براندون پاشنه,” Kapler گفت.

خارج از غیبت در اینجا چه چیز دیگری ما آموخته است که در طول بعد از ظهر عمل که باز بود به خبرنگاران گفت.

غول یک برنامه نمایشگاه

Kapler گفت: غول برگزار خواهد شد حداقل یک جفت از نمایشگاه بازی های قبل مقابل اوکلند را قبل از به تیم او چهار مجموعه بازی برابر لس آنجلس داجرز برای باز کردن فصل.

با باز کردن در روز برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 23 در ورزشگاه طفره زن های غول و یک را هر یک از دیگر در جولای 20 و 21 جولای و بازی یک بازی در هر طرف از خلیج, اگر چه Kapler گفت: ممکن است این باشگاه اضافه خواهد شد یک سوم نمایشگاه به برنامه.

با 15 روز باقی مانده تا 60 بازی فصل باز می شود, غول شده اند خوش بین آنها زمان کافی برای آماده شدن برای یک سال بر خلاف هر در لیگ اصلی بیس بال تاریخچه. Kapler ابراز اعتماد به نفس خود را در تیم آمادگی اما ترکیب هیرو با سختی یک تیم باید به کمک غول کاهش هر گونه نگرانی های عمده به عنوان یک سخت سری در برابر لیگ ملی غرب مورد علاقه های شما.

شروع کوزه انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش

وجود دارد هیچ گفتن چه سه به علاوه ماه اخراج خواهد تحت تاثیر قرار دهد هر بازیکن اما اگر چهارشنبه گردش بودند هیچ نشانه ای از هر دو Kevin Gausman و جلب Smyly باید مقدار زیادی از اعتماد به نفس به عنوان فصل به طور منظم.

Gausman و Smyly شدند دو غول’ بهار آموزش standouts قبل از coronavirus همه گیر آورده تمرینات را متوقف کند و هر دو کوزه به نظر می رسد را انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش در زندگی تمرین پنبه حلاجی شده.

Gausman بازنشسته تمام هفت hitters او رو در یک زمین باز یافته شبیه سازی و متصلب تا چهار strikeouts از جمله یک جفت با یک تیز کشویی او در پالایش طول کاکتوس لیگ برتر بازی کند. Right-hander تاکید پرتاب خود را fastball در اعتصاب منطقه و همچنین ناشی از نوسانات چند و نتواند با شکاف.

Smyly خال خال خود fastball کم در منطقه اعتصاب روز شنبه به عنوان left-hander نگاه ویژه هدف قرار دادن گوشه در داخل در برابر راست دست batters. Smyly مجاز تک به داناون Solano –که تا به حال بازدید سه در چهار در-خفاش– اما بیرون زده سه مورد از جمله یک جفت چپ دست hitters استیون Duggar و جو مک کارتی.

“درو Smyly عالی بود امروز. خود را برش است که واقعا در بسیاری از حرکت افقی او را رها موبایل و کامپیوتر خود را برای حملات و سرعت مناسب است که در آن نیاز به” Kapler گفت.

شرط بندی بر روی داناون سلنو

سلنو شده بود از لیگ اصلی بیس بال برای دو فصل و تا به حال در بیش از 60 بازی پس 2014 قبل از ظهور به عنوان یکی از غول ترین سازگار hitters در طول سال 2019 فصل است.

در طول بهار آموزش در اسکاتسدیل آریزونا و دوباره در چهارشنبه سلنو خود را نشان داد شماره از فصل گذشته که به سختی یک اتفاق است. آن را غیر واقعی به انتظار کلمبیا بومی به آمار .409 به توپ در بازی دوباره (که یک بازی ویدیویی شماره) اما همه سلنو می کند این است که آمار خط درایوهای.

او رسیده یک جفت تک و دو برابر طول زندگی پنبه حلاجی تمرین روز شنبه و همچنین در زمان اول پایه یک توپ است که می شده اند و حکومت یک فیلدینگ خطا تا به حال یک مقام رسمی گلزن حاضر شده است. سلنو صاف نوسان مسیر استعداد برای ساخت جامد تماس و واقعا تمرکز چشم در بشقاب به او ابزار است که او را به یک گزینه جذاب برای Kapler به عنوان یک نویسنده و یا نیمکت بازیکن.

با تطبیق پذیری موضعی به بازی در سراسر زمین زیر کشت و تمایل به آمدن روی نیمکت به عنوان مورد نیاز به نظر می رسد سلنو باید در خط برای ایجاد یک تاثیر معنی دار دوباره در این فصل است.

چگونه در مورد بچه ها ؟

غول اعلام کرد سه اضافات به خود بازیکن استخر شنبه به شدت تبلیغ خود چشم انداز الکساندر Canario, چپ دست پارچ شروع کالیب Baragar و راست دست مسکن سام ولف همه انتظار می رود برای پیوستن به این تیم در سان فرانسیسکو.

Canario یک قدرت ضربه خود چشم انداز است که بالاترین امتیاز چشم انداز سه نفر و به احتمال زیاد چند سال دور از لیگ برتر اولین, اما او علاوه بر این خوشحال غول طرفداران که دنبال سیستم مزرعه در یک روز زمانی که دیگر بالا استعدادهای جوان تابیده.

در صبح روز چهارشنبه را تمرین 18 ساله shortstop مارکو Luciano روشن زمین و خرد شده یک خانه اجرا به چپ میشه. Kapler در حال حاضر ستایش Luciano برای قدرت خود را در هفته اول, از, کمپ, اما هدف قرار دادن یک توپ را در طول زندگی تمرین پنبه حلاجی شده است که یک مقدار بیشتر دستاورد قابل توجهی از peppering بیرون از محیط حقه زمانی که یک مربی زمین پرتاب شده است.

Outfielder Heliot راموس و ابتلا به چشم انداز جوی بارت و پاتریک Bailey شرکت کننده در جلسه بعد از ظهر و در حالی که هیچ کدام ثبت پایگاه بازدید بیلی به نظر می رسد صاف مدافع در پشت بشقاب و طبیعی در مسدود کردن زمین.

“پاتریک تا به حال مقدار زیادی انرژی در بدن او واقعا مانند خود را تنظیم و انعطاف پذیری در مچ پا و لگن واقعا خوب بورس” Kapler گفت. “اما من فکر می کنم چیزی که بیش از همه چشمگیر بود و زبان بدن خود و وقار خود را.”

بیلی که شد غول’ دور اول انتخاب کنید کمتر از یک ماه پیش زده از حرکت از سمت چپ از صفحه در برابر مسکن ترور Gott خود را تنها در خفاش.

یادداشت های دیگر

  • نه بیلی همیلتون و نه Jarlín گارسیا خال خال شده است در غول تمرینات در روزهای اخیر و زمانی که خواسته خود را در مورد محل نگهداری Kapler کاهش یافته است به نظر. در روزهای اخیر مدیران اغلب تصمیم گرفتند به اظهار نظر در مورد جزئیات از بازیکنان غیبت زمانی که آنها در برخورد با مسائل مربوط به کوروناویروس.
  • Outfielder شکارچی پنس اجرا نشد این پایگاه در روز چهارشنبه به عنوان یک “اقدام احتیاطی” را به عنوان او را در برخورد با جزئی پا درد. Kapler گفت: نه پنس و نه غول’ کادر پزشکی معتقد است که مسئله جدی است.
  • چرخش نامزد لوگان Webb به نظر می رسد که یک کمی نیشگون گرفتن و کشیدن به سرعت خود را تحویل و به نظر می رسد مثل او ایجاد سرعت بیشتر با fastball. غول ندارد رادار تفنگ بالا و در حال اجرا شنبه اما Webb تا به حال هیچ مشکل باد خود را fastball توسط hitters در منطقه است. او همچنین به نمایش توانایی پرتاب خود را جارو کشویی برای حملات بود که یک نقطه تاکید برای او در طول بهار آموزش.
  • “لوگان روزنامه در ادامه به تحت تاثیر قرار دادن با شکل خود را شکستن توپ و fastball,” Kapler گفت.
  • نزدیک نامزد تایلر راجرز داد تا بازدید به سلنو و آستین اسلاتر اما برداشت یک جفت از اعتصاب ناشران به رشته سلنو سوم طول نهایی زمین باز یافته از چهار زندگی تمرین پنبه حلاجی شده.
  • جو مک کارتی که درو ستایش از Kapler پیش از آن در هفته برای صبر خود را در این صفحه به نظر می رسد در پایه اول برای بخش های پنج شنبه را در زندگی تمرین پنبه حلاجی شده. مک کارتی فقط در خود در طول کاکتوس بازی لیگ در این بهار.
  • مسکن سام Coonrod است که به وضوح در تلاش برای ایجاد لغزنده در اوایل شمارش در برابر hitters به او انداخت زمین به مراتب بیشتر از خود fastball طول یک زمین باز یافته از روی لئامت دادن در روز چهارشنبه.
  • چپ دست تایلر اندرسون در زمان تپه پس از از دست رفته تمام بهار آموزش در حالی که دوره نقاهت بعد از مصدومیت زانو که در کنار او برای بسیاری از 2019 فصل است. چشم پوشی سیم خرید بود و پس از برش توسط رشته کوه های راکی و می تواند به عنوان یک نامزد برای “فله نوبت” نقش پشت یک پارچ شروع در اوایل فصل. اندرسون نمی رکورد را در روز شنبه اما نوع فریبنده تحویل است که به نظر می رسد او را به یک گزینه جذاب برای کار در لیگ برتر کارکنان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>